Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 225
Да се запиша и аз при вас. След 3 неуспешни опита ин витро и 5 години опити по нормалният начин, съвсем неочаквано точно преди започване стимулация за ново инвитро  и аз видях така чаканите 2 чертички. Вчера ходих на лекар и се потвърди 6 г.с. Първа бременност ми е на 37г и съм доста притеснена дано всичко бъде наред от тук нататък.
Виж целия пост
# 226
Честито, Ирена, прочетох те - ти си истинско чудо  Hug
Виж целия пост
# 227
Иренаааа newsm44,ти наистина си истинско чудо,мила!!!Желая ти лека бременност,и сладко бебче на финала!Добре дошла при нас,всички имаме твоите притеснения,но Бог ще бъде с нас,мисли положително,мамо! pregnant
Виж целия пост
# 228
Момичета изядох света, киселините ми намаляха и се започна. Днес си отворих дори буркан с трушия, никаква непоносимост към храна. Стига да млещя нещо съм ОК. 
А, за бялото течение имах няколко дни, но бях чела че е съвсем нормално и не му отдадох особено внимание. Вярно малък дискомфорт е, но какво да се прави  Mr. Green
Виж целия пост
# 229
И аз се записвам при вас Simple Smile Мислех че ще ми дойде, но уви ще идва щъркела Simple Smile Много не съм настроена за второ дете, но е станало случайно и ние незнаем как ... Значи термина по мои сметки е 16.03.2014, втора бременост. Баткото ,другия месец ми става на 7 годинки Simple Smile
Виж целия пост
# 230
 Уви, аз също, след 17 г. опити, видях втората черта.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, момичета Hug Аз тия дни нямах време да пиша, че ме налегнаха неразположенията Confused Сутрин страшно много ми се гади, имам страшно главоболие през целия ден, а за кръста да не говорим Sad Много ме боли, обаче не мога нито да си почина, нито да си дремна, нищо... Малката си иска внимание, постоянно почти е на ръце.... Или пък съм все наведена, за да я държа да ходи... и това направо ми разказва играта на кръста Sad Сега поне събота и неделя и мъжът ми ми помага, та успях малко да си почина.... Дано да ми минат неразположенията, че от утре пак съм сама с Ема...

За брака - честно казано, ако моят мъж не ми беше предложил, изобщо нямаше и да се замисля за брак Laughing Честно казано, аз не виждам разлика в това дали съм омъжена, или просто живеем на семейни начела... Нищо не се е променило. Та... на който както му харесва Peace Честно казано, смятам, че вдигането на голяма сватба са излишни разходи и притеснения... Най- добре само подписчето с най- близките и това е... Аз сега съжалявам, че не направихме така, а дадохме луди пари за пищна сватба, както се изразиха приятелите ни Mr. Green

Emista79, радвам се, че при теб и бебетата всичко е наред Hug Разбира се, че при нас си оставаш, никъде няма да ходиш Naughty То няма да си само ти, ще има и други, които ще родят през февруари, защото предполагам и ще има момичета, които ще са секцио, така че... Peace

За кафето - аз без кафе не мога Naughty И с предната бременност ми беше голям проблем, обаче лекарят ми каза, че не е проблем да пия по едно 3в1 на ден, или пък от машина, но без кофеин Peace Аз предпочетох да си пия 3в1. И сега пак сутрин си пия по едно такова кафенце. Понякога и след обяд много ми се пие, ама се въздържам...
Виж целия пост
# 232
Здравейте момичета !!!

Аз също съм против бременни да пушат. Пушач съм и сега се боря всячески с гадните цигари. Искам да ми се гади от тях толкова много че повече да не ги помириша никога, а те са ми едни сладки особено с кафето сутрин. Но няма начин оставям ги искам да имам здраво бебе.

За кафето мисля че едно кафе на ден не е проблем. Аз пия кафето си с мляко или 3 в 1 така че не ми е проблем.

irenadubai  perunika възхищавам се на жени като вас. От сърце ви желая безпроблемна бременност и здрави бебчета на финала.
Виж целия пост
# 233
Честито на новозаписалите се мамита.... Hug Пожелавам безпроблемна бременност и здрави бебоци.  newsm03
Оптимист  Сега ти погледнах лентичката, та с изненада установих, че сме стартирали заедно..... Много се радвам за всички, но тази емоция която я имах преди 2-3 дни се превърна в ядене, сънливост и още куп неща......Много ми е странно, защото аз бях кипящ от енергия човек, а сега съм........ще си премълча   Joy Успех на всички  Laughing, аз отивам да спя
Виж целия пост
# 234
Първо - здравейте на всички - нови и не толкова Wink Особено на тези, при които е дългоочаквано събитие бременността или им е първа /както е и при мен/... Предполагам всички сме притеснени - дали всичко ще е наред, да не сбъркаме нещо, как и от какво да се пазим и т.н., но вярвам, че всичко ще е наред и ще сме много щастливи с бебоците на финала Simple Smile iliqna_85, относно това течение... това е цервикална слуз, но е повече и по-гъста, а може да е дори зелена, жълта и т.н., такава става под въздействието на нарастващия естрадиол по време на бременността, който е отговорен за наличието й, няма страшно Wink Точно заради този естрадиол може да ни пада повечко коса, да ни се изчисти лицето или да излезе и някоя друга пъпка, да задържаме течности и разбира се след 6-я месец да започнат да ни се подуват краката, ръцете и т.н.... абе все хубави неща  newsm62 , но си заслужава, нали така  thumbsup Относно кафето - моят лекар ми каза безкофеиново или макс до едно на ден, а аз почти успях да го спра или го пия с доста мляко. За обезболяващите - на мен също ми каза само парацетамол и то при крайна необходимост, за друго не съм питала... Живи и здрави, всичко да е наред във вторник, ще го поразпитам за доста неща... особено за ходенето на море...
Виж целия пост
# 235
Magi_Ko заедно вървим да. Аз мисля на 18-ти ходя на преглед, но трябва да отида първо за направление при личната.
Виж целия пост
# 236
Момичета,здравейте,леле аз толкова не съм спала не знам откога ,не мога да се вдигна...бодра съм за малко и после пак ooooh!а днес за първи път ми стана гадно от кафето и не можах да го изпия.Йоанче,благодаря за инфото относно течението,аз даже си слагам ежедневна превръзка,ама тази седмица съм на лекар  и ще се оплача Simple Smile
MimSss и моя термин е на 16.03,поне за сега,аз някъде писах,че съм родена на 19.03,та може и на рождения си ден да родя Joy
perunika,Ирена и другите мами с дълги години борба за бебе-много се радвам за вас,момичета и много хубаво,че заедно ще си бременеем.
Аз да ви кажа,почти нямам апетит,особено сутрин и малко насила се тъпча,на 19 в петък ъм на лекар и дано вс. е наред
Виж целия пост
# 237
Привет и от мен,видях две чертички миналата седмица,според калкулатора термин 14март.Не ми е за първи път Simple Smile,така,че още при първия ден закъснение си знаех.Хубава,спокойна и безпроблемна бременност на всички,когато се потвърди и от док ще съм по-активна тук! Hug
 Много се радвам за майките,които са чакали това събитие дълго,от сърце - безпроблемни бременности,и още по-красиви съпътстващи ги емоции!
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета,

Колко хубаво, че се увеличаваме все повече и повече. Успех на всички!!!
Благодаря на всички за отговорите за кафето и главоболието. В момента, в който разбрах, че съм бременна, започнах да пия кафе с мноооогооо мляко, само и само за да не ме заболи глава. Аз съм с ниско кръвно и ако не пийна поне едно мъничко кафенце ще се строполя още преди да отида на работа, да не говорим колко ще ме боли глава. За това си мисля, че едно кафенце е по-безвредно, отколкото един аналгин за глава. И вие ми затвърдихте мнението.

Чакам с нетърпение първия си преглед при доктора и хем се вълнувам, хем се притеснявам:)
Днес за първи път ми се приспа толкова много, че едва се прибрах и се гушнахме с възглавницата:)

До скоро момичета:)

Виж целия пост
# 239
Добре дошли на всички нови бременни коремчета  preggo Леко бременеене!

Ние вече сме във Варна и от утре тръгваме по прегледи. Аз да се запиша при ЛЛ за направление за АГ, а малкия за изследвания за яслата  Simple Smile

Много ми се гади, по цял ден...ужасно е! Преди (първата бременност) изобщо не беше така Sad Днес пътуването беше кошмарно, чудя се как оцелях,  #Crazy Иначе не съм повръщала още но по цял ден ми е лошо, има ли някой друг така? ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия