Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо мартенските мами са толкова плахи?
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо мартенските мами са толкова плахи?
-
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
-
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
-
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са рисковете?
-
Какво мога да очаквам по време на кървене по време на бременност?
,ти наистина си истинско чудо,мила!!!Желая ти лека бременност,и сладко бебче на финала!Добре дошла при нас,всички имаме твоите притеснения,но Бог ще бъде с нас,мисли положително,мамо!
Мислех че ще ми дойде, но уви ще идва щъркела
Много ме боли, обаче не мога нито да си почина, нито да си дремна, нищо... Малката си иска внимание, постоянно почти е на ръце.... Или пък съм все наведена, за да я държа да ходи... и това направо ми разказва играта на кръста
Честно казано, смятам, че вдигането на голяма сватба са излишни разходи и притеснения... Най- добре само подписчето с най- близките и това е... Аз сега съжалявам, че не направихме така, а дадохме луди пари за пищна сватба, както се изразиха приятелите ни
То няма да си само ти, ще има и други, които ще родят през февруари, защото предполагам и ще има момичета, които ще са секцио, така че...
Успех на всички
Особено на тези, при които е дългоочаквано събитие бременността или им е първа /както е и при мен/... Предполагам всички сме притеснени - дали всичко ще е наред, да не сбъркаме нещо, как и от какво да се пазим и т.н., но вярвам, че всичко ще е наред и ще сме много щастливи с бебоците на финала
, но си заслужава, нали така
а днес за първи път ми стана гадно от кафето и не можах да го изпия.
Леко бременеене!
Иначе не съм повръщала още но по цял ден ми е лошо, има ли някой друг така?