ЯНУАРСКОТО дете се готви за море! (49)

  • 52 220
  • 755
# 210
Амнезия, честита ви девойка! Ако се не лъжа втората след моята. Супер е да имаш момиченце, само как я кипря с тия разкошни летни момичешки рокли....

Пепита, честит празник макар и на патерици на твоята щерка!

Наш Петър пак доплацка вирус от яслата и сега без мен всички са с хрема и кашлица. Елица и тя се отчете тая сутрин със сополи и я закарах на лекар, че идат почивните дни. Иначе е добре.
Петър щях да го пращам в неделя с моите родители на планина. Ама ако не в неделя, по-късно ще го закараме. А докато го няма почваме ремонт вкъщи. Ако си спомняте зимата ни падна тавана в детската, та ще го оправяме. И понеже така и така ще разтурваме, решихме да боядисаме и всички стаи.

А в сряда го водих на първия му концерт - на един хор на момчетата от Белгия. Като си го знам какъв е станал капризен напоследък, надеждата ми беше да успея да го заведа до залата и да изслушаме 2-3 песни да речем. За моя изненада останахме на целия концерт, макар да излизахме 3 пъти- един път за солети, един път за вода и един път да се разтъпчем тъй да се каже. Вече към края му омръзна и аз му предлагам да си тръгваме, но той не ще. Майка ми и тя беше там, за да го накара да слуша го залъгва, че под седалката имало мишка. И той като почна да пита "Де е мишата?" Ние му шъткаме и той естествено си измисли нова игра. Чака децата да запеят тихо и се изцепва със силен глас "Де е мишата?" Изобщо весело беше.

Буби, да си изкарате добре на морето. А Митачето с вас ли е?
Виж целия пост
# 211
Пепита с малко закъснение и от мен - честит рожден ден на Лени! Нека ви е жива и здрава, много послушна и винаги усмихната!

Тути, една от книгите, които съм прочела на един дъх е точно "Мемоарите на една гейша". Имаше моменти, в които Боби ме питаше "Няма ли малко внимание и на мен да обърнеш"  Blush

В момента съм се заела да чета литература, свързана с работата ми и не че не ми харесва, дори напротив, ама ми се иска да чета нещо по-чувствено. И за това ще има време скоро, надявам се.

И да ви разкажа една случка от днес - На двора сме и Влади казва, че й се ака. Качихме се горе, свърши си работата детето, избърсах я и й казвам "Хайде мамо, излез аз да пишкам сега и пак ще слезем". Тя излиза и аз бутам врата, но не я затворих напълно. След секунда тя отваря вратата и с мърдащо показалче, сериозна физиономия и още по-сериозен тон ми обяснява "И мамо, внимавай с гащите, да не ги напишкаш!"  Mr. Green
Виж целия пост
# 212
Не смея да го кажа, но май махнахме памперса. Тази седмица бях в болничен заради Марти и реших да пробвам.2 дни беше кошмар, но вече си казва и много му е кеф да препикава де що храст има. дано в понеделник като тръгне на ясла да не забравя да казва на лелките

Днес Мартин ми каза първо, че съм лоша майка, после, че съм баба яга  hahaha опитвам се да се правя на строга и сърдита, обаче такъв смях ме напуши, че бягах в другата стая да се смея. Нещо възпитанието ми куца, обаче не искам да го бъгвам прекалено със стереотипи, но не трябва да прекрачвам и границата на нормалното де. Ама е лаф след лаф. Много ми е кеф да си общувам с него в момента, такива бисери ръси
Виж целия пост
# 213
И Боян бълва лаф след лаф, понякога се чудя да се смея ли или да се червя. Миналата седмица чакахме при лекарката и той като се загледа в дънките на един мъж до нас, а те накъсани - такъв модел. И нашият започва "Тоя чичо защо скъсани дънките. Не харесва така. Трябва шие. Кажеме баба Тони шие ги" и т.н. в този дух на висок глас 15 минути. Накрая в чакалнята влезе някаква жена с жълта блуза на кафяви точки и Боян се изцепи супер щастлив "Яяя леля жираф!" и всички яко се разхилиха, а аз умрях от срам.
Виж целия пост
# 214
Къде сте бе, хора?! Вече си мислех, че е станало нещо с мамата и не ми праща мейли, ама нейсе, не пишете просто  Mr. Green

На Влади й остават още няколко дни почивка и отиваме на ясла пак. Как не ми се изживява този целия ужас наново, не искам да ви говоря!  Confused
Виж целия пост
# 215
...Накрая в чакалнята влезе някаква жена с жълта блуза на кафяви точки и Боян се изцепи супер щастлив "Яяя леля жираф!" и всички яко се разхилиха, а аз умрях от срам.
hahaha Joy hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 216
...Накрая в чакалнята влезе някаква жена с жълта блуза на кафяви точки и Боян се изцепи супер щастлив "Яяя леля жираф!" и всички яко се разхилиха, а аз умрях от срам.
hahaha Joy hahaha Joy Joy Joy Joy
Това е много яко  Laughing Чудя се леля жираф дали някога пак ще облече тази блуза
Виж целия пост
# 217


Честит Имен Ден на красивото слънчице ВЛАДИ! Нека е жива и здрава, все така умна, добричка и първа във всичко, с което се захване! Весело и безгрижно детство! С гордост да си носи хубавото име! Heart Eyes

мрм, ама много се смях с тази леля жираф.... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 218
Емили, благодаря ти , мила!

Аз да почерпя виртуално за малкото ми злато-именниче:








Честит рожден ден, на прекрасното ни Кате! Мила, моя, обичаме те много!!!
Виж целия пост
# 219
Честит имен ден на малката чаровница Влади! Да е много здрава, все така пъргава и чаровна. Весел празник Бубе!
Честит рожден ден на Катето!
Виж целия пост
# 220
Честит имен ден на Влади с малко закъснение! Да расте голямо и умно момиче!  Hug

Честит Рожден Ден на Катето (пак със закъснение)! Катенце, да си жива и здрава!   bouquet

Честит Рожден Ден, Бубенце! Пожелавам ти много щастие, много прекрасни моменти и най-вече здраве!



Ние дотук си изкарваме чудесно, като изключим, че дребните ни събуждат непоносимо рано. Но това беше ясно, де...  Laughing
Виж целия пост
# 221
Честит имен ден на малкия бонбон Влади,много здраве,усмивки и много сбъднати мечти! Hug
Честит рожден ден на Катето!

Честит рожден ден Бубе,желая ти много здраве и усмивки!

Виж целия пост
# 222
Честит празник на двете рожденички Бубето и Катето! Много здраве, любов и хармония с любимите ви хора!

Амнезия, честито момиченце! Супер новина, ти нали за девойка си мечтаеше:)
Момичета, май масово сте отпрашили нанякъде, много малко пишете.
В тоя ред на мисли - моля, дайте идея за семейна почивка в Гърция, помня, че няколко от вас бяха споделяли. Къде ходите, някакви координати пазите ли. Много ще съм ви признателна. Може и на лични Hug
Виж целия пост
# 223
Честит празник на Влади, Бубето и Катето!
И аз на опашка за координати за Гърция - ще съм ви благодарна.
Виж целия пост
# 224
Еми честит имен ден на прекрасната Марина,желая и много здраве и усмивки!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия