Пожелавам ви един страхотен ден ! 
Снощи те прочетох, но бях заета и не можах да те отразя. Много добър въпрос. Заслужава си да се помисли.
открих го !
Видя ли ? 83 епизод ! 
Довечера ще го гледам на спокойствие. Една от най-хубавите серии.
Според мен, изглеждаше уморен и безразличен. Щом отива с майка си, това е ясен знак, търси оправдание да си тръгне по-рано. Което и се случи. Мисля, че сериалът му омръзна, както и партньорството с
Факт е, че не видяхме падане на потурите.За мен това обяснява обрата във филма. 

Снощи те прочетох, но бях заета и не можах да те отразя. Много добър въпрос. Заслужава си да се помисли.
не съм спряла да мисля, от както свърши филмът ! Акъла не ми го побира, честно ! След един такъв шедьовър на сериалите, след КВФ, който също имаше страхотен успех, очакваш да има развитие, ама във възходяща посока ! Очакваш нещо, което не само ще ти хареса, но и ще те провокира, ще кара да мислиш, да се вълнуваш....и изведнъж- тряяяяяс ! Една от причините да остана да гледам до края, освен Киво, беше, че все очаквах, че нещо ще се случи, ще има обрат, просто чак не ми се вярваше, че ще бъде така до края ! Уви - не само, че нищо не промениха, ами и още повече се оляха ! 
Но това, е без значение за мен ! Важното е, че в моята лична класация, този филм просто го нема в целата схема, както се пее в една песничка !
Дафне
, май сама ти си тук- като на пост... 
...И сега като гледам тези великолепни моменти- особено любовните, та се чудя как така на Хилал Сарал й бягаше от ръцете и очите камерата в Кузей/Гюней?
Сякаш й беше непознат инструмент, с който по принуда трябваше да работи! Аз лично се зарадвах, че тя ще снима втори сезон на К/Г, знаех, че може да извади на бял свят всички нюанси, на които Къванч е способен като визуална емоция,... ама сори- не било така! Мисля си, че Хилал просто не почувства този филм със сърцето си, беше професионалист и... толкова! 
Плаках за нея, той не ме вълнуваше в последните 10- 15 епизода! 
), предполагам, че не малка част от женското човечество би се вкарало в любовна авантюра също така неусетно на играта с очите му, на мъркащия тембър в гласа му, на посланията на тялото му и т.н. 
, половинката на Касабълъ! Няма по- одухотворено лице от лицето на очакваща рожба жена...

Дафне
, май сама ти си тук- като на пост... 
Дежурна съм. Пазя темата и плаша гаргите.

- разхладителна и диетична диня! Дежурните да му мислят...


Препоръчани теми