БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 137
  • 722
# 660
....
Защо при мен като искам да видя от близо снимките и ги виждам размазани? Някакъв трик ли има за да ги видя по нормални?

размазано виждаш, щото майсторът е такъв  Blush

и сериозно, ако някой иска нещо от този продавач може да се комбинирате и доставката ще е по-прилична

аз се замислям сериозно за момчето с кончето, ина го шие и на черешките... ама аз какво ли не искам  Blush


ина, ще разгледам запасите при първа възможност  Blush имаш време да го ушиеш целия и златното (знам, че имаш Wink ) а другото златно ще го намерим  Hug
Виж целия пост
# 661

Недей, моля те ,да търсиш , ще го наглася ...Аз имам два цвята златно , но едното в този дракон е такъв крейник:

http://store.stoneycreek.com/kreinik-4-braid-095-starburst-p4144.aspx




Ще стане горе-долу такова  с два ката меланж конец и един кат  или сребърно или златно  Simple Smile
Виж целия пост
# 662
забрави, ще стане на въже

чакай да видим дали са ми купили такова ламенце  Blush имало в малко магазинче във София няякъде, от там ми взеха сребърното за пумата и ми обещаха и такова шаренко
Виж целия пост
# 663

това се чудя дали да го пиша, за тоа ще го прикрия лекинко  Blush

бачийска,
Скрит текст:
нито сме слепи, глухи или комбинация от двете, нито сме били пияни.  просто това е единствената снимка, която бащицата наш успя да направи след двайсет минути фокусиране. виновна за това, разбира се, съм аз и фотоапарата ми, но това е друга тема  Hug

Имаше една песен "Paroles, paroles..." http://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU  та и твоята така - оправдания, оправдания...

И само, че се показа във форума и пак започна да показваш "грозни" и "евтинички" неща. Нали, Реа?  Crossing Arms

Показвайте, момичета, показвайте красоти. Поне с вашите неща да изплакна очО. Сега в това селскостопанско време е почти, да не кажа направо абсурд да се похваля с нещо готово.  Embarassed


Виж целия пост
# 664
Аз пък ще се похваля  Mr. Green Завърших си гобленчето и нямам никакви запаси, направо камък ми падна  от сърцето Simple Smile Чувствам се безгрижна, свободна...


Виж целия пост
# 665
ИнаТ, чудесен е станал, ще чакам да го видя рамкиран!  Hug

Аз бях оставила за малко моите макове, но от снощи пак се завърнах към тях.


ba4iiska  Wink
Виж целия пост
# 666
Инатче, е много е красив!   bouquet
Виж целия пост
# 667
Сега и на мен много си ми харесва, но докато го завърша, доста благословии отнесе  Mr. Green Озори ме с тази рехава панама и полукръстчета с една нишка...
Виж целия пост
# 668
Ooooooooo Инатче, много хубав е станал. Следях с интерес етапчетата ти, защото както знаеш ших лалетата от тази серия. На снимките които бях виждала за белите божури, гобленчето не ми правеше особено впечатление, но сега като виждам снимката на твоя много ми харесва. Ако не си обещала схемата и мостри на някой, може да ме имаш предвид, да увелича резервите. Имам слънчогледите, благодарение на Пепен, а лалетата ги шихме с Дидида, та може да се опитам да събера и белите божури и тях да ги шием в комбина пак с нея.
И аз ше чакам с интерес каква премяна ще избереш за гобленчето.
Виж целия пост
# 669
Аз съм виждала гоблена наживо и мога да кажа, че на снимката просто не се вижда цялата му красота  Peace
Виж целия пост
# 670
Инат,гоблена е страхотен,поздравления  bouquet
Виж целия пост
# 671
Инатче, гоблена е прекрасен.
Не мога да си представя, че нямаш нищо в резерв или поне някакви планове.
Виж целия пост
# 672
Момичете големи сте майсторици , след дълго лутане сред толкова красоти си избрах да шия Дамата с камелиите, мисля че някои я ши, моля за помощ ако някои го има да ми го прати и може ли да се шие на разграфена панама , мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 673
ИнаТ, чудесен е!
ЦелуФка, тигъра също е станал чудесен, браво!
Ина, благодаря ти за схемата!
Аз бочкам по малко. Бавно, но славно. Simple Smile Няма начин, трябва и да се работи.
Виж целия пост
# 674
ФинЕти, честит рожден ден!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия