БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 167
  • 722
# 435
Много е красиво в темата.
Много се радвам на всяко етапче и на всеки завършен гоблен.
А тези красоти как ме изкушават, въпреки започнатите неща, които ми се иска вече да завърша.
Днес и аз очаквам пратка - Момиче с кон на Ланарте, нямам търпение.
И само като информация - Аксиома имат вече и интернет магазин, за тези, които искат да се възползват слагам линк: http://www.axioma-hobby-shop.com/
Успешна седмица,момичета!!!  Hug
Виж целия пост
# 436
st. Dobri, много ти благодаря и аз.      bouquet
Взех единия от двата комплекта. Хе-хе и двата ще пътуват към България.

Успешна нова седмица на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Много харесвам и двата гоблена, но никога не съм поръчвала чрез ибей , ако някой поръча бих се включила, като взема единия.
Виж целия пост
# 438
И само като информация - Аксиома имат вече и интернет магазин, за тези, които искат да се възползват слагам линк: http://www.axioma-hobby-shop.com/

И само като информация - избиха ми зъбите с тия цени.  #Crazy

Laughing дразнител съм, ама и вие не чакате да почна даже  Laughing докато пусна и сте ги докапчили  Hug

аз се заглеждам в еди балеринки на съшия продавач  Blush и отрязаните рози има и една суперска мацка с бяла мечка... спрете ме де  Blush

ако знаете как тръпна Simple Smile днес след обяд е срещата със варненските мацки. от сутринта пея и танцувам  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Е, дразнител си и това е!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 439
Албена, благодаря за схемата  Hug
Виж целия пост
# 440
Много харесвам и двата гоблена, но никога не съм поръчвала чрез ибей , ако някой поръча бих се включила, като взема единия.
и аз до сега не бях поръчвала от там, но за всяко нещо има пръв път. Мъчат ме езиците но със задружни усилия с ММ успяхме да направим регистрацията и да купим единия комплект. Добре че му бяха превели заплатата по - рано че иначе нямаше да има пари в картата...
Виж целия пост
# 441
 Twisted EvilМного сте лоши !И аз се регистрирах в E-bay!Сега отивам да разглеждам,дано не си харесам нищо.

Ето малко схемички,може някой да си хареса нещо

http://www.liveinternet.ru/tags/cuadros/page1.html
Виж целия пост
# 442
аз пък ще шия чаршафи за бебоците и ще слагам бродирам бордюр, но още не мога да си харесам мотивчета. ако някой има дребоси за бебе, моля д асподели
Виж целия пост
# 443
Здравейте момичета, поздравления за всичко,което показвате! Но аз днес имам един проблем- исках да започна Дамата с наргилето,но като разпечатах схемата /графика/ се оказа,че е в ужасен вид! Спомням си,че фин ети я беше шила!
ФинЕти,моля те,ако твоята схема е по-четлива,помогни ми newsm45
Виж целия пост
# 444
Ей Добри, благодаря! Предния път докато се натуткам и бяха свършили. Сега за малко пак да ги изпусна, защото се получи някакъв проблем и сума време не можах да се регистрирам. След 300мъки най- накрая се регистрирах и беше останал само 1 комплект, но в крайна сметка успях да го взема. Сега остава да чакам да пристигне пратката.
Гоблените които имам са малко и да си купя още да чакат Joy hahaha
Отивам да спя щастлива.

Минавам да се изфръцкам -  dance smile3535

Едното от комплекта е за мен - когато пристигне ще си имам  и Парижкото бистро  261uu

Роси, благодаря!  Hug Hug Hug

Явно вече трябва да изляза в пенсия (не мога т.к. съм на 37 г);
трябва да има 72 часа за едно денонощие за да свърша служебна и домашна работа (а са само 24 часа);
или да се разделя на парчета (физически е невъзможно) за да бродирам:
-  всичко, което имам като готови комплекти;
-  всичко, което съм принтирала като "направи си сам";
-  всичко, което видя и ми хареса (аз за сладко не примирам така, както като видя някой хубав гоблен).

Всички ли сме от тази порода ? Въпроса ми е риторичен - не ми отговаряйте!

 
Виж целия пост
# 445
всички, бачийска, всички  Laughing не ти отговарям - мрънкам си

някой да иска евтин тутанкамон?

http://www.ebay.co.uk/itm/counted-cross-stitch-kit-/300934147760 … sh=item461112aeb0

и едни делфини видях наскоро - на дим и по-тънички  Blush
Виж целия пост
# 446
Ей Добри, благодаря! Предния път докато се натуткам и бяха свършили. Сега за малко пак да ги изпусна, защото се получи някакъв проблем и сума време не можах да се регистрирам. След 300мъки най- накрая се регистрирах и беше останал само 1 комплект, но в крайна сметка успях да го взема. Сега остава да чакам да пристигне пратката.
Гоблените които имам са малко и да си купя още да чакат Joy hahaha
Отивам да спя щастлива.

Минавам да се изфръцкам -  dance smile3535

Едното от комплекта е за мен - когато пристигне ще си имам  и Парижкото бистро  261uu

Роси, благодаря!  Hug Hug Hug

Явно вече трябва да изляза в пенсия (не мога т.к. съм на 37 г);
трябва да има 72 часа за едно денонощие за да свърша служебна и домашна работа (а са само 24 часа);
или да се разделя на парчета (физически е невъзможно) за да бродирам:
-  всичко, което имам като готови комплекти;
-  всичко, което съм принтирала като "направи си сам";
-  всичко, което видя и ми хареса (аз за сладко не примирам така, както като видя някой хубав гоблен).

Всички ли сме от тази порода ? Въпроса ми е риторичен - не ми отговаряйте!

 

Забърсвам потно чело и клатушкам пълната си тиква с бръмбари(гоблени) не само че имам толкоз проекти, ами и съм дала старта на поне десетина неща, все от луд ентусиазъм...  #Crazy а в началото на годината си реших, че ще довърша каквото съм почнала
а тя стана еднаааааа  smile3511
Виж целия пост
# 447

Ама ето тази няма стигане





Няма да се плашите  Laughing

Виж целия пост
# 448
Ехаааааааааааа.............
Виж целия пост
# 449
Женицата трябва да е доста продуктивна, на мен един живот няма да ми стигне да ушия толкова неща  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия