БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 148
  • 722
# 570
Готвачите :
http://gotovim-doma.ru/forum/files/4/9a/49ac61d9f7b261784947a672 … 34743e_115444.jpg -стр 18
http://gotovim-doma.ru/forum/files/5/87/5870e5a59b85e62ad4965022 … c97f4d_175247.jpg - стр 14
http://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?f=531&t=4440
Виж целия пост
# 571
Ofeliya, добре дошла!  Hug Хубава колекция!

Тихерула, само от третия линк се вижда, но все пак се видя  Peace Да, много са готвачите.

Ауууууууу, още кокошки  Twisted Evil че даже и петел. Нали това е петел?

Албена, прекрасен подарък! Много е хубаво да имаш такива приятели!  Hug

 eletonbon  newsm10

А аз без гергеф не мога - въпрос на навик.
Виж целия пост
# 572


Да покажа кво става с моя кон,хубав ден на всички !
Виж целия пост
# 573
Ина, много ти е хубаво кончето. Не зеленее, както беше в началото Simple Smile)
Албенче, супер подарък. Със здраве да си го ушиеш Simple Smile

Аз да си покажа завършения тигър.

Тази снимка направих за Хриси, лонг стич. Не е толкова страшен колкото си мислех -

тук още един дълъг Simple Smile

И имам питане относно очите - Сякаш ми се кривят френските възли. Вие какво мислете? Чудя се дали да не ги направя отново... Усуквам 2 пъти конеца около иглата, а по клиповете гледам че е веднъж. На муцуната се правят с 3 нишки френските, доста обемни си станаха.

  Ето ми го кривогледчо Simple Smile

Още не е пран, гладен, нямах търпение да ви го покажа Simple Smile
Виж целия пост
# 574
На тази страница го има http://dimensions.at.ua/index/0-35 Номер 35117  Peace
Много благодаря!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 575
Момичета стахотни красоти показвате. Пу, пу колкото повече, толкова по - добре, ще се нагледам на красоти  Hug

Тигърчо е станал Уникален.

Сега ще покажа нещо ушито за една седмица, панамата е етамин 15 каунт със златна нишка.

 

ФинЕти молате не ме убивай, толкоз си мога  Laughing
Виж целия пост
# 576
Целуфка, разкошно е котето!   bouquet Честно казано, дясното око (мое дясно) бих го направила пак  Hug

И етапче от "Риолиса"


Виж целия пост
# 577
 
  celuFka, направи дясното око отново, много е хлабав този френски възел.

 Много красив тигър се е получил, браво!
 
Виж целия пост
# 578
Тази снимка направих за Хриси, лонг стич. Не е толкова страшен колкото си мислех -

Много ти е хубаво тигърчето. Относно лонг ститч-а, като гледам снимката ми се струва, че се шие като бек ститч, но с повече нишки и на по голямо разстояние, така ли е? А на схемата поазано ли къде точно трябва да боцнеш, или ти си решаваш?
Виж целия пост
# 579
Аз си мисля, че това не е long stitch, а си е контурен бод с повече нишки. Ето какво намерих аз за long stitch        Peace
Извинявам се за огромната снимка, но не успях да я смаля
А ето и едно видео по въпроса Simple Smile http://www.youtube.com/watch?v=L9aKywFZL3k
Виж целия пост
# 580
цвлуФка,  тигърът е много хубав. И на мен ми се струва, че левият възел е хубав и можеш да не го пипаш, само десния. Peace

Деси, много красива става есента.
Виж целия пост
# 581
Здравейте!Много ви моля?Търся схемата на св.Иван Рилски.Ако някой я има,може ли да я сподели.Благодаря ви предварително. milo_mil@mail.bg
Виж целия пост
# 582
Ofeliya, добре дошла!
celuFka много е хубав тигъра
eletonbon и твоето котенце е много сладичко успех с френските възли
Азарея може ли схемата на слънчогледа (galia69@mail.bg)
Довечера ще снимам моите слънчогледи да видите до къде съм ги докарала  Simple Smile
 albenapd честито ето на това се казва изненада от приятел на мен така една приятелка ми подари майчино щастие и като си го погледна сега все за нея се сещам
=Деси=- много добре се получава
Виж целия пост
# 583
ЦелуФка, това не е лонг стич, а коучинг (couching), а относно възлите и моят съвет е да направиш пак дясното око(мое дясно). Мисля че са ти доста хлабави, стягай повече, то трябва да си остане малко възелче, все пак е само с една нишка, но си мисля че и тези които са на муцуната не трябва да са толкова обемни, нищо че са с три нишки. Те ти идват по- големи от едно кръстче, а не трябва да са толкова големи. На кокошките, които шия има възли с 6 нишки в обеците и гердана и трябва да стане това http://www.123stitch.com/item/Dimensions-Good-Friends-Listen-Cro … Stitch-Kit/K65079. Горе- долу са колкото едно кръстче, а панамата е 14к. Твоята трябва да е 18к и си мисля че възлите с 3 нишки не трябва да са по- големи от кръстчето. Ако до сега не си правила фр. възли потърси някой близо до теб, който да ти помогне, като ти покаже нагледно как става. Всичко останали ти е просто идеално - и кръстчетата и контурния бод и коучинга, само възлите не ми харесват. Извинявай, не се обиждай. Моят съвет е да не бързаш да къпеш котето, а да намериш някой, който да ти покаже как да му направите възлите.
 Албенче, честити ти балони. Ший бързо, че наближава и рождения ти ден- да не снимаш и ти наредени комплекти като онази мацка...
Финети, видя ли че добре си се справила със слънчогледа, а ти се притесняваше да не се разлюти някой като мен за розите. Сега спокойно може да я пуснеш тук на всички че да си я дръпнат желаещите. Азарея, браво и на теб- от Финети схемата, от теб- изработката и резултата е един хубав слънчоглед. Деска, много добре се получава. Теб и Инат ви следя с особен интерес, защото и аз станах фен на Риолис след моите лалета.
Виж целия пост
# 584
Аз толкова се дразня ,че имам гоблени които чакат да бъдат почнати,преди няколко дена заявих че чак догодина  бих се осмелила да си купя гоблен,но вече отлагам за 2015г  Mr. Green
Целуфка браво за гоблена.Хайде очите ако не ти харесват ги поправи,но все пак един гоблен се гледа от разтояние ,не да го гледаш с лупа.Така ,че не трябва много да му се вглеждаш Peace
Деси много са хубави тези брезички  Hug
Азарея браво за слънчогледите  Hug
Ина пали турбото и да видим готовото конче и момче  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия