Горски дъхави цветя - за Мама ЮЛЧЕТО набра:)

  • 62 508
  • 602
# 210
Кости  Blushмного се развълнувах Simple Smile

kydravoto  Peace честито приемане  Blush мейл изпращат май месец - когато е класирането и е детето е прието, после няма правило за мейли  Peace Общият ред е през август - в края - да Ви поканят на родителска среща, обикновено децата не постъпват всички изведнъж - защото едно, като се разплаче - плачат и другите и влизат на групички по няколко, примерно - първо 3, адаптират се няколко дни, после други три и така по график, който правите на РС.

В коя градина сте?
Виж целия пост
# 211
Kosty, честито и от мен! Лека бременност ти желая! Ох, и на мен много ми се иска, но не ми стиска Simple Smile

a.l.e.n.a на първо класиране беше приета (май месец мисля че беше). Записахме я, а директорката каза да чакаме мейл за родителска среща и дата на тръгване евентуално. Иначе е в 17 ОДЗ "Мечо Пух"-Младост1
Виж целия пост
# 212
Няма да е лошо да се поинтересуваш (телефо/мейл), организират ги в последната седмица на август, но все пак  Blush

А лепят и обяви на вратите - можеш да погледнеш - дали няма съобщение  Blush
Виж целия пост
# 213
Да, ще звънна в понеделник  Peace
Виж целия пост
# 214
доста градини имат и ФБ страница  Blush можеш да погледнеш, ние имаме и ФБ група - на родителите в групите и обсъждаме доста казуси ...поинтересувай се  Peace
Виж целия пост
# 215
Благодаря на всички ви Hug
Все още съм в шок и ми е трудно да свикна с идеята, но ще свикна Grinning

Маритка мисля, че те разбирам. В твоя случай, с това игнориране на големия от страна на съпруга ти и всичките истерии, решението ти беше по-правилното Hug
Виж целия пост
# 216
Охо, Кости, айде честито! Лека да е и както е непланувано, на пролет щъркела едно братче да донесе на двете госпожици   bouquet

kydravoto, 17 ОДЗ да не е в Младост 1А? Върти ми се нещо такова из главата... Нашите живеят там и миналата година, когато кандидатствахме за ясла преглеждах и в този район.

Виж целия пост
# 217
Костиииии HugЧестито!!!Много,много се радвам Heart Eyes

Хайде да се поФала и аз-от днес вече съм официално назначена на работа.Вече съм Госпожа Ади на 1-ва група в ДГ Party
Много съм хепииии Hug
Виж целия пост
# 218
Ади  Blush страхотна новина Simple Smile в кое детско заведение  Blush
Виж целия пост
# 219
57 ЦДГ PeaceНамира се у наше село Laughing

Благодаря Hug
Виж целия пост
# 220
buggy-->, Ади  Hug

Г-жо Ади да ти е лека и плодотворна работата! И на твоите ли ще си г-жа?

Всъщност герой е майката на Стефания от Варна/Бургас( отдавна не е писала и забравих ника И), която има 4 деца. Спомняте ли си? Май бяха приятелки с Диването.

Ние чак догодина тръгваме на детска (нещо като предучилищна група). Не стига, че ги взимат едва на 4г. , пък и само до обяд. Но пак е нещо!
Виж целия пост
# 221
Честито, страхотна новина, лека бременност и здраво и послушно бебе на финала  Hug

Скрит текст:
Между другото един практичен съвет да ти дам, вчера бях при ортопед, тъй като свода на стъпалата ми е паднал и ме боли доста, особено с по-ниски обувки, и той каза,че се получава от тежестта при бременността(''порастват'' краката и минаваш на номер по-голям) и може да се предотврати с носенето на ортопедични стелки, та да знаеш,аз си реших да го споделям с бременелки  Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Ади, честито, много хубава новина!

Твоите деца в тази ЦДГ ли ще бъдат?
Виж целия пост
# 223
Багодаряяя Hug
И двамата са в същата ДГ.Каката е последна група тази година,а малкия е в другата 1-ва група.Няма право да е при мен,а и аз не искам Peace
Неминуемо ще се засичаме де Laughing

Кости,казахте ли на свеки Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Кости, как така на 4 г. ги приемат? Няма ли ясли и градини в Гърция?
Честита бременност, между другото  Hug!

Аленка и на теб също  Peace

Ади, честита нова работа  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия