90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
# 285
ppvasileva  Hug Благодаря за отговора!
Значи след морето съм на линия за втора врътка  Wink
Виж целия пост
# 286
Аз не се отчитам всеки ден, но влизам само да се похваля - любовните ми дръжки почти изчезнаха  newsm44 Килограмите много много не искат да мърдат, но не им се връзвам - важното е, че се чувствам по-добре  newsm68

Днес са въглехидрати (денят, в който по принцип прекалявам  Tired )
З: портокал
О: 200гр ръжен хляб с маслинова паста и салата от домати
В: чийзкейк

Въпросът ми е хлябът много ли е?!?! Не мога да преценя...

Благодаря на всички, които са качили снимки - много мотивиращо действате!   bouquet И браво за резултатите!
Виж целия пост
# 287
Жабке мааа, достойна си и ти за роклА , що закъсня , м ?   bouquet И се скри и не си пишеше почивните менюта, пък аз щях да те копирам . Остави ме сама да се опрравям , значи , мнОО си лоша- ей, дръпнала си с 4,5 кила, аз съм само наполовината ти . Недей тъй , пиши често .  Hug                                                                                                               cloе- благодаря ти за инфото. Аз реших да си доизкарам почивката , за да не си объркам и без това смотания метаболизъм , който надявам се , съм поправила отчасти . Що се отнася до питането ти , аз честичко поглеждам в книгата, свалих си я на компа от първа страничка на темата . Там са дадени менютата да са еднакви , освен за по- добри резултати , и за по- лесен контрол на вечерната порция, която задължително е по- малка от обедната . Но това се отнася за режимнатахрана . Салатите не се намаляват .  В тази връзка - може да ядеш различно приготвени неща от една и съща група, щом имаш възможност да си готвиш по 2 пъти , защото във всеки ден има рубрика'' не ви е по вкуса ? и е дадена друга идея за режимна храна . Но контролирай количествата - на обяд ако е 160 гр , за вечеря да е 80- 100 гр режимното , а салатата - на корем . Дано ме разбра  Peace
Виж целия пост
# 288
200гр това е 1/3 от нормален хляб. Щом не си преяла, значи е ок. Ама като че ли са множко филийки това.
Виж целия пост
# 289
 Славейче,аз порциите не си меря.Боби беше дала някакви ориентировъчни грамажи от книгата.Според мен не е много 200гр. за обяд,а вечерята задължително по-малка.
Виж целия пост
# 290
200 гр хляб за въглехидратен не е много , не се втелясвайте . В книгата има погача , замесена от 400 грама брашно и е дадено да се изяде половината . А за вечерта си е тортичка. Сега съм на работа , а грамажите ми са на лаптопа в къщи , та довечера може да опресним знанията за грамажите отново  Hug
Виж целия пост
# 291
bobybonta, и аз ти благодаря Simple Smile. Не бях видяла, че на първа страница има качена книгата. Благодарение на мила съфорумка, която ми пусна линка на лични си поправих грешката.  Разбрах те много добре Simple Smile, ако сготвя повече и имам за вечеря ок, но се улавям, че обичам да ми е по-разнообразно менюто. Ето днес от една група са, но на обяд салата с риба тон, а на вечеря салата със сьомга. Утре например мога да си направя ориз с гъби, а на вечеря ориз с тиквички. Щом може така съм доволна.
При мен ще падат килограмите трудно сега искам още 5 да сваля. Браво добре си преценила да си изчакаш. Аз не изчаках, защото имах нарушения последния месец от диетата, а и в почивката. Сега се надявам тялото ми д ане "помни" режима и да се отърва от тези 5 кг. За това сега и малко помених начина си на хранене т.е сега съм  стриктно режимна Simple Smile.
Виж целия пост
# 292
bobybonta , хич не се крия ,
но менюто ми е пълна каша.  Mr. Green
Такова разнообразие голямо си правя.
Естествено в рамките на допустимото.  Peace
Децата са ваканция при нас с дедко и се занимавам с тях ,
разходки , плаж , готвене ...  Grinning  Другия месец и другия внук идва ,
та къщата ще е пълна до краен предел.  Mr. Green
Аз иначе си ви чета , с мааалки пропуски. Та това е общо взето.  Peace
Четох и за роклите , но къде ти , аз съм на 3000км. от БГ , Василева я заслужава.
Браво на момичето! Пълна промяна е тя!  Hug
Много минуси на всички и успех на новичките!  Hug
Менюто днес ми е
З. диня 2-3 парчета
О. черен хляб с домат и няколко картофчета от чипса на внука  Laughing
В. май нещо сладичко или кисело мляко

 
Виж целия пост
# 293
Здравеите Hug,днес цял ден разучавах диетата и от утре и аз се присъединявам,постигате страхотни резултати за което ви поздравявам  bouquet.Аз имам да свалям около 13кг,надявам се да го подстигна.Извинявам се за глупавият въпрос още от първият ден,но въпреки цялото четене днес много от нещата все още не са ми ясни и са ми леко объркани,та въпросът ми е мога ли да смесвам яица и кисело мляко?Чудя се какво да е като за първи ден newsm78
Виж целия пост
# 294
Здравейте и аз да дам отчет :за закуска 2 круши;обяд купичка зрял фасул и 1 домат;за вечеря още не знам Rolling Eyes  Въпроса ми е глупав ама мога ли да смесвам варивата: на обяд боб,за вечеря картофи на фурна? И ако някои ги смесва да сподели дали резултатите пак са същите Rolling Eyes......
ПОЗДРАВЛЕНИЯ на победителката изглежда супер!Както и на всички с качените  снимки супер мотивиращо ми действате  bouquet
Виж целия пост
# 295
sweety Simple Smile , яйца , риба , месо и млечни произведения са
четири отделни групи и не се смесват.
Единствено млечните можеш - сирене , кашкавал , кисело мляко ,
извара. Успех!

малечка палечка , аз съм ги смесвала и смесвам и резултата е добър.
Но , повечето се хранят еднакво за обяд и вечеря , като вечерята е
на половина от обяда.
Виж целия пост
# 296
♥ ЖаБкА ♥,ясно,разбрах Peace и само последен въпрос,нали усилията няма да са напразни,ако не съчетавам диетата с фитнес и подобни,мога да си позволя само много ходене поради липса на време Embarassed
Виж целия пост
# 297
Male4ka pale4ka,,Когато ядете  БЯЛ ОРИЗ, хубаво е да прибавяте към него бобово или смес от бобови!
Защото, картофите и белият ориз са бързи въглехидрати, а прибавянето на бобовите към тях превръща ястието Ви , като цяло в бавен въглехидрат ! Тоест, засища ви по-добре, тъй като се усвоява по-бавно !"

Някое от момичетата го беше качило във форума, но не помня кое.
Виж целия пост
# 298
rokipagane, ако съм разбрала правилно могат да се смесват картофи и боб?
Виж целия пост
# 299
♥ ЖаБкА ♥,ясно,разбрах Peace и само последен въпрос,нали усилията няма да са напразни,ако не съчетавам диетата с фитнес и подобни,мога да си позволя само много ходене поради липса на време Embarassed

Моя фитнес е разходка , има няма около 1-2 км. из улиците ,
плажа , магазините и почивка на някое кафе.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия