90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
# 330
Нана Съболезнования!Мир на праха и! Много трудни моменти са това!
Аз да кажа ,че днес съм в чудене, след въглехидратен ден съм -0.900 сефте ми се случва Shocked
Днес плодов ден:
Кайсии,пъпеш,киви,ядки и мноооого вода   chef
Лек и усмихнат ден на всички желая  Peace
Виж целия пост
# 331
от толкова чудене за днешното меню,накрая го измислих,много са ми трудни тия въглехидрати,хич не са ми по вкуса.
з.2 праскови
о.направих си чудна салата с кускус,маслини,домат,краставица и зелентии(ако някой като мен се чуди какво да хапва в тоя ден мога да я споделя,наистина стана много вкусна)
в.засега мисля да е прясно зеле с доматки
лек и спокоен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Здравейте на всички ! Моите съболезнования!  spoko
Аз също съм на диета сега за сваляне на коремните мазнини и попаднах на едно страхотно клипче в ютюб, в което ти показват за 5мин през какво трябва да минеш. Пробвах го днес и сигурно утре всичко ще ме боли ... Пробвайте, определено ще има ефект. За 5 мин правиш упражнения без почивка и после се чувстваш стегната навсякъде.   newsm39

https://www.youtube.com/watch?v=TdDhswaU4Lc

 Rolling Eyes  Grinning  Sunglasses
Виж целия пост
# 333
Нана , тя ще е с вас , докато си спомняте за нея .  Flowers Rose                                                                                                                    Аз днес съм още 500  гр надолу , обаче попадам на праг , на който съм била почти 3 години и се подготвям психологически за дълга борба със застой . Дано се окажа лош пророк  Praynig Започнах деня с резен диня , обядвах боб чорба и салата , за вечеря сигурно ще е същото , или пак диня , зависи колко ще ми се яде привечер.                                                                                                                                                                                                                                   ЦЕЦ, видя ли - само седмица застой и после почти кило минус , супер . Продължавай напред  с хъс . Peace
Виж целия пост
# 334
Аз днес съм още 500  гр надолу , обаче попадам на праг , на който съм била почти 3 години и се подготвям психологически за дълга борба със застой . Дано се окажа лош пророк  Praynig
ЦЕЦ, видя ли - само седмица застой и после почти кило минус , супер . Продължавай напред  с хъс . Peace
Да бе чак се качих 10 пъти на кантара...не можах да повярвам,че след въглехидратен съм толкова... Shocked
За този праг за който говориш и аз съм си го мислила много пъти,когато стигна килограми ,които съм била преди много време и си мисля,че организма ми ги е запомнил и ще се "бори" с нокти и зъби с мен,за да си ги запази Shocked  Laughing
Ще ги излъжем сланинките,няма къде да отидат Wink
Виж целия пост
# 335
Да бе чак се качих 10 пъти на кантара...не можах да повярвам,че след въглехидратен съм толкова... Shocked
За този праг за който говориш и аз съм си го мислила много пъти,когато стигна килограми ,които съм била преди много време и си мисля,че организма ми ги е запомнил и ще се "бори" с нокти и зъби с мен,за да си ги запази Shocked  Laughing
Ще ги излъжем сланинките,няма къде да отидат Wink
Aз не ща да ги лъжа, искам да ги махна завинаги Laughing и се радвам, че съм тук и знам , че ще успея .Един ден  Laughing
Виж целия пост
# 336
Здравейте на всички ! Моите съболезнования!  spoko
Аз също съм на диета сега за сваляне на коремните мазнини и попаднах на едно страхотно клипче в ютюб, в което ти показват за 5мин през какво трябва да минеш. Пробвах го днес и сигурно утре всичко ще ме боли ... Пробвайте, определено ще има ефект. За 5 мин правиш упражнения без почивка и после се чувстваш стегната навсякъде.   newsm39

https://www.youtube.com/watch?v=TdDhswaU4Lc

 Rolling Eyes  Grinning  Sunglasses
Тази линийка вярна ли е. Защото ако е.... какви са тези диети, а за упражненията да не говорим. Дърпаш дявола за опашката или????
Виж целия пост
# 337
Здравейте. Поздравления на всички момичете за добрите резултати. Днес ми е 11 ден от диетата и още не съм се мерила, ще го направя след първия воден. Спазвам стриктно диетата дано ме зарадва кантара. Едно въпросче: проблем ли е че закусвам чак към 12 ч? Хубав ден ви желая
Виж целия пост
# 338
Здравеите и от мен,такааа днес ми е ден първи Mr. Green,от сутринта гледам да съм много стриктна.Сутринта изпих една чаша вода и закусих една ябълка и кафе,за обяд и вечеря пилешко бутче и салатка.Само това с двата литра вода ми е много трудно ooooh!,по принцип пия по много малко вода и сега я пия буквално насила ooooh!,но ще се справя,с голямо желание започвам диетата Flutter,лек и усмихнат ден на всички Hug
Виж целия пост
# 339
Здравейте момичета.
Не ми остава време за нищо напоследък.
Днес ми е първия воден ден!! бълбук, бълбук - до тук 2 литра вода и 2 кафета Simple Smile
Вчера се теглих и съм 76,8. Започнах 83,5. (това са почти цели 7 кг)  Имам да свалям още 8 кг поне... А може и повечко, няма да се разсърдя.
Дано издържа до утре сутринта. Преди малко ми стана леееко гладно...
Не съм чела нищо назад, но поздравления на всички, които не прегрешават. Аз си признавам, че имах "издънки" тук там (особено последните дни) и то с НЕ-ядене Sad Не правете като мен!
Ама напоследък не ми се яде нищо... Но за сметка на това ми се готви. Преди 2 дни пекох мъфини на малко канибалче посред нощите... Явно това ще е новото ми "забавление" и лек срещу яденето: готвиш, мирише ти готино и ... си сит! Simple Smile
Виж целия пост
# 340
 topgerri ,аз съм желаеща за рецептата с кус-кус  chef
 bebsssss,12ч ти е късно според мен.Гледай да е поне 11.30ч,ако имаш възможност.Целта на закуската е да задвижи метаболизма сутрин,а ти твоя го държиш заспал до обяд.
 Poohinka Naughty Не така.За да действа режима трябва да се яде,не само да се мирише.
Виж целия пост
# 341
Аз също ям плодовете към обяд,защото тогава обядвам към 3 и вечерям към 7 Rolling EyesАко закуся сутрин рано,то ще съм смътно гладна към 12,а вечерята ще я направя към 4 следобяд и абсурд да не ям повече нищо,при условие,че си лягам в 1 през нощта.
Вече съм 5 кила надолу,започнах диетата на 17.06! Crazy
Днес варива:

з:2 праскови
о:леща-2 чинии
в:леща- 1 чиния

 Hug
Виж целия пост
# 342
Здравейте и от мен!

Нана, съболезнования мила! Дръж се !

Днес въглехидрати
з-кайсии+кафе
о-печени тиквички+филийка хляб
в-бисквитки "Олимпия" + редче черен шоколад
 Доволна съм от кантара, от вчера започнах да ходя и на народни танци.
С тях /  с танците де / веднага се харесахме, така че ще си ходя
2 пъти седмично с мерак.

Ееееееее, лек и успешен !!!!! smile3535
Виж целия пост
# 343
Аз също ям плодовете към обяд,защото тогава обядвам към 3 и вечерям към 7 Rolling EyesАко закуся сутрин рано,то ще съм смътно гладна към 12,а вечерята ще я направя към 4 следобяд и абсурд да не ям повече нищо,при условие,че си лягам в 1 през нощта.
Вече съм 5 кила надолу,започнах диетата на 17.06! Crazy
Днес варива:

з:2 праскови
о:леща-2 чинии
в:леща- 1 чиния

 Hug
Ами аз си вечерям към 17ч и си лягам най-рано в 24ч,а не съм гладна.Всичко е до навик.Ако имате желание да вечеряте по-рано,просто премествайте вечерята с по 30 мин. по-рано през седмица да речем(т.е. една седмица се вечеря в 19ч.,следващата в 18.30ч.,следващата в 18ч и т.н.) и ще видите,че хем ви е лекичко,хем няма да има глад.
 Ако при ранното закусване огладняваш-закусвай 2 пъти.
Виж целия пост
# 344
Един глупав въпрос от мен(ама да си попитам)-млечна баница може ли едно парче във въглехидрате ден за обяд  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия