90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 312
  • 727
# 360
Добър вечер момичета,досега четох постовете ви и съвсем се обърках -може или не млечна баница?
Да писах за обяд ,тъй като рецептата която имам(намерих я в нета) е без захар

Скрит текст:
не бих отказала по вкусна рецепта и със захар
Виж целия пост
# 361
Tanya_76  Hug много си хубавка!
Виж целия пост
# 362
Детето гледай, детето   bouquet
Виж целия пост
# 363
Добър вечер момичета,досега четох постовете ви и съвсем се обърках -може или не млечна баница?
Да писах за обяд ,тъй като рецептата която имам(намерих я в нета) е без захар

Скрит текст:
не бих отказала по вкусна рецепта и със захар
Ама има мляко.Как така да я ядеш за обяд ,не може:crazy:Като гледам си накилограмите,на които аз започнах.Не са малко.Помисли си за резултата,който искаш да постигнеш.Толкова ли е важно да ядеш нещо с толкова белтъци.Има прекрасни сладкиши .Сама си решавай дали да я ядеш. Peace

 male4ka pale4ka,ставаше въпрос,че лютеница не може да се яде в първите 2 дни,т.к. съдържа захар,а много от купените и нишесте(и двете неща са за въглехидратен).Може да ядеш лютеница във въглехидратен ден и за обяд.
 
 Tanya_76    bouquet И за двете ви Grinning
Виж целия пост
# 364
Добро утро. Искам всяка сутрин ей така съм снимки да ме посрещате Party
Таня супер си  bouquet
Аз днес съм 200гр надолу ама нещо не ми е добре на корема тия дни newsm78 Нямам идея защо. Менюто е
з- 1 голяяма ябълка
о- печен ориз със зеленчуци и краставица
в- 2 варени царевица и около 200км минати за цял ден Mr. Green
Хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 365
Добро утро, момичета!
Таня 76, много хубава снимка - и двете сте сладуранки.    bouquet

Днес ден варива:
з - череши
о - печени картофи +домати и краставици
в - не знам още, но може малко фасул(има сварен) и доматен сос със печени чушки (+ салата домати и краставици)
Тинки, бързо се оправяй. Изпий един чай от мента, помога на корема.
Лек ден на всички
Виж целия пост
# 366
Добро утро ще давам днес съм на плодове,отчет ще давам довечера,че менюто не го знам Simple Smile
Хубав ден
Виж целия пост
# 367
Добро утро!
Нана, съболезнования!
Таня_76, изглеждаш страхотно. И детенце е прекрасно Simple Smile

Сега да се отчета. Вчера - първи воден. Мина успешно - с 3-4 литра вода, 3 кафета и малко чай вечерта.
днес обаче кантара не мръдна...  newsm78 Равносметката до тук:
30 дни - 6,8 кг.
Остават ми поне 8,2 кг още за сваляне.
Днес още не съм го измислила...
Но вероятно ще е нещо такова:
Закуска: праскови
Обяд: краставици и пилешка пържола (за съжаление ще е вакумирана, от магазина)
Вечеря: салата и печено пиле...
Успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 368
Танче, страхотно изглеждаш!

За мен е време да влизам в ритъм пак. Приготвих си кутийката с боб яхния за обяд. Нямам плодове, но ще си взема фреш пътьом към офиса.
Виж целия пост
# 369
Tanya_76 Изглеждаш страхотно,ама детенце те заслепява  Wink Не знам как си била преди и колко кг. си свалила,но сега си 6 точки Simple Smile
За днес менюто ми е:
З: пъпеш
О: св.пържола с печена тиквичка и салата
В Св.пържола със салата
Лек и усмихнат ден на всички ви:)
Виж целия пост
# 370
Добро утро, благодаря за милите думи. Аз всъщност исках да кача тази снимка
Скрит текст:
http://prikachi.com/images.php?images/104/6291104O.jpg това е от Държавното първенство, на което децата ни се представиха блестящо

ЦЕЦ благодаря ти, умишлено не пиша отчет, защото бях слаба и преди диетата, която да си призная пазех от единия келешлък, но към новите се обръщам специално!!!!! Въпреки, че нямах никаква нужда да пазя 90 дневната диета, я спазих абсолютно точно, без нито едно прегрешение, без мляко в кафето, без ама може ли баница и без ама може ли ракийка със шопска салата (да отбележа, че аз по-принцип не ги употребявам тези неща)
Бъдете дисциплинирани и ще успеете, тялото си е вашо в крайна сметка, гледайте на него като на храм, не като на казан   bouquet
Виж целия пост
# 371
Айде и аз да дам отчет.
З: френско грозде
О: нудълс и салата
В: кисело мляко
В ПОЧИВКА СЪМ!

Днес кантара за 3- ти ден закова на 51.8кг. Доволна съм, защото последните две седмици бях ту нагоре, ту надолу.
Успешен ден, девойки!
Виж целия пост
# 372
Добро утро!Отчет след втори воден-3.5кг талия-5 см, ханш -5 см./общо за двата цикъла/
Горе -долу съм доволна и продължавам
Виж целия пост
# 373
 Добро утро.
 Днес съм още -600гр.Закусих с една безвкусна диня,а за обяд май ще е огромна салата със сирене,а за вечеря незнам.
 Лек ден.
Виж целия пост
# 374
След варива - 300гр.
днешните въглехидрати ще са:
з;диня
о;кус-кус с доматен сос и някаква салата
в;ще е нещо сладко но какво още не знам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия