90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 312
  • 727
# 405
Здравейте, момичета. Днес попаднах на този бърз сладкиш http://www.supichka.com/2013/07/burz-vegan-sladkish-bez-pechene.html и се чудех дали може да се вечеря с него във въглехидратния ден?

Не, не може да се вечеря с него. В него няма нищо въглехидратно.

Отчет за деня

з - 2 банана и кафе
о - боб яхния
в - доматена салата със сирене
Виж целия пост
# 406
Здравейте, момичета. Днес попаднах на този бърз сладкиш http://www.supichka.com/2013/07/burz-vegan-sladkish-bez-pechene.html и се чудех дали може да се вечеря с него във въглехидратния ден?

Не, не може да се вечеря с него. В него няма нищо въглехидратно.

Ако се намалят количествата на ядките до 100гр и позволеното количество на сушените плодове, мисля, че става за плодов ден  Peace
Виж целия пост
# 407
Ехоу Simple Smile
Днес ми е втори воден ден от началото на режима. Горе долу цял ден не се бях замисляла,че не съм хапнала нищо, но сега вече само за това мисля и подивявам (не че съм толкова гладна! ), но ще го изкарам.
Може ли за вторите 29 дни да съм смъкнала само 2кг?   Rolling Eyes
Първите бяха ок - минус 8кг
Нищо не съм променила по храненията, интервалите или закуските...  Close  Thinking ooooh!
Виж целия пост
# 408
Днес плодове
з.2 праскови
о.диня
с.з.бадеми
в.диня
и около 2 литра вода,абе цял ден си изкарах в WT–то  Grinning
Виж целия пост
# 409
Здравейте, днес плодов ден закуска: нектарини 4;обяд:3 ябълки и вечеря мнооого диня!
Виж целия пост
# 410
Днес съм  на въглехидрати и  много се издъних! З- малко диня, о- доматена каша с ТРИ филийки БЯЛ хляб! В- някакъв готов сладкиш, приличащ на меденка и една най-обикновена вафла , малко парченце шоколад. И ето голямата издънка: мъж ми седна да вечеря и на масата чеснови топли-топли  франзелки.  Не съм купувала никога и реших да си чупна залче, за да ги опитам. Така ми хареса, че  изядох половин франзелка с 6-7 маслини СЛЕД сладката вечера и то към 22 ч. !
  След тази четворка сигурно ще кача, вместо да сваля. Заслужавам да се самонакажа!
Виж целия пост
# 411
Днес съм  на въглехидрати и  много се издъних! З- малко диня, о- доматена каша с ТРИ филийки БЯЛ хляб! В- някакъв готов сладкиш, приличащ на меденка и една най-обикновена вафла , малко парченце шоколад. И ето голямата издънка: мъж ми седна да вечеря и на масата чеснови топли-топли  франзелки.  Не съм купувала никога и реших да си чупна залче, за да ги опитам. Така ми хареса, че  изядох половин франзелка с 6-7 маслини СЛЕД сладката вечера и то към 22 ч. !
  След тази четворка сигурно ще кача, вместо да сваля. Заслужавам да се самонакажа!
Не го вземай толкова навъре  Laughing за да сме тук,сме се издънвали години наред  Laughing Кръгом и пак напред  newsm10
Утре съм на въглехидрати:
З-диня
О-гаспачо с 2 препечени филийки хляб
В-сладолед+ ред черен шоколад
Очертава се да обядвам към 4 след обяд,може ли към 12 да си направя втора закуска с плод newsm78 или ще ми стане много?
Виж целия пост
# 412
Добро Утро фиданки
 rokipagane благодаря ти  с голямо закъснение   bouquet , вчера най-накрая ми остана време " да се погрижа за себе си" и си спретнах една  пица стана чудна. От няколко дена съм я засанувала, ноо вчера сънищата ми станаха реалност   Joy та си хапнах за обяд 2 парчета и за вечеря едно парче
Нелка благодаря за съвета оставих манджорното в хладилника, по принцип в нас нищо не се задържа дълго време в хладилника, все някой член на семейството си харесва по нещичко и до ден два всичко е изчезнало  Laughing , но тази седмица съм сама.
днес плодов за сега имам малко кайсии, а по-късно ще видим какво предлага и менюто в магазина 
Хубав ден от мен   Hug
Виж целия пост
# 413
 Добро утро.
 Днес съм +500гр.Имам няколко нектарини останали,та и аз ще си пазарувам плодчета днес. Grinning
 Pam73,не може следобедна закуска.
 Лек ден.
Виж целия пост
# 414
Последната седмица само се издънвам с менюто. Sick Ето - вчера, тъкмо мислех, че съм устискала, и мъжлето ми носи опаковка моцарела. Ама италианска, точно тая, която обичам. Rolling Eyes Ами пак го  Rolling Eyesписах  Rolling Eyes дъждовен и го хапнах на 1 дъх.
Днес ми е плодов ден, ама да видим. Whistling
Виж целия пост
# 415
След въглехидратен - 400гр.много се радвам че кантарът пак тръгна на долу след известен застой може би заради МЦ.
Днес плодов
з;2 ябълки и за през деня пъпеш и малко ядки
Виж целия пост
# 416
Добро утро, момичета Simple Smile
Успешен ден на всички.
Днес ми е ден за варива.
По този повод си направих варен ориз с краставица (ориза на Савина). Само, че се "изхитрих" и вместо бял, сложих Императорски ориз - вкусът му е много интересен, мирише на орехи. И с радост разбрах, че е и много полезен:
http://www.shape.bg/zdravoslovno-hranene/imperatorski-oriz/
Дано така е по-вкусно днес Simple Smile

Имам един въпрос: във въглехидратен ден мога ли да ям френска лучена супа? (уточнявам: приготвя се с много лук, много масло, подправки и отгоре се запича с капаче от бутер тесто. Притеснява ме маслото, затова очаквам експертите да си кажат мнението. Нана?

Хубав ден от мен !
Виж целия пост
# 417
Добро утро дами,ако има някой наоколо нека ми отговори на един бърз въпрос:
Сутрин вместо чаша топла вода с мед, може ли да е чаша топъл чай с мед?
Днес съм на варива и ще си правя ориз със зеленчуци (този ориз на Савина за който говорите, не се ли хапва само когато задържаш течности?Питам понеже доста често чета,че го хапвате?!Както и да е,всеки си знае сам.) Днес:
З: пъпеш
О: ориз със зеленчуци и голяма салата
В: 1/2 ориз с голя яма салата
  bouquet
Виж целия пост
# 418
Имам един въпрос: във въглехидратен ден мога ли да ям френска лучена супа? (уточнявам: приготвя се с много лук, много масло, подправки и отгоре се запича с капаче от бутер тесто. Притеснява ме маслото, затова очаквам експертите да си кажат мнението. Нана?

Обядът е постен, така че френската супа с олио или зехтин. Масло йок.
Виж целия пост
# 419
Привет момичета!

Аз се поизгубих, ама ви следя с едно око...за стимул  Grinning

Нямам време всеки ден да се отчитам, а и имах няколко издънки, та ме е срам да пиша  Crazy Ама нещо ми е слаб ангела и понякога просто не издържам на глад. Но няма да се отказвам, де, започнала съм. Общо взето си спазвам режимните храни и съм - 3 кг. от началото на диетата( на 23 юни я започнах, не съм ги броила колко 4-ки са)Което е добре, сега варирам м-у 51-52 кг., а целта ми беше 50 кг. Така че съм близо, но мнооого време още остава... Crazy Преди няколко години, като я правих, като че ли ми беше по-лесно, не ми тежеше толкова, сега не знам защо нещо тегаво ми върви, определено има моменти, в които си гладувам.А не е да ям нищожни порцийки( като ви чета по колко хапвате, се чудя как издържате). Например хапвам плод към 9 сутринта, едвам устисквам да стане 12 за обяд и после как се издържа до вечерта? Ако хапна в 16-17ч, в 21 вече съм много гладна, а ще стане 4-то хранене, което не е позволено. Др. вариант е да имам 6-7 часа пауза без храна - ами много ми е, става ми лошо от глад, започва да ме боли стомах чак. На какви интервали си разпределяте храненията? Поради тази причина 2-3 пъти се случи да наруша диетата, хапвам и следобяд( режимна храна) и после си вечерям. Сигурно ще ми се накарате, ама си споделям мъката.
И да се оплача от пустия плодов ден - определено няма да ми е любим.После се чувствам много зле, коремът ми е подут, пробожда ме, направо ще се пръсна.Онзи ден трябваше да пия Еспумизан, че да ме отпусне малко. Не знам дали не е от ядките( мисля, че не бяха повече от 100 гр), взех си един микс сурови ядки- кашу, лешници, бадеми+ вътре сатфиди. Те ми бяха за обяд + един банан и едно авокадо.Дали комбинацията не е добра или количеството? Закусих череши. Следобяд пъпеш и вечерта салата. Е просто щях да се пръсна. Вчера като бях на крилца и пържолки си се чувствах съвсем добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия