Зори - какво сте преживяли,бързо да се оправя Ники,и го пази много.В тази болница като слагаха на Мишо абокат за да го вържат на система,ме изпратиха в коридора,за да не гледам че щях да припадна от ужас и тревога.Беше на 2 годинки и доста силно викаше и риташе.Но пък останах с добро впечатление за персонала.
Ева и Ема да се оправя бързо,как са болниците и отношението на персонала към чужденците.
Утре сме на кухня,дано я яде.
Честито на всички които си имат бързи проходили крачета.
Ние изведнъж спряхме да крачим като я държим за ръце и все пося два,но започнахме много бързо да лазим целия апартамент обикаля в кръг,даже преминава бързо и през рамките на алуминиевите врати на терасата.Сяда ме на куко от 8,5 месец,не казва,но често си пишка и ака в него,а ако току що го е свършила в памперса не иска да седи и се изправя веднага.Два пати падна от него и си удари главата,но пак си сяда.Но вече не иска да седне на столчето за хранене,и за напред все по трудно ще се храним.Сладки сънища на всички бебчета.



Пускаме енда машинка , но ме е страх докато той спи в стаята да е пусната, защото спалнята ни е малка и ето го резултата 


Тази вечер даже има напредък ... мина сам пътя от спалнята до кухнята, където баща му го викаше /това са около 4/5 метра
/ и останах да гледам така
Направо чупят рекордите с Ники
Общо взето почти всичко отива в тоалетната ... според мен слагат много подправки и е страшно еднотипна храна им
И според мен не е хубаво изпаренията от машинката за комари да се дишат от малко дете. Мисля, че даже на упътването го пише.
дано да не се разболяват вече бебенцата ни 

та отиват в тоалетната. На частната рядко правят, а там кремовете са по-разнообразни. Ако си я взимаш от място е 2,20 лв, а с доставка 3 лв. Има обаче опция да си поръчаш за две седмици напред и цената пада на 1,80 /а на ДК плащаме 1,50/ така, че няма голяма разлика 



Честит рожден ден на малък Пламъкчо. Да расте волно и безгрижно дете за радост на мама и тате, а след време и сестричка да си има