Търся електронна книга - тема 4

  • 129 162
  • 748
# 510
Здравейте,

Свалих си списъка с книги във флибуста, но като дам на изтегли, прехвърляме към сайта, но там ми казва, че няма такава книга. Как мога да си изтегля и аз АД на Дан Браун? И друго да питам ( извинявам се за сигурно тъпия въпрос, но от скоро чета ел.книги) какво е това mobi (освен разширение), сайт ли е? Искам да си изтегля за Стефани Плъм, нов  читанката са свалени.
  bouquet
Виж целия пост
# 511
1. И друго да питам ( извинявам се за сигурно тъпия въпрос, но от скоро чета ел.книги) какво е това mobi?
2.
Искам да си изтегля за Стефани Плъм, нов  читанката са свалени.

1. *mobi е формАт за ел.книги, който се чете на електронен четец като Kindle (например).
2. Не търсиш, където трябва  Wink . Можеш да си ги свалиш от ТУК - като отидеш в края на страницата, има линк "Сваляне на всички", избираш си формАт за сваляне и готово.
Виж целия пост
# 512
Здравейте,

Свалих си списъка с книги във флибуста, но като дам на изтегли, прехвърляме към сайта, но там ми казва, че няма такава книга. Как мога да си изтегля и аз АД на Дан Браун?
http://www.flibusta.net/b/327410
Виж целия пост
# 513
Благодаря ви много за помощта!   bouquet
Виж целия пост
# 514
Търся книгата "Забранено минало" на Линда Хауърд.
Еmail ми е katiaivanova89@abv.bg
Виж целия пост
# 515
         Искам да помоля за "Скитница" на Стефани Майер , но във формат, различен от пдф.
             emilowwa@mail.bg
Виж целия пост
# 516
Здравейте! Нещо не мога да отворя Флибуста! Може ли някой да ми изпрати на е-маил Опиянена от теб? Много ще съм благодарна!!!
Приятно четене Simple Smile
Може ли и на мен antoniastoikova@abv.bg
Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 517
Здравейте! Нещо не мога да отворя Флибуста! Може ли някой да ми изпрати на е-маил Опиянена от теб? Много ще съм благодарна!!!
Приятно четене Simple Smile
Може ли и на мен antoniastoikova@abv.bg
Много благодаря  bouquet
Може! Simple Smile Приятно четене!  smile3529
Виж целия пост
# 518
Момичета вижте какво получих от "Тиара Букс". Смятам да не пращам повече книги защото те са в правото си.

Г-жо Милева,
искаме да Ви напомним, че всички права на издадени от издателство "Тиара Букс" произведения са запазени. Сканирането, публикуването и разпространението на тези книги или на части от тях в интернет, както и възпроизвеждането им под каквато и да било форма, без предварителното писменото съгласие на издателя, освен в случаи на кратки цитати в статии и рецензии е в нарушение на Закона за авторското право и сродните му права и Наказателния кодекс и се наказва по установения законов ред.
Опитахме по всякакъв начин да избегнем откритата конфронтация с Вас, но Вашето нежелание да съобразите със Законовата уредба, ни показва, че явно сте готова да понесете последствията от дейността си.
Имам въпрос към Вас, защо така упорито се опитвате да откажете Тиара Букс от издаването на любовния жанр? Как очаквате да продължим работата си по книги от жанр, най-слабо издаван у нас, но съответно най-безмилостно подложен на незаконно разпространение? Как очаквате да се развиваме, да предлагаме повече заглавия на читателите, когато човек като вас не дава абсолютно никакъв шанс за реализация на продукта ни?
За пореден път апелираме към вас да прекратите незаконната си дейност, с която вредите на само на нас, но и на редица колеги и на най-важното за бранша – нашите читатели.



Виж целия пост
# 519
...
искаме да Ви напомним, че всички права на издадени от издателство "Тиара Букс" произведения са запазени.
...

Не знаех, че те продават е-книги.  Rolling Eyes Може ли линк към някоя книжарница?

Имам предвид книжарница с последните им електронни книги.
Виж целия пост
# 520

 
Имам въпрос към Вас, защо така упорито се опитвате да откажете Тиара Букс от издаването на любовния жанр?


А ти как точно доста упорито се опитваш? Ако спреш да пращаш книги, жанрът по- силно издаван ли ще стане? А те мейла ти ли ще следят? Thinking
 И ако утре вземат, че фалират, ще си виновна само и единствено ти, щото, разбираш ли, толкова упорито си се опитвала да ги откажеш, че те, милите, накрая не могли да издържат под натиска ти и се предали. Жива да не бях.... Crazy
Разбира се, монетата има две страни. Ама много смешно са се обосновали, пък и заплашват...

Простете ми, не успях да се сдържа...


Аз пък очаквам да ми напишат благодарствено писмо, че си купувам от книгите им и подпомагам най- слабо издавания жанр.  Crazy
Виж целия пост
# 521
viki_kati и как те изнамериха, че и са фамилията ти? Пощата ли ти следят?
Виж целия пост
# 522
Здравейте,
някой от вас да е срещал книгата на Виктор Франкъл ''Виктор Франкъл'' в електронен вариант?
Виж целия пост
# 523
За пореден път апелираме към вас да прекратите незаконната си дейност, с която вредите на само на нас, но и на редица колеги и на най-важното за бранша – нашите читатели.

Как така незаконна дейност?! Ти нали не ги продаваш, т.е. не печелиш от това?! Как ще ме изплашат да не споделя хартиената книга, примерно?
Виж целия пост
# 524
За пореден път апелираме към вас да прекратите незаконната си дейност, с която вредите на само на нас, но и на редица колеги и на най-важното за бранша – нашите читатели.

Как така незаконна дейност?! Ти нали не ги продаваш, т.е. не печелиш от това?!

Хайде стига, все едно от марс падаш, авторски прави.  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия