Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 764
  • 735
# 165
здравейте днес е 2 ден от закъснението ми правих си тест и е EFN (а колко се надявах на EFP ) мн искам бебенце ама се разочаровах. Възможно ли е още да е рано да ида ли да си пусна кравен тест искам да видя втора черта, ама .... Cry
Виж целия пост
# 166
Maми, да ви попитам възможно ли е имплантация да има 5-6-я ден след овулация? И въобще ако тестовете за ову са показали: на 9-ти 1 черта, на 10 и 11 - 2 черти, а на 13-ти - отново една, кога би трябвало да е настъпила и кой е най-подходящият момент за зачеване? На 16-ти получих леко зацапване, което продължава по малко и днес.
Благодаря ви много за бързите ви отговори и напътствията, които ще ми дадете като вече опитни и компетентни по темата  Hug
Виж целия пост
# 167
Тестът за овулация трябва да покаже две еднакви черти или тестовата черта да е по-наситена от контролната. Овулацията се очаква в следващите 24-48, но положителният тест не е гаранция, че ще има такава изобщо.
Виж целия пост
# 168
здравейте днес е 2 ден от закъснението ми правих си тест и е EFN (а колко се надявах на EFP ) мн искам бебенце ама се разочаровах. Възможно ли е още да е рано да ида ли да си пусна кравен тест искам да видя втора черта, ама .... Cry
На мен трябваше да ми дойде на 06.07. Не ми дойде на датата, но не избързах с тестовете, защото имам горчив опит от предните три месеца и напразно изхарчени пари. И тъй като не ми идваше на 13.07. си направих тест с първата сутрешна урина. На пръв поглед ми се видя отрицателен, но след като се вгледах малко ми се привидя нещо. Реших, че си внушавам и захвърлих теста. Да, но не ми идваше, затова във вторник на 16.07. си направих още един тест, на обяд и излезе бледа,но ясно видима втора черта. И това след 10 дневно закъснение. Представям си, ако си бях направила тест на първи или втори ден закъснение, та дори и на пети-шести! Уж отчитали на първия ден закъснение  newsm78 В края на седмицата ще направя още един тест и дано чертата е по-наситена. Затова, докато няма цикъл, надежда има!
Виж целия пост
# 169
Ели, стискам ти палци. Сигурно си с късна овулация и затова ти отчита по-късно. Според мен си бременна.
Виж целия пост
# 170
здр
Виж целия пост
# 171
здравейте днес е 2 ден от закъснението ми правих си тест и е EFN (а колко се надявах на EFP ) мн искам бебенце ама се разочаровах. Възможно ли е още да е рано да ида ли да си пусна кравен тест искам да видя втора черта, ама .... Cry
На мен трябваше да ми дойде на 06.07. Не ми дойде на датата, но не избързах с тестовете, защото имам горчив опит от предните три месеца и напразно изхарчени пари. И тъй като не ми идваше на 13.07. си направих тест с първата сутрешна урина. На пръв поглед ми се видя отрицателен, но след като се вгледах малко ми се привидя нещо. Реших, че си внушавам и захвърлих теста. Да, но не ми идваше, затова във вторник на 16.07. си направих още един тест, на обяд и излезе бледа,но ясно видима втора черта. И това след 10 дневно закъснение. Представям си, ако си бях направила тест на първи или втори ден закъснение, та дори и на пети-шести! Уж отчитали на първия ден закъснение  newsm78 В края на седмицата ще направя още един тест и дано чертата е по-наситена. Затова, докато няма цикъл, надежда има!
Благодаря ти ели, Hug аз обаче не мога да изчаквам -трети ден закъснение с трети тест в ръка, и пак EFN. Имам всички симптоми без гадене и без прилошаване от миризми и храни. И преди ми е закъснявало и като видя теста с  EFN и повече не задълбавам, но този път имам такова чувство знам си че има нещо. Дори кихането ми е фактор почна ли не спирам от седмица някъде. Имам и тъмна черта на корема тя ми е от долната част на корема до пъпа, но сега не мога да се сетя имала ли съм я и преди.......

Виж целия пост
# 172
chasovniche, ако чакането ти е отразява толкова зле, най-добре е да си пуснеш кръвен тест, той би трябвало да покаже със сигурност. Когато отидеш в клиниката, обаче, уточни, че искаш да установиш дали си бременна или не, за да посочат верните референтни стойности. Тъмната черта на корема е странна, но сигурно си я имала и преди, при бременност тази пигментация се появява едва втори триместър, мисля, не е сред първите симптоми на бременност.
Виж целия пост
# 173
chasovniche, ако чакането ти е отразява толкова зле, най-добре е да си пуснеш кръвен тест, той би трябвало да покаже със сигурност. Когато отидеш в клиниката, обаче, уточни, че искаш да установиш дали си бременна или не, за да посочат верните референтни стойности. Тъмната черта на корема е странна, но сигурно си я имала и преди, при бременност тази пигментация се появява едва втори триместър, мисля, не е сред първите симптоми на бременност.
мерси, днеска сам на доктор , при положение че теста е отрицателен какво да му кажа на човека ( имам вътрешно чувство)........  Thinking
Виж целия пост
# 174
Била съм в твоето положение, това, което аз казах е, че ми закъснява и не знам причината, премълчах дори за направените тестове. Причините за закъснението могат да са много, задължително ще те прегледа на УЗ и ще се види какво става. Ако има бременност, ще е твърде рано да се види, но може да ти каже дали закъснението не се дължи на задържан фоликул. Може да ти назначи и кръвен тест или хормонални изследвания. Най-вероятно е да ти предпише дуфастон за предизвикване на цикъла, но той не би навредил и да си бременна, предписва се и за задържане, така че просто няма да ти дойде като спреш хапчетата. Така че остави притесненията настрана, каквото и да се е случило, ще знаеш скоро.
Виж целия пост
# 175
Била съм в твоето положение, това, което аз казах е, че ми закъснява и не знам причината, премълчах дори за направените тестове. Причините за закъснението могат да са много, задължително ще те прегледа на УЗ и ще се види какво става. Ако има бременност, ще е твърде рано да се види, но може да ти каже дали закъснението не се дължи на задържан фоликул. Може да ти назначи и кръвен тест или хормонални изследвания. Най-вероятно е да ти предпише дуфастон за предизвикване на цикъла, но той не би навредил и да си бременна, предписва се и за задържане, така че просто няма да ти дойде като спреш хапчетата. Така че остави притесненията настрана, каквото и да се е случило, ще знаеш скоро.
много ти благодаря за отг отивам на доктор и квото стане.  Hug Hug
Виж целия пост
# 176
Момичета искам да попитам .. 
Възможно ли е тест за бременност (лентичка в случая) да отчете бременност 5 - 6 дена преди цикъла .. било то с бледа чертичка ..
и ако отчете 2 чертички каква е вероятността да е неверен теста и да ти дойде цикъла след това ..

Много искам бебе .. предната бременност приключи със спонтанен аборт  Cry
и сега се надявам да е станало .. последно ми дойде на 23 юни .. цикъла ми е нередовен 31 - 35 дни .. овулацията не знам кога ми е ! .. последно полов акт имахме на 8 юли..
сега трябва да ми дойде на 25 - 26 предполагам ..
кога най - рано мога да си направя тест  Praynig
 
Виж целия пост
# 177
Уринарен тест - най-рано 14 дни след овулация, за да си сигурна в резултата. Ако не знаеш кога е била овулацията, изчакай закъснение. За закъснение в този случай приеми ден след най-дългия си цикъл (ако имаш цикъл по-дълъг от 35 дни, брой него, щом се е случило веднъж, трябва да допуснеш, че може да се случи и този месец). Т.е изчакай поне 36-ти ден. Иначе рискуваш много сълзи и нерви. Аз го играя този филм всеки месец, не слушам собствените си съвети и си патя.
Виж целия пост
# 178
bellka.karamelka
JujiMuji
   Hug Честито, момичета  smile3525 Пожелавам ви лека бременност   preggo и здрави бебочета накрая   ylinfant newsm30  ylinfant
Дано и ние скоро да се похвалим с такава новина Simple Smile

ПС: Да попитам, някоя от вас имала ли е болки в кръста по време на опитите за бебче  Embarassed

Благодаря! Simple Smile Стискам палци!
А за болките - зависи колко бурни сте с бъдещия татко хахаха Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Сега вече, ако може и някоя вече мама да ми каже как се е пазила по време на бременността си...смисъл за вдигането на тежко, цигарите и алкохола ясно...ами после...какво не е хубаво да правя?!  newsm78   Laughing
Не искам да чета в интернет предпочитам да го знам от вече изпитали го Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия