Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 783
  • 735
# 225


Март месец ми закъсня и си правих тест за бременност (лентичка) от комплекта clear ovu test. Познай - втора черта. След това направих sure check - отрицателен. След няколко дни ми дойде. Оттогава не се доверявам на лентички. Само на sure check вярвам. Той никога не ме е лъгал.

Това е тест за овулация, така че не се зачита Wink
Виж целия пост
# 226
Не е тест за овулация,  а за бременност.
Виж целия пост
# 227
Зависи кои е позвала, сега видях че има комбинирани тест за ову+ тест за бременост.
Виж целия пост
# 228
Виж целия пост
# 229
Тя е написала кой е ползвала - теста за бременност, който е включен в комплекта тестове за овулация. Самият тест е най-обикновен тест за бременност.
Виж целия пост
# 230
Сложих снимчица, защото момичето каза че и отчел фалшив положителен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 231
Тя е написала кой е ползвала - теста за бременност, който е включен в комплекта тестове за овулация. Самият тест е най-обикновен тест за бременност.

Нямах представа че ги продават в комплект с тест за ову и бременост.
Виж целия пост
# 232
Точно така! В комплекта с лентичките за овулация има и тест за бременност. Та него направих и ми излезе бледа втора черта. Но имаше черта, а бременност нямаше. Момичета, правя разлика м/у тест за овулация и тест за бременност smile3516 Споделям го, за да имате едно на ум за този тест. С риск да се повторя, само на Шуър чек вярвам. Той никога не ме е лъгал. smile3503 Ако мога да изнамеря някъде снимка (понеже си спомням, че го снимах тогава) и някой иска да я види, мога да му я покажа!
Виж целия пост
# 233
Клиър тестовете са с по висока чувствителност, на мен ми засякоха, на чхг 16,47....шуър чека отчете чак на следващият ден  Wink....и при едан химическа те биха засекли ....не че това помага с нещо де...но все пак  Tired
Виж целия пост
# 234
По всяка вероятност е било химическа бременост в която няма нищо обезпокоително! Случва се на всяка жена и дори в много случаи не разбира за това.
Виж целия пост
# 235
По всяка вероятност е било химическа бременост в която няма нищо обезпокоително! Случва се на всяка жена и дори в много случаи не разбира за това.

Не знам. Шуър чек така и не ми показа тогава две черти, а ми дойде две седмици по-късно. Няма значение вече. Сега гледам напред. Надявам се сегашните ми  EFP да не се окажат "фалшиви"!
Виж целия пост
# 236
Много рядко тест ще покаже 2 черти ако няма бременост. Всеки тест е с различна чуствителност и е нормално един да ти покаже + а другия -, ако са от различна марка и чуствителност.
Както и да е, не виждам причина за притеснение така че успех за следващия месец.
Виж целия пост
# 237
Много рядко тест ще покаже 2 черти ако няма бременост. Всеки тест е с различна чуствителност и е нормално един да ти покаже + а другия -, ако са от различна марка и чуствителност.
Както и да е, не виждам причина за притеснение така че успех за следващия месец.

Аз вече имам 15 дни закъснение и EFP
Виж целия пост
# 238
Много рядко тест ще покаже 2 черти ако няма бременост. Всеки тест е с различна чуствителност и е нормално един да ти покаже + а другия -, ако са от различна марка и чуствителност.
Както и да е, не виждам причина за притеснение така че успех за следващия месец.

Така е, аз лично имам 6 химически....и ето за сега успешна бременност  Peace при мен химическите ги отдаваха на кофти мъжки фактор, съответно лош ембрион....но извадихме късмет. Няма причина да се притесняваш  Wink
Виж целия пост
# 239
Много рядко тест ще покаже 2 черти ако няма бременост. Всеки тест е с различна чуствителност и е нормално един да ти покаже + а другия -, ако са от различна марка и чуствителност.
Както и да е, не виждам причина за притеснение така че успех за следващия месец.

Аз вече имам 15 дни закъснение и EFP
Ами още по добре тогава , обаче не виждам какво е това желание да се вкарвате в филми с разни мисли за фалшиво позитивни тестове и не знам си още какво Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия