Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 773
  • 735
# 660
Започнах го. 2 по 1 добре ли е? Това ми е предписаната дозировка. Нещо друго мога ли да направя за по-сигурно? Не ми се иска да тормозя АГто в събота, още повече че всъщност още е много рано. Дори нямам закъснение! Но чертата е много ясна, достатъчно плътна, а тестът е с чувствителност 25.
Виж целия пост
# 661
Хора, имам положителен тест. Направих го преди малко, но не с първа урина. Трябва да ми дойде утре по принцип. Въпросът е, че снощи имах кафеникаво зацапване. По принцип аз съм с прогестеронова недостатъчност, уж, но този месец ми беше много чист - никакви междинни зацапвания. Вчера малко се преуморих, може да е от това..?

Въпрос - мога ли да продължавам с вит. Е-то, докато се изясни работата?
Да звъня ли по спешност на АГто или да чакам до понеделник.
АГто ми предписа дуфастон, 2 по 1 за регулиране на прогестерона, но аз не го пих. Да го пия ли?

Излишно е да питам дали тестът може да лъже, нали?
Браво на теб! Чела съм ти постовете относно тестовете за овулация и знам колко се измъчи с тях. В крайна сметка, май не са толкова важни! Wink
Виж целия пост
# 662
Дуфастона при бременност май се пиеше 3 по 2, виж листовката
Виж целия пост
# 663
Дуфастон-ът е 3×2 обикновено, когато се предписва за задържане. Още повече щом си с прогестеронова недостатъчност, бих започнала да го пия веднага.
Виж целия пост
# 664
Хора, имам положителен тест. Направих го преди малко, но не с първа урина. Трябва да ми дойде утре по принцип. Въпросът е, че снощи имах кафеникаво зацапване. По принцип аз съм с прогестеронова недостатъчност, уж, но този месец ми беше много чист - никакви междинни зацапвания. Вчера малко се преуморих, може да е от това..?

Въпрос - мога ли да продължавам с вит. Е-то, докато се изясни работата?
Да звъня ли по спешност на АГто или да чакам до понеделник.
АГто ми предписа дуфастон, 2 по 1 за регулиране на прогестерона, но аз не го пих. Да го пия ли?

Излишно е да питам дали тестът може да лъже, нали?
Страхотна новина, добре че си почнала прогестерона. Дано всичко е наред, добре е ако можеш да се консултираш с аг за прогестерона. Peace
Виж целия пост
# 665
Току що успях да се чуя с лекаря ми (много е мил!). Каза, че утрогестанът бил по-добрият вариант - 3х2.
Но тъй като аз вече бях изпила един дуфастон, каза да го пия днес 3 по 1 (явно за двете дозировката е различна) и утре да отида при него на преглед.

Стискайте палци!

Да, за ову тестовете - естествено, че трябваше да стане така! Нито един положителен и бременност. Аз забременявам само, когато уж не може  Laughing Но все още не смея да се зарадвам. Дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 666
Много е рано за лекар и няма да се види нищо... Само ще си дадеш парите на вятъра! На лекар се ходи след 2 седмици зАкъснение. На този етап никакви прегледи не се правят.
Виж целия пост
# 667
Да по принцип е по добър при бременност утрогестана, вагинално. Но е хубаво лекаря да види, лигавицата, жълтото тяло дали се е образувало и така и да се погледне шийката дали не е от там кървенето  Peace
Виж целия пост
# 668
Да, добре, че ме подсети. Специално ще го питам за шийката.
Виж целия пост
# 669
Вкарваш се излишно в някви измислени филми... Недей да правиш драма , гледай по весело на нещата и ако е писано ще го бъде;-)
Виж целия пост
# 670
Трой, и аз преди бях привърженик на естествения подбор, но естественият подбор навремето не искаше първото ми дете. Ако бях изчакала и не се бях филмирала, нямаше да имам дете.
Виж целия пост
# 671
Докато не се види сърдечна дейност никой нищо не може да ти каже Wink
Виж целия пост
# 672
Mademoiselle Chocolate, честит положителен тест, надявам се всичко да е наред  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 673
Мерси   bouquet Дай Боже!
Виж целия пост
# 674
Честит + тест и от мен  Hug  Дано всичко е ок  Praynig  Много се радвам за теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия