Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 792
  • 735
# 570
 Joy Joy Joy Joy Joy нямам представа... ако държите толкова много ще я попитам  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 571
И аз бих яла от същото  Grinning  Wink
Виж целия пост
# 572
Човек да легне да поспи и тука какви забавни неща си говорите, пак изпуснах да се включа  Joy Joy
Виж целия пост
# 573
Моля, да споделиш какво точно е яла, защото и аз съм от желаещите Simple Smile
Виж целия пост
# 574
villy много е хубаво че не взимаш нещата навътре и се смееш с нас Simple Smile   повечето биха Sick  #2gunfire smile3516 newsm61 Crossing Arms

аууу че разводнихме темата...дано не ни се скарат, ама то е хубаво и малко майтап от време на време Wink
Виж целия пост
# 575
хах... е  няма какво да се  #Cussing out поне не виждам смисъл и се извинявам ако много спамим .. лека вечер на всички мамите и бъдещи мамита  newsm03
Виж целия пост
# 576
Съншайн, и аз ѝ го пожелавам, но изчете ли какво е писала? Последен акт 5 дни преди предния цикъл. Според мен шансовете са 0.01%, но за сметка на това има закъснение, прецапване. Махан ѝ е яйчник, не трябва да си позволява хормонални разстройства, защото може да увреди и втория, а тогава как ще направят бебето не знам. Дано бързо се ориентира към АГ. Ако все пак греша, то ще ѝ покажат снимка на сакче, минал е месец от последния акт, пак има смисъл да отиде на АГ. Но момичето за съжаление не го прави, беше писала и преди и пак я посъветвахме същото
Може и да си права, но надали стреса ще помогне в случая... Дано има добър лекар, то всички се надяваме май на това. Peace
Дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 577
Добро утро момичета или поне ви го пожелавам,защото за мен въобще не  Cry От два дни съм с поясна дископатия  и направо ще откача от болка.Разбира се ходих на лекар,пуснах ми кръв и урина(всичко там е повече от добре)гледаха ме на ехограф и категорично отхвърлиха бъбреци или цистит.Хайде от там на невролог и ето и диагноза - дископатия.Изписаха ми инжекции и цяла торба лекарства.Казах му че имам съмнения за бременност,а ония ми хвърли такъв поглед...........все едно му бях казала най-досадното нещо на света,извъртя очи и ми каза че на моя отговорност нямало да ми изпише нищо(само алгасан да се мажа),болничен и лежане.Мъжа ми обаче ме заведе на частен и ония с усмивка ми каза,че всичко ще бъде наред(без лекарстава разбира се)понаместиме и се разбрах ме че с потвърдена(или не)бременност в понеделник пак при него.Извинявайте за многословието,ама нали само лежа   Wink Sad.Иначе още си чакам цикъл(още два дни),а симптоми нямам никакви,нито на бременност,нито на ПМС(гърди спокойни,без болки в яйчниците,освен тези от диското)Гади ми се от време на време,но може и да е от болките,както и световъртежите също.Та това е засега от мен и следващият път обещавам  Blushпо-малко думи.Хубав и спорен ден момичета. Grinning
Виж целия пост
# 578
msvi, можеше да си пуснеш кръвен и да знаеш със сигурност, щом остават само 2 дни до цикъл, така нямаше да се мъчиш, ако нищо не е станало. Тази болка е много неприятна
Виж целия пост
# 579
Да,болката е ужасна,но аз съм си мазохист Twisted Evil Laughing Laughingшегувам се.Просто това е първият месец в който реших да не си правя никакви тестове,та дори и кръвен,а просто да си изчакам датата(колкото и глупаво да е това в създалата се ситуация),а и (да не казвам голяма дума) сега ме боли по-малко,та мисля че ще мога да дочакам.
Виж целия пост
# 580
Успех! Стискам палци да не те боли много и тестчето след два дни да е +.
Виж целия пост
# 581
msvi, много е кофти тази ситуация с дископатията, пожелавам ти да няма повече такива ужасни болки и да се оправиш, а също така и положителен тест скоро, успех и много прегръдки от мен  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 582
Много прегрътки и от мен момичета и благодаря за подкрепата. Hug HugЩе пиша какво е станало.
Виж целия пост
# 583
Днес ми дойде, пфу
Последните 3 месеца ми идва точно на 26 дни, тъкмо се зарадвах че закъснява, и йок тази сутрин си дойде макар на 28 дни Sad

А с такава тръпка исках да съм забременяла, но няма да  е.

Виж целия пост
# 584
днес ми е 3 ден от закъснението .. не знам дали да не изчакам още , но мисля да си направя тест  Wink
 момичета стискаите палци да видя  EFP   Praynig

малко ме е страх
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия