ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 24 918
  • 726
# 135
Танчето, куде ще правиш профил, във фейса ли? Понеже там вече има и е активен и твоето оме гледах или аз пак не разбрала? Че и там писах да не стане да има два профила. За всички, които искат да се включат да пишат на лични на cleona.
Добре дошли на всички нови мами и лека и безпроблемна бременност Hug
Утре съм на лекар и ще се отчета.
Лека и спокойна вечер  bouquet
Виж целия пост
# 136
Здравейте и от мен!
 Пожелавам лека бременност на всички бъдещи мами!
Аз витамини не съм ползвала и при първата и при сегашната ми бременност, но винаги съм си взимала плодове и зеленчуци от сигурни места. Лошото, е че вече е много трудно да намериш хубави такива.
Toni77 При първата бременност, аз гледах да ям повече леки храни, а от по-тежките ядох по малко и то само, ако ми се дояде. Така ми поминаваха.
Това е за сега от мен. Лека нощ на всички! Hug
Виж целия пост
# 137
Добро утро момичета в мрачния петък Simple Smile

bambi2009 писанията ми за профила се отнасяха за общ профил на Февруарки2014 за форума, за да може някой да съдейства за администриране на темичката, когато ме няма или ако иска нещо да бъде променено. Аз не съм привърженик на фейсбук и затова и не съм се присъединила там.

Иначе на първа страничка пише за фейсбук феновете да се обърнат към Cleona Simple Smile


Хубав ден на всички !
Виж целия пост
# 138
Добро утро.
Танчето, аз и за това казвам, че много не разбирам и питах. И аз не съм голям фен на фейса, влизам сега единствено заради темата от време на време. Не че тука съм много активна, но да си призная още съм много мързелива от жегите и само ви чета Embarassed
Отивам да се приготвя за докито. Ако щете вярвайте, но толкова съм мързелива, че и на доки не ми се ходи. Ужас. Ей така искам да си лежа цял ден, ама малката не дава да се отпускам. Малко като се отпусна и ей на изписа стените. Рисува китове Laughing
Лек и усмихнат ден  bouquet
Виж целия пост
# 139
bambi после да кажеш как е минал лекаря  Simple Smile А относно малката - получават ли се китовете? Сестра ми няколко пъти боядисваха стените в тях, защото малката постоянно рисуваше бебета  Joy

Момичета, при мен в менюто май останаха само динята и доматите Sad Поне бързо става   chef
Виж целия пост
# 140
Toni77 Мойта дъщеря ходи в старата градина, май 78-ма беше, много съм доволна, но боледува всеки месец, а някой път и по два пъти в месеца. В тази градина си имат собствен басейн и съм я записала на плуване и тя е много щастлива.
Виж целия пост
# 141
Някоя от вас ползвала ли е възглавница за бременни, която слеед това е много удобна при кърмене? Ако ДА - може ли да препоръчате някаква марка Simple Smile
Виж целия пост
# 142
След малко сме с мъжо на преглед. Дано да чуем сърчице/ца този път. Стискайте палци. Ще се похваля после как е минало  Hug
Виж целия пост
# 143
 Стискам палци Кате  Hug
Виж целия пост
# 144
Кате- стиснати палци и от мен Hug Да кжеш после как е минало Praynig
Ина- не знаех, 4е старата има басейн ShockedДъщеря ти колко е голяма? Това с боледуването е много кофти, а боледуваше ли ти докъто си я гледала увас? Значи сте в градината до парка, три съседчета са приети за наесен там, двете са близначета и едно момченце.
Танче- не съм ползвала таква възглавница ,ама моят позната дето дъщеря и е връстничка на моята си ползва най-обикновена, не знам каква марка е и е доволна, дано си намериш такава каквато искаш Hug
Виж целия пост
# 145
Момичета, колко от вас имат домашни любимци и по-специално кучета?
Виж целия пост
# 146
Toni77   Дъщеря ми е на 3 годинки, през септември вече ще е първа група. Тя ходи на ясла от както беше на 1 година и 4 месеца и от тогава започна да боледува повече. Първата година боледуваше много често. Казват, че след като станат на 3 години децата си изграждат имунитет и боледуват по-малко, дано да е така.
Виж целия пост
# 147
Декември месец кучето ни почина....януари близки ни подариха изненадващо бебе бигъл. Почти веднага разбрах че много трудно ще се справим с него.После забременях.Преди седмица я подарихме на едни хора които много искаха такова куче.Мъчно ми е,но смятам че постъпих правилно.Голяма доза стрес отпадна.Просто не можех да си представя бебе и бигъл.Ако беше старото ни куче,нямаше да си помисля да го дам на някой. smile3518
Виж целия пост
# 148
Ние имаме една хубава грозница 1:1 с кучето под лентичката ми, която е на 11 месеца. Тя е много добричка, добре че като ни обраха не я взеха и нея Simple Smile Много обича децата и е толковааа мързелива, че няма накъде Simple Smile

Интересно ми е мнението ви за отглеждане на бебе и куче  Hug
Виж целия пост
# 149
kokita666 Бийгълчетата са много готини кученца...за съжаление са много своенравни, трудно се възпитават и обичат да правят много золуми Simple Smile с приятеля ми мислехме да си вземем, но след ремонта, който направихме вкъщи не исках и да си помислям за домашни любимци. Но виж ако имаш къща си е друго Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия