ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 24 925
  • 726
# 210
мика86 малко остана така , че споко - гаденето ще свърши и секса ще дойде. luvbed



Виж целия пост
# 211
Какъв дъжд се изсипва навън   umbrella  newsm43

Ние си седим в офиса, слушаме едно супер монотонно радио и сме в готовност да заспим Simple Smile

Все едно съм си вкъщи, отивам до кухнята да взема диня и раййййй.

Вие какво си правите днес ?


Виж целия пост
# 212
tan4eto_bg , аз съм си вкъщи, май ще ми продължават болничните докрая и дано само да не ми доскучее много. Тук в Русе още не е заваляло, но е облачно и въздухът е свеж, което за мен е добре дошло. Днес не съм Sick и дори успях да хапна и малко месо с ястието, вярно че бяха няколко късчета, но дори усетих и вкуса  Wink Няколко пъти пращах ММ за чай от джоджен, но нямаше нито в аптеките, нито в билковата, което много ме учуди и най-накрая се светнах, че съм виждала някакви корени в Кауфланд и наистина се оказа джоджен, а почти всеки ден пращам там за нещо ММ. Днес се шегувах, че докато го открия и приготвя, то гаденето ще ми мине Laughing Ха дано! Обаче четох, че не трябвало от бременни да се приема повече от грам на ден и се чудя сега колко да настържа за чай и дали да не го смеся с малко липа например, че да не ми е гаден?! По колко и колко пъти на ден мога да го пия?! Ако някой си е правил такова чудо, моля за съвет!
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета. Аз докато си напиша поста минаха час-два, че нещо комп. ми играе номера. Аз се по разминах с повръщането, но пък си имах други екстри. Прилошава ми от определени миризми, но това е нормално.
Колкото до кекса и аз от няколко дни имам едни мераци, но не смея - страх ме е още. Ще изчакам да ми мине прегледа тази седмица и да видим.

Исках да ви питам вие как сте с кръвното, че моето по принцип е ниско, но тук имах едни много странни отчитания и само стряскам ММ. После се чудя защо по цял ден ми се спи и ми тежи главата. Надявам се да се поразминат след някоя и друга седмица.
Виж целия пост
# 214
имаш предвид джинджифил не джоджан сигурно. Вчера си намерих пакетиран чай от джинджифил и лимон в магазин  DM....много е приятен на вкус,особено с малко мед за подслаждане....и днес си пийвам и май има ефект,още не ми се гади  Laughing
Бях на лекар днес и тя ми каза че не може да ми навреди,понеже знам че с билки и корени шега не бива я попитах...
Пробвайте!  Hug
Виж целия пост
# 215
 #Puppy dog
Виж целия пост
# 216
Sunlussy ако говориш за корен от джинджифил, то не съм чувала да е проблем. Иначе си права, че с билките трябва да се внимава. Наскоро ми попадна списък с билките, с които през бременноста тябва по-внимателно и там нямаше джинджифил. Аз съм пила чай 1-2 на ден. Слагам си и лимон за вкус, но мисля че и с липа ще е добре.  Simple Smile Аз държа корена в хладилника, така е свеж по-дълго време.
Виж целия пост
# 217
Джинджифила съм го пила при кашлица, защото доста загрява, против гадене не съм го ползвала. Преди съм стъргала около 1 суп.лъжица и се запарва, с малко лимон и мед е вкусно. Кажете дали има ефект и аз ще го пробвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Някоя от вас дали си е купувала нещо с марка WAIKIKI и има ли отзиви? Има доста неща за бременни. Виждам, че в София ги има в Парадайс и Сердика Simple Smile

ето и линк: http://www.lcwaikiki.com/outlet-model.aspx?modelId=1859265&optionId=384017
Виж целия пост
# 219
Здравейте! 
И аз се престраших да се включа в темата с термин февруари.  Blush  Утре/вдругиден влизам в 10 г.с., но като всяка бъдеща майка имам известни страхове и притеснения. Следващият ми преглед е след седмица и се надявам всичко да е ок.
Иначе имам всякакви „екстри“ и неразположения – гадене, умора, главоболие, заглъхване на ушите... Моята лекарка много ми препоръчва джинджифила /корена/, на мен не ми помага особено - при настинка да, но за гаденето - не. За сега „най-добрия приятел“ са ми солетите.  Laughing
Виж целия пост
# 220
Някоя от вас дали си е купувала нещо с марка WAIKIKI и има ли отзиви? Има доста неща за бременни. Виждам, че в София ги има в Парадайс и Сердика Simple Smile




Таничка, аз редовно пазаря от WIKIKI - Бургас и съм много доволна. Преди няколко дни си ходих в Бургас и разбира се не пропуснах да посетя магазина. Купих си хубава блузка за бременни, не че все още ми е необходима, но ей така да направя нещо за себе си Simple Smile
Дрехите им са качествени и на сносни цени. Ако имаш възможност да посетиш някой от магазините им - не се колебай Simple Smile
Виж целия пост
# 221
thea, успешна бременност! И да знаеш, тук не е много страшно Wink А с риск да ви досадя с прословутия джинджифил - имам и друг по-свеж вариант: домашна лимонада с лимони, лайм, може и портокал... то си стана цитронда Simple Smile Всичките или което имате или ви харесва. Може и мед или кафява захар. Някои слагат и листа от мента, но това май не е много добре за бременни, макар че по малко може. И накрая малко настърган джинджифил.  Grinning Това може да си стои в хладилника и да си отпивате за разхалада.  cheers
Виж целия пост
# 222
Натриев цитрат  за повръщането момичета.. 1,15 лв. струва. ..(сиропче) напълно безвреден е, дават го на малки деца ... лимонче с вода е все едно. Пробвайте ако искате Simple Smile Мен ме избави на цяло от мъките  Hug
Виж целия пост
# 223
thea Честито от мен ! Няма да се притесняваш и само спокойно  Hug Ако желаеш да те запиша на 1стр., пиши ми на ЛС и ще те добавя  като почетен член на Февруарските preggo


zlati_baikova благодаря ти за отзивите за WAIKIKI, при първа възможност ще посетя някой от магазините  bouquet
Виж целия пост
# 224
абе мамчета - тая тема за СЕКСА-а много ни раздвижи  smile3521, явно въпреки всичко не сме забравили какво е и ни се ще  Joy.
Аз днес си изрусих корените, че бях станала отвратително, как я издържах тая миризма не знам. Гаденето го преодолявам с Деган, лошото е, че и той не ми действа всеки път, а  с натриевия цитрат - нищо все едно водичка пия. Скоро влизам в 9, после 10 ГС та се надявам тая отврат да понамалее, иначе в моментите, когато ми е добре ми едно такова щастливооооо, ако можех да пея щях да запея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия