.Докато заобича количката така ще е май 
. Иначе за наддаването и аз мисля,че си напълно в нормите
.
.
...Близки приятелки са ми споделяли, че ако бебето изобщо не знае какво е вода, в случай на болест, висока Т, недай Боже, много трудно се поддържа да не се обезводни. затова - едно наум имам и чат -пат подавам да й намокря устата. 


И ние сме на кърма,досега давах и 5% глюкоза,заради жълтеницата и май свикна със сладката вода и си я иска
Чудесно наддаване имате, поздравления, явно действително хапването му е доволно 
Друго, което майки споделят и би могло да помогне е да кърми максимално кърмене от по-празната (слабата) гърда, колкото издържи другата с изцеждане до облекчение, след което да дохраниш от нея. Идеята е да и се намали стимулацията на едната, на която вероятно ще нормализира производството и да се стимулира другата.
Препоръчани теми