149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 33 272
  • 751
# 45
Който иска да ми прати покана във фейса. Ирена ми е първото име. Зоуи с теб имаме доста общи приятели.

Пратих.  Simple Smile Вярно много общи познати имаме! И половината не-форумни! Поне не от този форум де :Р

Да, не от този форум, а от другия. Пък ние с теб даже и на живо сме се виждали, ама беше преди 5 години, едва ли ще се спомниш.
Виж целия пост
# 46
Да, не от този форум, а от другия. Пък ние с теб даже и на живо сме се виждали, ама беше преди 5 години, едва ли ще се спомниш.

Стига бе! Къде? Едва ли е било на форумска сбирка, че мисля, че би трябвало да помня. Запознавали ли сме се? Нямам грам спомен. Леле, толкова ли да съм зле? Иначе Стела много те е споменавала, но ако сме се виждали/запознавали, не съм направила връзка, че си ти.
Виж целия пост
# 47
 Grinning Ах, този Алл.БГ  Grinning
Виж целия пост
# 48
Май мен и Бенс няма как да ни сгрешите във ФБ Simple Smile.
Виж целия пост
# 49
Честито бебе на Ники! Да е късметлийка и да радва мама и татко.

Честито и на Лилия!

Слава богу, че никога не съм присъставала в дъ списъка. Laughing
Виж целия пост
# 50
Джу, здрава и честита да е Лилия  Heart Eyes
Виж целия пост
# 51
честито раждане на виктория! предимно радост и усмивки да носи на тези, които я обичат!
Виж целия пост
# 52
И аз приветствам махането на списъка.

За ФБ - на мен първото име ми е Яна. Това трябва да ви е достатъчно като жокер.  Crazy

Аз не отказвам на форумски приятелки, но понякога трия, ако ме издразни някой.

Жива и здрава Лилия! :  bouquet
Виж целия пост
# 53
Честит рожден ден на Лилия Simple Smile

Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78
Виж целия пост
# 54
Да, не от този форум, а от другия. Пък ние с теб даже и на живо сме се виждали, ама беше преди 5 години, едва ли ще се спомниш.

Стига бе! Къде? Едва ли е било на форумска сбирка, че мисля, че би трябвало да помня. Запознавали ли сме се? Нямам грам спомен. Леле, толкова ли да съм зле? Иначе Стела много те е споменавала, но ако сме се виждали/запознавали, не съм направила връзка, че си ти.

На форумска среща беше и пихме маргарита направена от теб. Ама сме се засичали само веднъж и за малко. Нормално е да не си ме спомняш. А аз хора помня като слон. Simple Smile

Laughing
Виж целия пост
# 55
Аз не отказвам на форумски приятелки, но понякога трия, ако ме издразни някой.
И аз така изтрих и люто ми се разсърдиха  Embarassed
Атти, ти да не си завършила СМГ, може и да бъркам, с едно от момичетата в групата за тодлърите имаме твърде много общи познати от там, да се разкрие бързо Wink
Връщам да се допълня, опитвам се да продам едни никонски обективи в крейгслист, и се свързва някаква с мен, от дума на дума, могла да ми плати само с пейпал или по банков път-та на новите като мен да знаете, че е измама.
Виж целия пост
# 56
Честит рожден ден и на Лилия! Да е здрава и лъчезарна!

Скоро (преди няколко месеца) някой май пишеше, че бил живял в Уотъртаун, МА? Бъркам ли?
Агент, ние живяхме там три години. В каква връзка се присещаш?
3КМ фалираха отдавна, можеш да ги махнеш и тях.

Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78
+1  Whistling
Виж целия пост
# 57

И теб те помня от там, макар и смътно.  Wink


Май мен и Бенс няма как да ни сгрешите във ФБ Simple Smile.


Аз преди да те видя във ФБ не знаех, че това ти е името, а за Бенс сега разбирам (Бенс, пратих ти рикуест).


За ФБ - на мен първото име ми е Яна. Това трябва да ви е достатъчно като жокер.  Crazy

Намерих те и ти пратих рикуест. Но не беше лесно, че няколко Яни излязоха, с които имам общи приятели. Да се надяваме, че на теб съм пратила  Wink

Аз не отказвам на форумски приятелки, но понякога трия, ако ме издразни някой.

А това си е съвсем в реда на нещата.  Peace


Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78

Като напишеш името в сърч бокса първо излизат хора, с които имаш общи познати. Гледаш кои са познатите и ако са съфорумки - ясно. Simple Smile Но трябва да имаш няколко съфорумки като приятели, за да стане номера. 


На форумска среща беше и пихме маргарита направена от теб. Ама сме се засичали само веднъж и за малко. Нормално е да не си ме спомняш. А аз хора помня като слон. Simple Smile

Ха! Спомням си го тоя пикник с маргаритата (една кофа) Laughing  Ама такова бяло петно, ужас... Сигурно е от маргаритата  Laughing
Виж целия пост
# 58

Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78

Най-лесно става добавянето чрез супер тайния клуб на темата във фейсбук. Но трябват връзки, за да ви въведат там. Peace
Виж целия пост
# 59

Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78

Най-лесно става добавянето чрез супер тайния клуб на темата във фейсбук. Но трябват връзки, за да ви въведат там. Peace
Хахха, май не съм с връзки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия