Звездни компромати - 177 част

  • 74 561
  • 738
# 525
Теди Велинова и д-р Ангел Енчев станаха родители, съобщи ексклузивно Hello! България.
Щастливата двойка се сдоби със син, който кръсти Филип. Бебето е проплакало тази сутрин в 8.30 в болница „Надежда“. Малкият красавец е 52 см и тежи 3 430 г. Броени мигове след раждането д-р Енчев изненадал любимата жена със скъп подарък - златен ролекс с брилянти.

Копирах текста от дир-а.
Виж целия пост
# 526
Теди Велинова и д-р Ангел Енчев станаха родители, съобщи ексклузивно Hello! България.
Щастливата двойка се сдоби със син, който кръсти Филип. Бебето е проплакало тази сутрин в 8.30 в болница „Надежда“. Малкият красавец е 52 см и тежи 3 430 г. Броени мигове след раждането д-р Енчев изненадал любимата жена със скъп подарък - златен ролекс с брилянти.

Копирах текста от дир-а.

Честито. Да им е жив и здрав Филип  Heart Eyes
Виж целия пост
# 527
Честито!
Сега чакаме и новината за кралското бебе.

Това за волейболистите е пълна глупост. Не знам как някой може да вярва..
Виж целия пост
# 528
Глупост не глупост, Лилана разказваше във Вип брадър как била хванала гаджето си футболист с друг мъж... така че дай да не се заричаме, те си знаят, какво правят в съблеканите...
Но това за Тео, дори на мен ми идва прекалено  Mr. Green
Виж целия пост
# 529
Хехе, тези пък баш Теодор решили да замесват в гей скандал  Joy
Виж целия пост
# 530
Аз пък имам предложение към Николета - следващата почивка да пробва тая поза за фотото:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/5027665/leilani-dow … board-bikini.html
Виж целия пост
# 531
Има бебе!  Heart Eyes Принц.
Виж целия пост
# 532
да, и аз влязох да кажа:
The GuardianМ
It's a boy. Eight pounds and six ounces, born at 4.24pm. Mother and baby are doing well.
Виж целия пост
# 533
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=595863573768810&set= … ype=1&theater
 Party Party Party
Виж целия пост
# 534
ХАхах и аз дойдох това да кажа Laughing
http://hotarena.net/ekskluzivno-keit-i-uilqm-stanaha-roditeli
Пак момче им се падна, живо и здраво да им е и да ги радва много!
Виж целия пост
# 535
И баш на най-голямата Луна през годината..))
Виж целия пост
# 536
Дочакахме го принца. Heart Eyes  Party
Виж целия пост
# 537
Кралското семейство  Laughing
Виж целия пост
# 538
Ха, добре дошло на Кралското бебе   Hug
Раче е, нали?!
Като татко си и Даяна   Heart Eyes
Виж целия пост
# 539
Хехе, тези пък баш Теодор решили да замесват в гей скандал  Joy

Ако прочетеш дописката, него точно го нарочват в друго  hahaha hahaha hahaha

Коефициенти за залагане как ще се казва бебето на Уилям и Кейт
http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/2586242/Name-o … s-first-baby.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия