Всички чакаме с копнеж АВГУСТовски бебевалеж! - 14

  • 28 428
  • 737
# 420
Честита дъщеричка на мама Ерос! Да е жива и здрава!
Честито и на мама Силви - син Иван!Да е жив и здрав!
Cvetibramley честита дъщеричка и на теб!Да е жива и здрава!
Честит син Никола и на мама Cveti Nails! Да е жив и здрав!
Бебевалежът наистина започна, а аз още не съм влязла в 9-ти месец.
Валентина все така хубави новини да ни пишеш и скоро да ви изпишат и да си се приберете вкъщи!
Виж целия пост
# 421
Честито и от мен на новите мами ерос, силви и цвети - здрави и усмихнати бебоци ви желая и много радости с тях!

Кони - успех днес и от мен, дано всичко да мине успешно, леко и бързо Praynig

Валентина - чудесни новини, браво на малкия Светлин. Звучи така, че не му остава повече от седмица в болницата, да минава по-бързо дано.

И аз все още съм от неродилите и чакащите, едва се издържа Whistling Май ще съм последна...
Виж целия пост
# 422
Благодаря момичета !

Бебка се казва Тиана !
Виж целия пост
# 423
Цвети, честита бебка Тиана, да ви е жива и здрава и винаги щастлива!!! Hug

Бебевалежчето ще става все по-силно Heart Eyes

Някой ако може да ме светне, Цвети Нейлс с бебе Никола пише ли тук или само във ФБ, че не мога да се ориентирам newsm78
Виж целия пост
# 424
 Ауу, колко много бебчета си имаме вече! Heart Eyes Честито на щастливите мами, нека вие и бебчетата ви бъдете много здрави, другото не е от значение!
 Аз утре влизам в 9 месец ..най-после Grinning Днес бях при доки за последни изследвания, за ехограф и т.н. Бебчето много е пораснало от последния преглед на 02.07, сърчицето е идеално, главичката му е ниско долу и доки каза, че очаква лесно да родя и нормално Praynig ..а дано! Утре ще видя изследванията, дано всичко е наред.. А и имам едно много неприятно и силно течение и ще слагам Макмирор 12 дена  Confused
 Хайде, мами почивайте си,настройте се положително и се наслаждавайте на последните дни от това красиво чудо, което преживяваме ...Знам, че понякога е трудно да видиш хубавата страна на 9 месец, ноо Grinning по-лесно минава, когато го правиш с удоволствие ..  bouquet
Виж целия пост
# 425
marisha и аз така се притесних,като доктора ми каза,че водите са ми намаляли,почнаха да ми минават какви ли не мисли през главата,но се видчх с една комшийка педиатърка и ми каза,да не се притеснявам излишно и да не си тормозя бебчето без нищо,а да се наслаждавам на бремеността и да се глезкам и най вече да спа когато мога,че после и да искам няма,така че спок радвай се на коремчето и мисли само за хубави неща."Simple Smile)Честито на мама Силви и Цвети да са живи и здрави малките мишлета много да ви радват!
Виж целия пост
# 426
Честита дъщеричка на cvetybramley, да и е жива и здрава! Simple Smile
Виж целия пост
# 427
Четито на мама Cvetybramley! Да ви е жива и здрава принцесата и много да ви радва!
Мама Кони също трябва да се е обебила вече  Heart Eyes
При мен всичко е наред,тонове отлични,моите тонове са вече 80 при начални 53  Cry Акушерката ми даде още 4-5 дни,но ако до 31 не родя да ходя в родилното за преглед и евентуално предизвикване  Tired
Виж целия пост
# 428
Честито и на другата Цвети, да е жива и здрава Тиана, много хубаво име Simple Smile
Трикси аз вярвам, че няма да се налага предизвикване, радвай се на последните дни бременност...
Чакаме вести от кони...
И аз съм на преглед след малко, довечера ще докладвам
Виж целия пост
# 429
Колко хубава и весела бебешка тема! Simple Smile Честито и за малката Тиана - страхотен избор на име, много е красиво! Цвети, дано се чувстваш добре, при първа възможност ни разкажи повече!   bouquet

Валя, благодаря за подробния пост за вас, чакахме го! Новините са чудесни, дано ви остава много малко време в болницата и да се радвате на детенцето си в къщи на спокойствие!
Виж целия пост
# 430
Благодаря мами  newsm51,

много се двоумихме за име и Тиана решихме че и приляга като я видяхме с татито. 

За раждането какво да ви кажа ...то всичко се случи толкова внезапно . Целия ден бяхме по задачи , после пазарувахме за другата седмица в Кауфланд , аз се чувствах нормално . Спях си аз вече на 20 юли вечерта, и в 23:45 като  бликнаха тея води като река чак се уплаших в съня си. Татито хукна да се облича ...хем се облича хем ме целува че бебето идва Laughing . Звъннах на лекаря и той ми каза да сложа един лигнин и да видя ако и той се напълни с вода да ходя към болницата. И така и стана , прегледаха ме имах 2 см разкритие, после като почнах контракциите ми сложиха епидурална  и в 6.20 родих малката . Просто всичко се случи много бързо и сега до мен имам едно съкровище , просто уникално чувство да си майка .
Виж целия пост
# 431
Честити бебчета на всички мами! Желая им много здраве и да са тихички и послушнички smile3505
cvetibramley браво за безпроблемното раждане, пожелавам на всички такова  bouquet
Виж целия пост
# 432
Zdraveite momicheta dnes se poqvi malkkiqt Trifon teji 3100gr i e dalag50sm izplaka v 9,17chasa vsichko mina bez problem i az i toi sme v mnogo dobro sastoqnie

Виж целия пост
# 433
Кони, Слава Богу! Да ти е честит големият юнак, да ти е много здравичък и да ти носи много радости!
Виж целия пост
# 434
Честитоооо, Кони Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия