Днес в корема ни подритва, а през НОЕМВРИ сладко ще ни се усмихва! Тема 11

  • 26 307
  • 729
# 255
аз например не мога да понасям мъжо като хърка, но няма да има къде да бягам, защото сме в 2 стаи и майка ми е с нас, по-скоро ние сме с нея и нямаме място. Направо не знам какво ще правя единия ще хърка, бебето ще плаче, а аз най-много да се хвърля от терасата, за жалост разстоянието няма да ми спре мъките  Laughing Laughing.


освен да заключиш хъркащият в банята  Joy Joy

Магикръстева, много ти е добра идеята за "женска" и "мъжка" стая  Peace мъжО си спи отделно и в момента, че откакто се ошишка много хърка ooooh! така ще е и занапред - пък че няма да може да се наспи за работа и ще има сенки под очите  Laughing

иначе наистина в България има много добри детски дрешки и марки, аз ще ползвам тези отпреди н-години, ще купя и нещо новичко, но след септември, че тогава ще пера пердета и др. подобни, прах може би пак Тео бебе, а пък първите месеци пак Себамед ...
Виж целия пост
# 256
Здравейте мили мами!Аз минах на ФМ днес и всичко с беба е наред,беше се обърнала с гръб,но всичко важно и видяхме!И вече съм щастлива newsm44.Тежи 465гр. и върви с 3-4 дни по назад,но всичко е в рамките на нормалното:)
Приятна вечер от мен!
Честито за хубавите новини от ФМ, аз с нетърпение чакам да видя малкия бебок но до 06.08. има време.
Относно отоплението ние сме с конвектори в стаите и климатик във всекидневната. Но въздуха става сух в спалнята и ще се наложи нещо за овлажняване да се иззмисли.
Ние за сега ще сме с бебо в спалнята, др стая е празна и мисля да я прави догодина, но ако бебо мн плаче ще вземем едно легло за там и ММ да си почива от време на време.

За кафето и треперенето, не пии в комбинация с др кофеинова напитка и няма да има проблем. Аз се разтрепервам много напоследък когато съм гладна, направо озверявам а никога не съм била така.


Виж целия пост
# 257
Само аз ли го намирам за ужасен този Тео бебе. newsm78
Аз ползвах един Сано или Саньо се казваше.

А мислите ли да гладите? Това ми е най омразното нещо на света. За пьрвото гладих 2 месеца...   Embarassed  
Виж целия пост
# 258
Привет и от мен мами  Hug

Започвам с вчерашните новини от прегледа Simple Smile. Да си призная бях изтръпнала наред ли ще е всичко, и вместо да се радвам се бях ошашкала нещо, ама то след последните случки сигурно е нормално. Бебоците са много добре, растат си като гъби, за 5 дена и двете са качили по 50 гр.  Laughing От 350 и 400 сега са 400 и 450. Мериха ми и обиколката на корема. Преди 5 дена 92см., сега 97, направо се стреснах, то това си е по сантиметър на ден Simple Smile. Най - накрая сигурно последна от всички ви имам и аз час за ФМ, за 30-ти юли, нямам търпение, дано са добре, а и да ни кажат вече пола на едното бебе, то веднъж е момче, веднъж момиче Simple Smile
Забравих да ви кажа какво стана на предния преглед (преди 6 дена). Както лежа на кушетката и док мери бебетата започна да ми става зле, догади ми се, изби ми студена пот и имах чувството, че ще припадам ...
Док ме видя, че нещо губя ума и дума, каза веднага да се завъртя на една страна, малките много тежали вече и притискали вена кава. Аз знам, че заради нея не трябва да лежим по гръб, но не знаех, че такава е реакцията.  Rolling Eyes
Маями, замислих се сега за твоето прилошаване, на мен взе да ми се случва все по - често, онзи ден ми призля както си лежа в леглото (аз нали се подвизавам само там), и то на една страна, пак студена пот, пак гадене. Ама както каза Гери може и да е от гинипрала, кофти са много страничните му ефекти. От жегите също много ми пада кръвното, а се наливам с вода, сигурно 3 литра удрям на ден. А кафето си го правя сутрин с мляко, по скоро мляко и лъжичка нес и го пия цял ден, но задължително с вода или си правя фреш от портокали. Пази се и ако пак ти стане така, говори с док.
Александра, жива и здрава да си и само хубави мигове и весели преживявания, а ноември най - прекрасния подарък да гушкаш Simple Smile
Вампи, ти къде зачезна пак, гледай какво писане пада, ако скиториш пак по другите теми, няма да можеш да ни насмогнеш  Laughing
Симонита, ти писа за парашутките с колана нали Simple Smile. Аз се сдобих с такива още преди 2 месеца, супер са, а си ги поръчах от интернет, колана под корема е много удобен, особено ако сте по - дълго на крак.
Исках да пиша още, но от един час гледам извънредните новини за протестите и съм потресена и загубих ума и дума, започвам да се чудя, как ще си гледам децата в такава анархия ...
Виж целия пост
# 259
Аз реших да пера с персил сенситив за бебето (течен), много ми го хвалят, дано си заслужава  Peace ще гладя първите няколко месеца, след това бебето ще се адаптира  Peace не смятам да правя изкуствено стерилна среда, както и да го привиквам на специфични медицински козметики без да има нужда Simple Smile
Виж целия пост
# 260
мдааа, ще се глади  Peace не знам за тео-то - аз по принцип слагам много малко прах и съм икономична, така че миризма почти няма да се усеща, ароматизатор при бебе няма да ползвам, така че основно миризмата ще е само на бебе  Laughing  замърсени дрехи има вече при захранването, но спешните петна ги третирам веднага при възможност.
Сано е другият прах, да  Laughing Персил сенситив също е много добър, но си спомням, че взимах някакъв немски и по-скъп тогава  Peace

да не ме обявите за безпринципна, но моят мъж още е извърредно на работа и може да се прибере в 00 ч. , може и в 3 часа, как да го чакам за вечеря, бре хора  Laughing пък и детето да чака  Crazy  в колкото и да се прибере, утре в 08.30 ч. е на работа... как да го карам да става да обслужва и бебе или пък да не спи от солидарност и принципи  Confused нещата в живота не винаги са по книги и протокол ... и не се извинявайте за всеки пост - това не са спорове, а просто изказване на различни мнения, а като не звучат и обидно към другите - всичко е ок.

Звяра, и аз гледам новините... за кафето и за пия сутрин и следобед /понякога/ с мляко...

ще гладя първите няколко месеца, след това бебето ще се адаптира  Peace не смятам да правя изкуствено стерилна среда, както и да го привиквам на специфични медицински козметики без да има нужда Simple Smile


някак си обаче е по лицеприятно, ако дрехите не само на бебето, но и на възрастен, са изгладени - поне на мен така ми се струва  Peace  пък и дано бебето няма кожни проблеми, защото след това и медицинската козметика  трудно ще помогне  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 261
vesela, той горкият, обмисля да си прави легло в мазето, но надали ще го пусна там, има доста мишки и други гадни неща  Laughing Laughing
maiamiii, не се сърди, аз лично нещо съм ти пропуснала поста, но понеже не пия кафе и кола от двете черти, нямаше и да мога да ти дам адекватен отговор, иначе по тази логика и аз трябва да се сърдя, че преди няколко дни питах за холестерола, понеже ми откриха над нормата, но никой не ми отговори, но аз си заключих, че просто няма никой като мен и това е  Simple Smile
Аз не съм ползвала Тео бебе и не знам, но шампоаните им са ужасни. Също и много мразя да гладя, но щом се налага, ще го правя  Grinning
Виж целия пост
# 262
Те хубаво и на възрастните да са изгладени ама голяма хамалогия. Tired То се потиш, става задушно, наведена над дъската... Звучи като филм от ужасите.
И аз ще гладя де, няма как. Някак си така душевно исках да излея колко много не го обичам тава действие.   Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Те хубаво и на възрастните да са изгладени ама голяма хамалогия. Tired То се потиш, става задушно, наведена над дъската... Звучи като филм от ужасите.
И аз ще гладя де, няма как. Някак си така душевно исках да излея колко много не го обичам тава действие.   Mr. Green

Гладенето е най-омразното ми нещо  от всичко, мъжът ми още мрънка всяка неделя, когато се налага да си глади сам 6-7 ризи за работа...  Mr. Green за бебето ще се прежаля в началото, ама да видим колко...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 264
Забравих да напиша, нашата количка ни е подарена, но момичето, което ми я подари много я похвали и на мен като неопитна засега, си ми харесва, тя е cangaro cruiser
http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=cangaroo+cruiser&a … =1374700596928829
Виж целия пост
# 265
Нищо не съм гладила на сина ми нито сега ще гладя.В сушилнята се дезинфектират и излизат страшно пухкави и меки.Аз и наши дрехи не гладя ,просто гледам да ги извадя по-скоро като са готови и ги слагам на закачалки.Имам гардероб-стая и място колкото искаш. Grinning
Къщата не е с централно парно и е топло на всякъде,но пък ще трябва да взема нови овлажнители за въздуха,че става много сух.
Зверче радвам се ,че бебетата са добре и да ти кажа,че на мен ми стана по същия начин като бях в родилното и тъкмо ме проверяваха за разкритие.Извъртях очите и дума не можах да кажа.Бързо ме свестиха,но определено се изплаших ooooh!
Иначе обиколката на корема ми беше 97см когато тръгнах за родилното със сина ми Laughing Ти обаче носиш 2 така ,че не се плаши Wink
Виж целия пост
# 266
Само аз ли гладя Simple Smile гладя всички дрехи, чаршафи, калъфки, бельо, кърпи.. Дори имам претенции към ютията, гледах тази на tefal без кабел, но като функции няма нищо повече от моята, която е същата марка. Сега даже се точа за нова маса за гладене. Лятото гладенето е малко неприятно заради парата, но на почивки пак успявам да си мина всички дрехи
Виж целия пост
# 267
Добро утро от мен мамчета! Последния път забравих да питам, понеже много бързах и само се похвалих от 4Д-то, че рожбата ни е момченце... но можете ли да ми кажете дали е нормално-през 5-тия месец съм качила 3 килограма? Онзи ден моята акушерка, която ми води ЖК много ме смъмри  Sad и каза да спра да ям хляб (само по 2 филии на ден и то на закуска), пържено, без никаква сол, и сладко-само сладолед!? По принцип бях слабичка преди да забременея, но от началото до сега съм качила 7 килограма, като не се тъпча (само до 3-тия ми се хапваха мазнички нещица) и не си угаждам на всички прищявки, точно защото килограмите винаги са ми били фикс идея.  newsm78
Виж целия пост
# 268
Здравейте майчета! Как сте днес?
Вчера си взех резултатите от стерилната урина и всичко е ок, няма проблем за щастие.
За спснето ние също си спим заедно, но съм свикнала и без него понеже го пращат в командировки (даже сега го гласят пак, че и за около 1-2 месеца), а до тази година февруари беше студент- задочно и когато беше на очни аз си стоях 2-3 седмици сама. Сега сме си говорили и аз заявих, че ще спя в хола с бебе, за да се наспива той, работата му е тежка физическа, работи много на високо (прави скелета по тецовете) и колкото и да е обезопасен с колани пак може да се случи нещо. Искам да си почива и без това става в 5 часа вече, за да разхожда той кучето ( аз спрях вече) и ще става години още по това време. Естествено ако аз започна да не издържам и той ще се включи със сигурност без да го моля. Много е грижовен, внимателен и винаги знае кога да ми помогне без да му казвам. За отоплението ние сме с климатик в хола и си топлихме и спалнята и ни беше добре, сега мислим да си вземем или конвектори или радиатори  за спалнята и кухнята. Да ви се похваля вчера ми пристигна количката и съм много доволна, ако нямаше следи по гумите, че е ползвана по нищо не се рабира  newsm44 . Вчера една мама ми подари и шезлонг Simple Smile
Маяма, пробвай ако пак ти стане така да хапнеш нещо сладко- шоколадово. На мен ми се случва много често още преди да забременея и се оказа, че ми пада кръвната захар ( нищо, че преди това съм се нахранила) хапвам нещо шоколадово и след 10-15 мин. съм добре.
Хубав и прохладен ден!  Hug
Виж целия пост
# 269
Аз също гладя всичко - дрехи, спално бельо... Не е ми е любимото занимание, но пък е приятно да легнеш в изгладени чаршафи  Simple Smile
Аз също много внимавам какво ям, хапвам само по една филийка сутрин, ограничила съм сладкото, месо не ям от години и наблягам на плодове и зеленчуци, а килцата се трупат  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия