Днес в корема ни подритва, а през НОЕМВРИ сладко ще ни се усмихва! Тема 11

  • 26 307
  • 729
# 285
здравейте мамчетаааа  Grinning
аз от няколко дни не съм писала ама не ми остава време че в петък съм на сватба и после в събота пътуваме към морето  Heart Eyes и ангажиментите се увеличиха преди почивката... тааа аз съм добре бебка също при мен май нищо ново връщам се да ви чета и после ще коментирам ако мога нещо чеееее такава излагация като запис на 20-та стр. до сега не ми се беше случвала  Mr. Green
Виж целия пост
# 286
kadrova4kata
и аз бях така и се оказа, че е  от ниско желязо. Пусни си изслелвания.
Виж целия пост
# 287
кадровачката ако мислиш че е от вената, опитай да легнеш настрани, особено на лявата страна. Също хапни нещо и пий течности, водичка или айрян най добре. Не ставай рязко и не се юркай като ходиш  Wink
Виж целия пост
# 288
Кадрова4ката аз също съм имала подобни оплаквания и според мен е добре да си видиш кръвното в такъв момент, защото поне при мен в повечето случаи се оказваше то причината, а и аз по принцип съм си с ниско ... Hug
Не се тревожи, полежи си....и дано отмине Wink
Виж целия пост
# 289
Леле,колко много сте изписали Party
 Аз вчера имах един дълъг и релаксиращ ден с ММ,цял ден филми и пуканки в леглото.Много рядко се случва,защото ММ работи 6дни в седмицата по 12ч някой път и повече,а неговата професия изисква много концентрация!Сега е сезонът,в който се изкарват парички  Crazy
 Точно по тази причина и ние сигурно,ще спим отделно.Имаме голям апартамент и място за почивка и релакс.Както казах вече веднъж за тези от нас,които ще ставаме родители за пръв път -всичко е още на теория.Сигурна съм,че много от нещата,който казвам и искам сега ще се различават от това ,което ще се случи в близко бъдеще и бебо ще команва парада Joy
 за отоплението ние сме с климатик,но ме притеснява ,че въздуха много се изсушава с него.Може би е добре да се използва и нещо за овлажнява е на въздухът newsm78

Да ви споделя нещо,над нас са се нанесли семейство,чернокожи с малко дете ~1годишно(сигурна съм,че са бежанци от Африка)Миличкото постоянно плаче и пищи,направо ми се къса сърцето Sad От време на време го шамаросват,но естествено то започва да плаче още повече.Знам,че тези хора имат рязлично мислене и култура от нас,но ми е много жал за малкото бебче.А тук немисля,че има някой орган,който да следи за правилното отглеждане на деца newsm78
Виж целия пост
# 290
Благодаря ви много, момичета  Hug Hug
Вече съм доста по-добре, изпих 3 чаши айран, едно шоколадче и сандвич, също и лежа наляво. Просветна ми, благодаря за съветите. Още ще полежа и ще пробвам и да се изкъпя, а за апарата за кръвно ще се наложи да си купя май, че ако се повтори да съм сигурна от какво е.
Виж целия пост
# 291
Още днес кажи на ТМ като се прибира от работа да мине и да ти купи един апарат, да знаеш, че си имаш Simple Smile А за кръвното и аз се оправям с айранче с повече сол задължително, правя си една кофичка, то излиза около литър и я изпивам със скоростта на светлината, защото много обичам и не мога да търпя да има направен айран и да не го изпия на секундата Simple Smile И на мен ми се случва да ми е така зле и замаяно и то даже след като съм хапнала тъкмо примерно...кофти работа, ама какво да се прави, с айранчето в леглото и минава Simple Smile

Ох, как гладите всичко направо не знам, аз нямам нерви...гладя дрехата преди излизане, само ако е супер наложително...на бебка ще й гладя сигурно, ама баща й няма да го огрее, въпреки че свеки сега всичко му глади, нали е на мама момчето, хаха, ама сори, не го обичам и аз това занимание... Simple Smile

Абе мами, вашите бебчета ритат ли много...аз се чудя вече кога спи това маймунче...със сигурност не и когато на мен ми се спи, хахаха, по цял ден и цяла нощ танци Simple Smile

Много е жега днес, пазете се на сянка и хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Chikka  аз от началото на бременоста до началото на месеца бях качила 2 кг. Тази сутрин се мерих и вече не са два ама са 4.Качила съм за 24 дни 2 кг. #Crazy Изпаднах в потрес и ужас.Корема ми е пораснал страшно много и се надявам и бебо да е качил.Не ми стана приятно,че съм качила толкова много  за малко време ама   33uu Сладко не ям почти никога,газирано също,тестени неща от време на време и пак се трупат. Да са живи и здрави бебоците пък после ще сваляме.
Поли аз си реших проблема като си купих електрически стерелизатор на Avent.Поръчах го от amazon.co.uk заедно с помпа за кърма и комплект шишета и всичко излезе с 140 лв по евтино.Цената на стерелизатора  в България е толкова.
Звяра кажи им ,че твойте бебоци ще се дойдат на бял свят по рано и искаш всичко да е готово за тях.Затова че почнеш вече да поръчваш дрешки и да купуваш.Ако искат да ти дадат нещо дали може да е по рано,примерно тези дни , за да може да се подготвиш.Ако са ти приятелки никога няма да се разсърдят.
Iki_to ех тези хора... как им дава сърце...

Мен снощи ме ухапа един комар на глезена на десния крак.Така зверски се чесах,че сега все едно един пласт кожа ми го няма.Едно обелено седи и червено,а как боли  ooooh! Мажа се с крем Здраве,пък да видим дали ще помогне.
Виж целия пост
# 293
Здравейте, цяла сутрин не мога да ви изчета  Simple Smile
За отоплението ние се отопляваме с климатик, бях чела негативни неща за това да отопляваш стаята в която ще спи бебе с климатик, но на една от лекциите на които бях говориха и затова. Казаха, че няма проблем, обаче легълцето на бебето трябва да е в другият край на стаята, да не е под климатика и да не е срещу него. За изсушаването на въздуха, казаха че може и без овлажнител, достатъчно е паничка пълна с вода.
Относно спането ММ не би отишъл да спи в друга стая, но понякога му се налага да пътува на далеч и вечерта да се връща, така че аз сама бих го пратила в другата стая, за да може да се наспи, а не след това цял ден да го мисля как шофира като не е спал.
Относно гладенето аз си купих нова дъска и хубава ютия, че моята беше обикновена, за да ми е по-лесно с гладенето. А неонатоложката на лекцията каза, че до третият месец е задължително да се глади всичко на бебето.
За отичането на  крака моите преди две седмици бяха толкова подути, че като ми се наложи да убия затворени обувки и нямаше такива които да ми стават, сега пак са подути, но са значително по-добре. Спя с огромно възглавница под крака и замених обикновената сол с хималайска.
За трупането на килца аз съм +12, до сега всеки месец от началото си качвам +2, но пък не съм станала огромна, все едно съм качила 3-4кг.

Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 294
Така и така сте се заговорили за гладене, аз също не съм от много обичащите да гладят, но за бебка ще го правя, за първото детенце гладих, нямам спомен до кой месец, но сега също мисля да гладя и в този ред на мисли споделете каква ютия да си взема, хем хубава, хем не много скъпа....и кое покритие е най-добре / гледам Inox, керамика, неръждаема стомана... / newsm78


Благодаря на всички ви за отзивите, не че се бях разсърдила....ама знаете, че като сподели някой и някак си му поолеква на човек, успокоява се макар и малко... Crazy
Днес съм добре  Praynig
Виж целия пост
# 295
Тия дни ще отидем да купим апарат за кръвно, на него сам да купува много не ми се оставя. Иначе вече съм на втората си кана айран Simple Smile.
За килограмите обсъждате и аз да се включа. Аз по принцип съм доста пълничка, от много диети се направих от нормална до доста пълна от йо-йо ефекти и май си развалих и метаболизма. Така че забременях най-дебела в живота си, но до момента не съм качила отгоре. Поне това засега е добре, едни 2 кг ги свалям и ги качвам 5-ти път вече, но над първоначалните не съм била. Не се ограничавам, ям каквото ми се яде. Но до скоро ми беше лошо и ям главно плодове и зеленчуци, кисело мляко и сирене.
За ютиите не съм компетентна, по принцип не гладя, имаме 2 доста слаби, но ще се боря с тях да гладя  Grinning
Виж целия пост
# 296
Нямате прочитане браво
За гледането и аз гладих доста, до 4 месец всичко после само горните дрехи
За отоплението -ние сме с камина с парно на всякъде по стаите и пода и топла вода към бойлера.
За кг не знам колко съм качила на 1.08 съм на ЖК и ще се види.
Рони аз усещам беба най -вече, като легна да почивам или стоя седнала.
Виж целия пост
# 297
Забравих за ритниците да пиша Grinning. Днес при мен нещо липсват, но предните дни бяха почти по цял ден, не знам нормално ли е един ден така, на другия затишие. Grinning
Виж целия пост
# 298
maiamiii аз си взех ютия на тефал с керамично покритие, момичето в техномаркет каза, че то е най-добро. Другото което е хубаво да гледаш са ватовете, добре е да е над 2000W.
Виж целия пост
# 299
Тук гледам една с керамично покритие...но нещо марката не ми е много известна, макар че едва ли има толкова голямо значение  newsm78 ама поне не е скъпа
http://www.technopolis.bg/b2c/details/830318/P11130601/YUtiya-SANG-SI-2000C

И друго - прави ми впечатление, че повечето са с покритие Inox......за ютии незнам колко е добро, аз имам единствено филираща ножица с иноксово покритие, но това са 2 съвсем различни неща Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия