STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 153 884
  • 783
# 600
Според мен aleksandrova_ пита за winter kit:

Виж целия пост
# 601
Yess за същото питам   Grinning Grinning таа... някоя мама ползвала ли го е?
Виж целия пост
# 602
Търся да купя Stokke Xplory v3 или v4, ако някоя мама продава да ми пише, може и по стария модел, ако е запазена.
Виж целия пост
# 603
Мами които са ползвали зимния кит заслужава ли си парите? Живот и здраве ще имаме зимно бебе и се чудя дали да купувам такива глезотиики... И някоя мама има ли новото столче за кола Изи Го Модулар (мисля, че се казваше така)

Здравей имала сам зимен кит и бих казала че не е зле особено за отгоре на козирката пази от вятър за ръцете ти е супер но за покриването на бебчо е тъничко.Аз си закупих от бенетон нещто като космонафт имаше с цип между кръчетета и  може да е като чувалче а можеш да го направиш и като космонафт  за количката е супер заради разделението което е долу при крачетата.беше около 100лв.тъка беше супер за бебчо.
Виж целия пост
# 604
Мерси за инфото  Hug
Виж целия пост
# 605
Момичета, нали има едни , не знам как да го нарека, като скейтбордче за второто дете . Дали стават за Stokke Trailz и някой случайно да продава?
Виж целия пост
# 606
Мисля, че са универсални за всичките им модели..но не съм сигурна. По-добре звънни в Долче Вита или 9 плюс да ги попиташ. Погледни в олх мисля, че има в момента.
Виж целия пост
# 607
Под какво име да го търся?
Виж целия пост
# 608
На търсачката напиши stokke и ще ти излезне всичко което се продава под това име.
Виж целия пост
# 609
stokke rider се казва и като го гледам изобщо няма шанс да се сложи някъде на трейлз. По-скоро виж дали може да се сложи второ столче както е на crusi double
Виж целия пост
# 610
Kъде в София се продава stokke?
Виж целия пост
# 611
В 9 +:peace:
Виж целия пост
# 612
Dolce vita
9+
Виж целия пост
# 613
Търся си чадър черен меланж, някой да продава случайно?
Виж целия пост
# 614
http://stokkeshopwisestores.tk/ някой поръчвал ли е от тук и знае ли нещо за този сайт
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия