Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
-
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
-
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
-
Какви са преживяванията на жените с различни начини на раждане, като естествено раждане и цезарово сечение?
-
Къде мога да намеря бебешки колички в София?
Така,че спокойно мила,всичко ще се нареди по-най добрия начин. 
Здравейте мартенички!!!
Много приятно ми стана
Множим се 2014-ски 
Днес бяхме на ехограф и се оказа, че ще бъде мартенско бебе (и аз съм родена март, така, че съм много щастлива!)
..на мен днес ми е много лощо от сутринта,само наминавам да ви прочета и пак лягам,че
....Хубав ден!
Дано вече всички да се почувстваме добре и да приключим с този период.
Ама ако видя зор, ще прибягна и до този метод 
В детското отделение не пипано нищо от 20 г. сигурно... Мизерия, мизерия... Та в крайна сметка, те влязоха заради вирус, излязоха с пневмония... И се преместиха в Троянската болница...
Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! 
(фризъорка съм),и въпреки че работата ми е главно физическа можех да си изкарам до края много добре се чуствах.Сега ако трябваше да работя незнам как щях да я карам
До някъде съм съгласна,че бременноста е период който трябва да се изживее,но пък стига човек да се чуства добре и способен по-добре да си работи докато е така,че после затварянето в къщи е малко шашкащо.Аз имах един период толко ми липсваше работата ,срещането с хора и невъзможността да почна направо ме побъркваше.