Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 309
  • 724
# 450
Йоли,всички се подаваме на емоциите,ако търпим привидно после ескалира с двойна сила.Особено пък сега с тези хормонални промени,имаме нужда от разбиране.И аз съм така,просто се приемам и обичам и с тъмната и със светлата си страна. Simple SmileТака,че спокойно мила,всичко ще се нареди по-най добрия начин. Hug
Magi_Ko ,вярно е за храната,ако се остави стомаха да е празен ,гаденето е още по силно.При мен също още не изчезнало.Появява се най-често късно следобед.
Виж целия пост
# 451
 FlutterЗдравейте мартенички!!!
Аз като,че ли се чувствам по-добре.Не ми е лошо по-ЦЯЛ ден,а само от време на време.И сега да се похваля.....купих си апартамент.....сега съм в някаквъв супер филм по прехвърлянето на партиди за ток и вода...полудявам,но ми е и забавно и много ангажирано.
Виж целия пост
# 452
Момичета, благодаря на всички за милите думи!

морско момиче честито, знам какво вълнение е, прекрасни моменти ви пожелавам!

За работата и аз не мога да стоя вкъщи. Мисля си, че след седмица ще се побъркам. Стига да се чувствам добре, ще си ходя на работа до края, както предния път. Все пак е важно да поставяте себе си пред работата, не на всяка цена естествено Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Мари  Hug
Морско момиче, честит дом !!! Да го изпълните с много щастие, уют и детски смях Simple Smile И аз копнея за деня, в който ще си имам собствено жилище...
Виж целия пост
# 454
Много се зарадвах като видях току що, че и априлките си имат темичка вече.  Party Много приятно ми стана Grinning Множим се 2014-ски
Виж целия пост
# 455
Честит рожден ден, scrye!! smile3525

Аз все пак оставам в тази темичка..  Innocent Днес бяхме на ехограф и се оказа, че ще бъде мартенско бебе (и аз съм родена март, така, че съм много щастлива!) Hug Оказах, се малко повече от седмица напред от това, което аз си смятах...
Виж целия пост
# 456
Честит рожден ден, scrye! Здраве, щастие, здраво бебче и много любима хора около теб, да не се тревожиш за нищо!
морско момиче, честит дом! Много щастие в него, големи емоции са и аз скоро ги изживях. Само ремонта трудно понасям, още повече, че повечето си го правим сами, ама какво да се прави... все някога ще свърши.
Golden_baby при нас ще останеш я  Hug
Леле Маги не ти завиждам, със счупен крак на работа... Ужасссс!
И на мен гаденето ми отминава, само сутрин, като тръгвам за работа преди да съм хапнала нещо не ми е много комфортно, и вечер ако по-късно хапвам имам киселини. Но като цяло май се чувствам по-добре. Е все още ми е едно такова отпаднало, но малко остана до края на този период, ще издържим.
Виж целия пост
# 457
scrye Честит рожден ден!!! newsm51..на мен днес ми е много лощо от сутринта,само наминавам да ви прочета и пак лягам,че  Sick....Хубав ден!
Виж целия пост
# 458
Scrye, честит рожден ден! Желая ти много положителни емоции и весел празник Simple Smile

Морско момиче, честит дом!

Добре дошли на всички нови мамчета!

За гаденето - съчувствам на всички, които се чувстват зле Sad Дано вече всички да се почувстваме добре и да приключим с този период.

Днес ходих при личния лекар да взема направление за женска консултация, но ми отказа, защото било още рано. Между 10 и 12 седмица ми каза да поискам такова направление.
Виж целия пост
# 459
Здравейте и от мен  Hug Ние бяхме на разходка до одеве, Ема заспа сега и мисля и аз след малко да последвам примера й Laughing, макар че имам една книжка и ми се чета Laughing, та се чудя и аз какво да правя Laughing
Нещо ме наболява корема Confused Ама не ниско долу... По- скоро като при вирус Confused Та малко ме е страх да не съм пипнала някое лятно вирусче, ама да видим.. То ще си каже...

dungeon, ами не знам. Аз не ги харесвам особено тези каиши Blush Ама ако видя зор, ще прибягна и до този метод Simple Smile Надявам се поне бързо да почне да щъка сама, пак ще тичам след нея, ама поне няма постоянно да съм наведена, както сега...

Маги, милата Sad Hug Кога ще ти я махат тази шина Confused Дано да е скоро, че направо не ми се мисли какво е и как спиш Confused

menyanthe, честито сърчице! Heart Eyes

Биби, мен също ме интересува същия въпрос, който и теб, но и аз не знам нищо Confused Ако разбереш нещо, пиши Peace Simple Smile Ааа, сега видях, че има отговор. Благодаря и аз на menyanthe  Peace

Мари, страхотна свекърва имаш. Де да бяха всички като нея...

Jan D'arc, оо, да, забавата е сигурна... Но вярвам, че ще се справим Simple Smile А иначе и аз се притеснявам от тия вируси. Не само заради бебето, ами и заради малката.. Едни познати скоро лежаха в болницата заради някакъв вирус, та положението беше плачевно в нашата болница... Само се моля да не ми се налага да лежа там по какъвто и да било повод Praynig В детското отделение не пипано нищо от 20 г. сигурно... Мизерия, мизерия... Та в крайна сметка, те влязоха заради вирус, излязоха с пневмония... И се преместиха в Троянската болница... Confused Та от тогава, още повече ме е страх, че няма да има дори кой да ни излекува като хората...

she_moto, разбира се, че се притеснявам заради бацилите, които детето ще носи вкъщи от яслата, но то риска винаги го има, независимо от това дали ходи, или не на ясла. Но пък, ако я държа цяла зима вкъщи, тя ще се побърка. Там поне ще играе, ще е разнообразно и т.н. Все пак ще поговоря и с педиатърката, ще видя и тя какво ще ме посъветва. Ще давам и някакви витамини и имуностимулатни евентуално, но ще видим... Ще преценим плюсовете и минусите и ще решим.

scrye, честит рожден ден! newsm59 Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 460
Здравейте на всички Hug

scrye Ч.Р.Д. пожелавам ти каквото ти е на сърцето това да ти е в ръцете  bouquet

Морско момиче честита придобивка с здраве да си я ползваш  bouquet

За работещите благородно ви завиждам с първата си бременност работех до края на 5 месец и напуснах,че в моя бранш не обичат много бременните ooooh!(фризъорка съм),и въпреки че работата ми е главно физическа можех да си изкарам до края много добре се чуствах.Сега ако трябваше да работя незнам как щях да я карам CrazyДо някъде съм съгласна,че бременноста е период който трябва да се изживее,но пък стига човек да се чуства добре и способен по-добре да си работи докато е така,че после затварянето в къщи е малко шашкащо.Аз имах един период толко ми липсваше работата ,срещането с хора и невъзможността да почна направо ме побъркваше.
За яслите си говорите наистина е много кофти с тея вируси,това беше причината поради която не можех да се върна на работа,малката 1 седмица ходи 3 е в къщи ,но пък това е неизбежен период през който трябва да се мине и колкото са по-малки толко по-добре.Наистина дъщеря ми в яслата се отрепа от боледуване,но пък сега първа група я изкара с 2-3 настинки привикна вече,а и за самото дете си е по-добре играят,социализират се мойта с голям кеф ходи ,много си харесва госпожите,много ми разкава и все научава по-нещо ново общто взето колкото и минус да са вирусите,много са повече плюсовете Party
За неразположението аз пия деган и ми помага,капките не ми действат нещо,а и аз нямам проблем с гадене изобщо даже просто както си стоя и изведнъж почвам направо да връщам ,но много звучно сигурно и комшиите ме слушат ужас Laughing ooooh!
А днеска голям сън му ударих направо ме е срам от мене си Embarassedсутринта излезнах да разходя кучето и като се прибрах и легнах и чак преди малко станах нищо не свърших днеска,довечера незнам какво ще правя ная-много да драсна на дискотека Laughing
Виж целия пост
# 461
Ох и да ви кажа от както съм станала човек убивам за малини ама на близко няма Crazyще звъня на мъжът ми като се прибира да ми вземе,че минава през пазара ако не полудея до тогава и не запаля колата да ходя да си взема Laughing
Виж целия пост
# 462
scrye Честит рожден ден!    bouquet И аз съм лъвица и преди 2 дни отпразнувах юбилеен 30-рожден ден  Grinning

Морско момиче Честит Дом! Само радост и детски глас да звънни в него!!!

Относно умората, и аз се влача като парцал от дивана на леглото и обратно,само се прозявам и ми се дреме,никаква енергия за нищо, хубавото е че съм си вкъщи и си почивам.

Момичета от Пловдив някоя чувала ли е нещо за д-р Белчев,че си търся док за ЖК?
Виж целия пост
# 463
Днес ходих при личния лекар да взема направление за женска консултация, но ми отказа, защото било още рано. Между 10 и 12 седмица ми каза да поискам такова направление.
[/quote]




Ей тия лични лекари бе,да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Защо да ти отказва направление,ти докато отидеш и още малко ще е минала половината бременност. Според мен неможе така. Нали трябва да ти изпишат витамини,фолиева киселина,изследвания и прочие.
Аз като си направих теста и още същия ден отидох на лекар/ частен прием/ и си излезнах от кабинета с една шепа хапчета и огромен лист с необходими изследвания. А бях още 6 седмица. Мисля,че е хубаво всяка да е под наблюдение. Вече имам направление и за женска консултация и си търся лекар по НЗОК.
Виж целия пост
# 464
Глупости на търкалета! Какви са тези доктори!? Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия