Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
-
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
-
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
-
Какви са преживяванията на жените с различни начини на раждане, като естествено раждане и цезарово сечение?
-
Къде мога да намеря бебешки колички в София?
Винаги има изключения, но аз не съм попадала на такива... все още
Честно казано аз не знам дали предпочитам Овен или Риба.
Много са трудни като характери( приятеля ми е овне) Иначе пък баща ми е риби и той не е злато, но се прекланя понякога. Докато това моето
не му увира главата и това е
А овните... хич ме няма с тях - сестра ми и една от бившите ми съквартирантки са тази зодия, ама това, че аз не мога да се разбера с тях, не означава, че си нямат своите положителни черти !
Напротив... много постоянни, лоялни, борбени и разбира се... ТВЪРДОГЛАВИ
това ,което Йоана е казала за Рибите много постоянни, лоялни, борбени и разбира се... ТВЪРДОГЛАВИ Crazy..много съм съгласна и аз съм такава
не Рибите. Съгласна съм с нея, ако наистина има предвид Овнетата. Аз самата съм Овне
Ние можем да се похвалим, бяхме на 2-ри преглед и си видяхме тупкащото сърце. Пораснало е повече от двойно. Докторката каза, че съм забременяла рано и вървя по-напред, термина ми официално е 24 март, но най-верояно ще родя на 15 март
ще получа най–хубавият подарък за рожденият си ден
, сега ако се окаже че сме и един асцедент , аз съм Рак , за което се радвам защото ако бебчо ще е Риби, поне ще сме си чувствителни взаимно и ще се разбираме, ако нещо пък позакъснее и се окаже, че е Овне пак става, защото пък ще се борим заедно срещу таткото Девичка
.