Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 309
  • 724
# 480
Аз пак казвам... обожават тази зодия, защото са уникални ! Но мъжете риби са най-малко моногамната зодия, която съм срещала ЛИЧНО АЗ  Joy Винаги има изключения, но аз не съм попадала на такива... все още Simple Smile
Виж целия пост
# 481
След 21 март е Овен, та някои ще бъдат овнета.  Wink Честно казано аз не знам дали предпочитам Овен или Риба.
Виж целия пост
# 482
А не един овен ми стига.  Crazy Много са трудни като характери( приятеля ми е овне) Иначе пък баща ми е риби и той не е злато, но се прекланя понякога. Докато това моето  ooooh! не му увира главата и това е
Виж целия пост
# 483
Аз пък имам братовчед овен и на него винаги мога да разчитам за всичко - много точен човек е. Бившия ми беше риби - малко луд, но лудостта му ми харесваше.  Laughing
Виж целия пост
# 484
Рибоците са много импулсивни и могат да измислят всевъзможни щуротии тук и сега ! Само те са ми "скривали шапката"...  Heart Eyes А овните... хич ме няма с тях - сестра ми и една от бившите ми съквартирантки  са тази зодия, ама това, че аз не мога да се разбера с тях, не означава, че си нямат своите положителни черти !  Peace Напротив... много постоянни, лоялни, борбени и разбира се... ТВЪРДОГЛАВИ  Crazy
Виж целия пост
# 485
Четейки тука за рибите се успокоявам, че всъщност има много добри страни тая зодия. И аз като някои мадами тук имах вземане даване с половинки риби и оттогава ми е един бозалак тази зодия. Странни, влюбчиви, понякога до психария абе... Не е моята зодия. И след това някъде прочетох, че наистина с моята зодия сме най-лошата комбинация. Но пък бебчо щом ще е рибка значи ще е най-добрата рибка Simple Smile и ще е първата в семейството.

Йони, браво за енергията, аз вчера бях така и днес почивам активно Simple Smile ама вчера без майтап се изумих на себе си.

Относно направленията - и аз мах такива перипетии с моя ЛЛ. Даде ми за код избор на специалист още като казах, че съм бременна. След това да се чудят как да се оправят в клиниката. Ама това е защото не му се е давало направление за преглед. Направоооо откога се каня да го сменя тоя тарикат.



Виж целия пост
# 486
аз като зодия Риба,искам да ви кажа,че винаги съм била решителна и много смела в решенията си,никога не съм се терзала да направя ли нещо или -не,щом реша го правя и това е,така,че това за общи знаменател,не за зодиите само - е тъпо..всеки е различен Naughty това ,което Йоана е казала за Рибите много постоянни, лоялни, борбени и разбира се... ТВЪРДОГЛАВИ  Crazy..много съм съгласна и аз съм такава Laughing
Виж целия пост
# 487
аз като зодия Риба,искам да ви кажа,че винаги съм била решителна и много смела в решенията си,никога не съм се терзала да направя ли нещо или -не,щом реша го правя и това е,така,че това за общи знаменател,не за зодиите само - е тъпо..всеки е различен Naughty това ,което Йоана е казала за Рибите много постоянни, лоялни, борбени и разбира се... ТВЪРДОГЛАВИ  Crazy..много съм съгласна и аз съм такава Laughing

Аз пък си мисля, че има предвид Овните  Thinking не Рибите. Съгласна съм с нея, ако наистина има предвид Овнетата. Аз самата съм Овне  Laughing
Виж целия пост
# 488
Илянка, това второто го казах като най-характерно за овнетата, ама и за рибоците важи в пълна сила... Аз също мисля, че са решителни, че дори импулсивни ! Казват "правя го и това е"... мога само суперлативи да редя за рибоците, защото наистина са ми взели отдавна сърцето, само една отрицателна черта им намерих и то на мъжките... както споменах - много са влюбчиви бе  Crazy А някой беше писал, че майката на бившия рибок й е казала, че "ще намери по-добър" от сина й... Е, и на мен ми го каза... "Нищо, че ми е син, не си заслужава, не те оцени..."  Laughing Ей това е майка ! Хахха Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Здравейте, малки коремчета.Много сте изписали, не мога да смогна да ви чета Grinning Ние можем да се похвалим, бяхме на 2-ри преглед и си видяхме тупкащото сърце. Пораснало  е повече от двойно. Докторката каза, че съм забременяла рано и вървя по-напред, термина ми официално е 24 март, но най-верояно ще родя на 15 март Simple Smile Твърда рибка ще  е май Simple Smile

Моля за информация от едно мамче от Стара Загора, при кой доктор ходи?

Много се радвам, че темата е толкова пълна с много бъдещи мами Simple Smile
Виж целия пост
# 490
Гери, честито ти сърчице !  Heart
Виж целия пост
# 491
Мойто ще е риби Simple Smile даже ще е февруарче сигурно  Whistling
Виж целия пост
# 492
Ето ме и мен! Благодаря Мими, много ми помогна. И ние ще сме две рибки в семейството живот и здраве  Praynig ще получа най–хубавият подарък за рожденият си ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 493
Rarrr радвам се, че сме на една дата и година родени  smile3521, сега ако се окаже че сме и един асцедент , аз съм Рак , за което се радвам защото ако бебчо ще е Риби, поне ще сме си чувствителни взаимно и ще се разбираме, ако нещо пък позакъснее и се окаже, че е Овне пак става, защото пък ще се борим заедно срещу таткото  Девичка  newsm62.

Miranda аз пия по 10 бр. фолиева киселина, т.е 4 гр. по препоръка на доктора още преди да забременея, за да се предотврати спина бифида и др. ,а ще я пия мисля до 3 мес,когато би трябвало да се е оформило гръбначето на бебето.

Yoana1989 радвам се,че си имала такава енергия да овършееш цялата къща, аз само си се дразня че ми е толкова отпаднало и не ми се мият и едни чинии.
Виж целия пост
# 494
Добро утро,
Тъкмо си мислех, че вече ми е добре и днес от сутринта едвам преглъщам, толкова ми е лошо. Дано се стабилизирам малко.

Yoana1989 браво на енергията, аз нямам сили за нищо, трябва да се изчисти, ама събота и неделя дано ми дойде вдъхновението Simple Smile

ger4o*87 честито сърчице!

Като цяло сме далече от тези зодии всички в семейството или сме след май или сме октомври, ноември Simple Smile

Имам едно питане, ако има момичета от Плевен или околностите, търся мнение за медицински център Еврика. Видях, че правят фетална морфология.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия