Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
-
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
-
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
-
Какви са преживяванията на жените с различни начини на раждане, като естествено раждане и цезарово сечение?
-
Къде мога да намеря бебешки колички в София?
И аз благодаря! Но аз съм сигурна, че всичко ще е наред с бебче до края - искрено вярвам в това!




Иначе за състоянията ти - и аз съм така, но да чукна на дърво последните три дни имам огромно подобрение... искрено се моля да не е временно ! Казват, че тези неразположения отминавали след 3-я месец, още малко...
Но другата седмица съм на моминско парти
, а след това и на сватба, та ще разнообразя малко... Важното е, че мъж ми не изпитва угризения, че ме е затворил сама тука и сега е на хотел с минерални басейни, гадта му


... но при вас със сигурност няма да е така - ще си имате беличко и пухкавко бебче - копие на мама и тате и нищо общо с бялата мечка /Тошко/.



Изписаха ми капки "Вомитус Хийл", но така и не съм ги купила - има ли някоя мама, която да ги взима и доволни ли сте?