Звездни компромати - 178 част

  • 59 272
  • 738
# 105
бебе Милан с татко си
Виж целия пост
# 106
Харесвам Хатауей, нестандартна красавица.
Една моя любимка  Марион Котияр   пак със сина си  и с таткото Гийом Кане
Виж целия пост
# 107
За мен Ан Хатауей е много грозна, а аз рядко смятам някого за такъв. Винаги търся хубавото в хората. Тя ми е обаче дразнител. Не ми допада и като актриса.
Обаче Марион е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 108
Много красиво бебче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
Алисия е била прекрасна бременна. пак Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
Денси, най-накрая и теб да чуя да кажеш нещо лошо за някого Wink.
Марион е божествена Heart Eyes.
Виж целия пост
# 111

Сега като я показа бременна, се сетих за една хубава снимка след раждането.


http://store.picbg.net/pubpic/0C/23/cabef61f7a5e0c23.jpg
Виж целия пост
# 112
Има нещо в лицето ѝ, което я прави да изглежда уморена и по-възрастна.
От тая снимка след раждането, единствената разлика със сега, която виждам е носа и цвета на косата.
На мен тук ми харесва много.

Ето я и Николетка, ако някой се е затъжил за нея.
Виж целия пост
# 113
Това не е бебето на Алисия и не е след раждане, а от преди година можеби.
Виж целия пост
# 114
Има нещо в лицето ѝ, което я прави да изглежда уморена и по-възрастна.
От тая снимка след раждането, единствената разлика със сега, която виждам е носа и цвета на косата.
На мен тук ми харесва много.


Да, и аз не виждам друга разлика освен носа, но тя и няма повече операции, освен на гърдите, забравих устните.  Mr. Green
Руса и на мен ми харесва повече, на тази снимка, която си показала е страхотна.

Може и да не е след раждането, сега като се загледах бебето е в розово, а снимката е от 2011 година.  hahaha
Виж целия пост
# 115
2010-2011..След раздялата с Валери, вида ѝ доста се промени.
Виж целия пост
# 116

Ето я и Николетка, ако някой се е затъжил за нея.

Пак ли тези 2 пръста?  Tired

К. Кардашиян си харесвала тялото след раждането
Виж целия пост
# 117
Много се съмнявам. Мисля, че точно тя е вманиечена в тялото си и в момента прави и невъзможното, за да влезе във форма. Явно обаче не й се удава, затова пее друга песен, а именно, че не й пука особено.  Wink Как да си обясним факта, че не си е показала очите навън за толкова дълго време, при положение, че по-рано ни се натрапваше по няколко пъти на ден.
Виж целия пост
# 118
Те и Адел, и Кристина Агилера си харесваха телата, ама тръгнаха да отслабват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Марийон и мъжът и са любимата ми двойка, която все още е заедно Heart EyesВсички други се разделиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия