Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 75
Брадли Купър и Бен Фостър явно са двамата актьори, между които ще се решава кой да изиграе Ланс Армстронг.

На мен нито един от двамата не ми прилича на Ланс, нямат неговата 'корава' физиономия, но ако няма друг по-подходящ, съм за Брадли. Simple Smile
Виж целия пост
# 76



Аз не виждам сватбени рокли, а принц  Grinning
Виж целия пост
# 77
Ireland Baldwin
Chris Brown със супер безвкусно, но направено специално за него Ламборджини.
Vanessa Paradis на снимачната площадка на "Homo Sapiennes"
Виж целия пост
# 78

С риск да ме нападнат почитателките й, които виждат в тези зъби, нейния чар и запазена марка, но за мен са отвратителни!

Загрозяват я!

И с напредване на възрастта, разстоянието между зъбите й се увеличава и става още по-грозно.

Виж целия пост
# 79
Тя направо все едно няма един преден зъб. И на мен не ми харесва.
Виж целия пост
# 80
И на мен Peace Всъщност никога не ми е харесвала Tired
Виж целия пост
# 81

Ми рокли бяха, сега е принц  Grinning Grinning Grinning

Така поне виждат ли се горе като опция?

http://fashion.telegraph.co.uk/galleries/TMG10196621/Royal-baby- … e-new-prince.html


Ванеса Паради ми харесва със затворена уста Simple Smile
Виж целия пост
# 82


Валери и той вече е с подобна... просто ужас!

п.п. днес по улиците видях едно маце с такава, но на нея определено й ходеше, въпреки че дразни малко все пак



ама като ги обесят по себе си тия броеници  Sick някой ще ме светне ли, за моден аксесоар ли минават? Мега противно е  Rolling Eyes

За снимките на Андреа - ако съм на нейно място изобщо няма да приема да ме снимат. Хем се реже и удължава сама (значи не се харесва), хем ходи да я снимат гола за корици. Ами зле е пък  Crossing Arms


Виж целия пост
# 83
ама като ги обесят по себе си тия броеници  Sick някой ще ме светне ли, за моден аксесоар ли минават? Мега противно е  Rolling Eyes

И на мен са ми отвратителни.
Виж целия пост
# 84
Кортни Кардашиян на плаж

Жизел Бюндхен на почивка в Коста Рика

Ева Лонгория

Рафа Надал на яхта с приятелката си, пак, само тя

Кайли Миноуг

Кейти Холмс

Ема Робъртс с приятеля си

Джей Зи целува Бионсе на сцената

Елън Помпео с дъщеря си

Гуен Стефани

Дженифър Анистън

Марк Ръфало с дъщеря си, много хубаво момиченце

Скарлет Йохансон

Джей Ло

Джеймс Франко

Кейт Бланшет  Heart Eyes



Виж целия пост
# 85
След фотошопа 14 звезди  Wink
м/у другото лично на мен си изглеждат много добре и преди обработените снимки  Peace



http://styleblazer.com/69578/14-of-the-most-airbrushed-celebrity … paign=styleblazer
Виж целия пост
# 86
Ан Хатауей на излизане от студио за танци. Вярно е, че не изглежда особено добре, но в статията се отбелязва, че била почти неузнаваема без грим, което ми е странно, още повече, че в тази тема сме виждали какви ли не трансформации посредством грим. На мен ми прилича точно на човек, който току-що е привършил тренировката си.
Виж целия пост
# 87
  bouquet  п.с.   Embarassed
Виж целия пост
# 88
Мадона определено трябва да е благодарна на фотошопа.


http://prikachi.com/images.php?images/544/6379544n.jpg

След фотошопа 14 звезди  Wink
м/у другото лично на мен си изглеждат много добре и преди обработените снимки
Виж целия пост
# 89
И Петко и Валерката имат едно селско излъчване..... ужас.
Наскоро в Телеграф четох как защитава Яна във фейсбука. Шльокавицата с която пише е потресаваща, а да не говорим за запетайките  tooth

Някой беше пускал снимки на Ани Хоан и Крум. В новият Уикенд пише, че Анчето хванала срамни въшки от него  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия