Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 165
Една позабравена "звезда"  Grinning

http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0% … 2744.html#gallery

Обърнете внимание на коментарите в дясно от снимките Joy
Виж целия пост
# 166
Една позабравена "звезда"  Grinning

http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0% … 2744.html#gallery

Обърнете внимание на коментарите в дясно от снимките Joy

Направо съм потресена  Shocked на тая трябва да й отнемат децата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 167
Ужас са всичките снимки. И като си представя, че сигурно някое от децата й я снима , ме побиват тръпки.  Sick
Виж целия пост
# 168
Една позабравена "звезда"  Grinning

http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0% … 2744.html#gallery

Обърнете внимание на коментарите в дясно от снимките Joy

Направо съм потресена  Shocked на тая трябва да й отнемат децата  Rolling Eyes

     Явно съм извратена  Wink харесаха ми сн. с децата  Peace Хубаво момиченце а и малкия е красиво дете , бунтарче изглежда  Grinning   

Сашка че кич да , но облеклото и е като на вс. останали в бранша  Mr. Green да е безвкусно облечена си е неин стил  Wink

Поне е естествена и неподправена в глупостта си а и не само   Laughing 



Oх , нямах си друга работа и и потърсих профила във ФБ  Laughing

     Типична кръчмарска певица от едно време  Grinning и въпреки това не ми е противна толкова колкото тези новите които ги обсъждаме тук  Wink


Даже си и харесах снимка  Joy Peace

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/194056_20 … 540_7425541_o.jpg

Ми готина ми е  Crazy даже сама се чудя че я харесах  Grinning



М/у другото тя на колко години е ? като изключим кича и т.н.  изглежда добре в тяло и лице , не виждам фотошоп по сн.  и май няма силикон и пластики .
Виж целия пост
# 169
Трябва да е към 45г., но не съм много сигурна. Щерката си, мисля, я роди към 40г. а тя е набор на синът ми, т.е. на 5г.
Наистина изглежда ок за възрастта си.
Виж целия пост
# 170
Укипедия казва 12 октомври 1966 г

Wow 47 г.  Grinning


Еми , спор няма , поне за мен изглежда супер добре за гогините си  Wink като се абстрахирам от стила и , музиката която прави и други страности  Laughing


Виж целия пост
# 171
Аз я бях видяла преди месец с цялото семейство..Момиченцето ми е някакво странно на вид, но не се спря за секунда, а момчето си стоеше кротичко на масата с техните
Виж целия пост
# 172
Аз я бях видяла преди месец с цялото семейство..
Сашка още ли е с мъжа си? Или по-правилно е да се попита - мъжът й още ли е с нея? Вече забравих колко пъти се разделяха. Имат много странен брак тия двамата.
Виж целия пост
# 173
Оле, тая жена всеки път ме радва неимоверно много Laughing. Снимките със сакса и токовете на ливадето са един път. Дано само не кара децата да я снимат Simple Smile На мен любими са ми снимките с голата цица и мерджана http://www.sashka-folk.hit.bg/gallery.html
Като студентка преди десетина години работех в един ресторант и веднъж Сашето попадна там със семейството си. Такъв скандал дръпнаха пред цялото заведение, че мен ме досрамя. А децата сякаш не присъстваха и беше все едно какви ги бръщолеви майка им..
Виж целия пост
# 174
Кели Озбърн, 2 Shocked
Ирина Шейк
Бритни и Кети Пери и само Бритни с децата
Миранда Кер
Жизел Бюндхен Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
Ирина Шейк  Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
В петък гледах "Огненият пръстен" и много си харесах главния герой Браян Уилямс Хенке  Heart Eyes. Явно това е първата му /голяма/ роля. Момчето е чисто нова холивудска звезда и е супер секси :

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%8F%D0%BD+%D … 252F%3B1280%3B720
Виж целия пост
# 177
Мис, кажи, че говориш за този със скафандъра, моля Crazy.
Виж целия пост
# 178
Мис, кажи, че говориш за този със скафандъра, моля Crazy.

Е, за кой друг да говоря  Laughing
Мноооого е готин - висок, атлетичен, със страхотно тяло  Heart Eyes

Жалко, че не намирам никакви негови снимки. Явно е много "прясно" холивудско парче.
Виж целия пост
# 179
Кели  Осбърн  тя ли беше направила изказване, че Кристина Агилера е прасе? Е, върнало й се е.  Mr. Green

Бар Рафаели  без грим  намирам я за много неприятна, да не кажа грозна, в лице

Орландо Блум се радва на Флин  Миранда Кер  нищо, че не са снимани заедно, отиват семейно на вечеря

Перез Хилтън със сина си Марио  2

Тейлър Суифт  по бански

Шер  купонясва  в нощен клуб

Кармен  Електра

Лейди ГаГа

Кристина Ричи  1  2  свежарка е

дъщерята на Анна Никол Смит - Даниелин с татко си  1  2  много красиво дете  Heart Eyes

Джулиън  Хъф

Оливие Мартинес и Нала  си купуват пица за вкъщи  3

Джесика  Бийл

Парис  Хилтън  с гаджето си Ривър  много ми харесват дългите рокли на Парис

Бранджелина в Япония  1  2  3  4

Винс Вон с дъщеря си  и бременната си съпруга  той беше гадже с Дженифър Анистън преди години, нали?

Ашли  Грийн

Бионсе като малка

Джей Зи   Mr. Green

Дженифър Гарнър  с Вайълет

Уди Алън с жена си  2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия