Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 720
Друго имам предвид, a.l.e.n.a., благодаря че се включи Peace
Ще видиш по-долу.

тя си е глътнала корема , затова й стърчат ребрата , наистина може да положи повече грижи за себе си , след като така обича да позира ...
Тя така да си харесва тялото, а Вие да разправяте такива неща.  Mr. Green
При Сашо Диков нали беше казала, че само "крокодилите имат такива тела" hahaha
Вие си мислите, че е майтап тая работа, но изобщо не е.
Както винаги обаче, в БГ ни дай само да се надсмиваме над по-различните, но отдавна съм излязла от училище, та бях позабравила.
Дразнят ме и мен превземките на Антония в нета, но пък и знам колко е смачкано на моменти самочувствието на хора с подобен проблем, явно е било важно за нея да стане миска въпреки него, уважавам подобни битки.
Предлагам да спрем да обсъждаме, най-малкото не е етично, обаче се подразних много и не можах да се сдържа. Ако трябва, ще се редактирам после.
Виж целия пост
# 721
мерси  Peace
Виж целия пост
# 722
Скарлет Йохансон   
Кармен Дел Орефисе

Кийра Найтли  с мъжа си

Роб Патисън - напускал къщата на Кристен, пак се шушука за събиране

Колин Фарел със сина си Хенри Embarassed

Рийз Уидърспуун

Линзи снима ново реалити  скоро след излизането си от клиниката

Опра Уинфри с перука на корицата   вижда ни, хехе

Силвестър Сталоун - прилича ми на Буратино

Марая Кери   пак

Джеймс Марсден и Минка Кели

Роузи Хънтинтън

Ким Бейсинджър като млада с бебе Айрланд   сега

Нина Добрев   пак  с гаджето   кифленски

Джъстин Бийбър - пак правел скандали из заведения. Наскоро го хванаха да се лигави и да плюе по фенките под терасата   Rolling Eyes

Бийбър с майка си

Ще има и втори пост, разделям на две...
Виж целия пост
# 723
Както винаги обаче, в БГ ни дай само да се надсмиваме над по-различните, но отдавна съм излязла от училище, та бях позабравила.

с какво й се надсмивам ?
тя няма грам мускул и никаква стегнатост и това е въпрос на тренировки , все пак тя е жена с пари и време , само желание й трябва ,
но си е смешно да си гълта корема и да си мисли , че изглежда плосък по този начин ,
защото просто е отпуснат ...
Виж целия пост
# 724
Нина нали се беше разделила с Очльо newsm78?
Виж целия пост
# 725
Джъстин Бийбър... Наскоро го хванаха да се лигави и да плюе по фенките под терасата   Rolling Eyes
Ох, детска радост, шарени бонбонки baby_neutral Stop
Виж целия пост
# 726
Джъстин Бийбър... Наскоро го хванаха да се лигави и да плюе по фенките под терасата   Rolling Eyes
Ох, детска радост, шарени бонбонки baby_neutral Stop

Направо, а тинейджърите "припадат" по него....
Виж целия пост
# 727
Чарли Шийн  пак е във фаза (или не е излизал) - щял да живее с 2 порно-звезди в имението си Laughing

Даниел Радклиф в роля отново

ЛиАн Раймс  пак

Джен Анистън без грим

Селена Гомез в опит за различност

Зоуи Дешанел

Къщата на Елън ДеДженерис и Порша

Doutzen Kroes  отзад
Виж целия пост
# 728
Джъстин Бийбър... Наскоро го хванаха да се лигави и да плюе по фенките под терасата   Rolling Eyes
Ох, детска радост, шарени бонбонки baby_neutral Stop

Направо, а тинейджърите "припадат" по него....

Бийбърчо малко бой е ял като малък явно.
Виж целия пост
# 729
Лейди Гага
Никол Шерцингер пак
Питър Фачинели
Джей Ло, Каспър и този, дето не му помня името
Лили Колинс и Джейми Кемпъл Бауер
Крис Колфър
София Вергара
Принц Чарлс
Ева Лонгория пак
Виж целия пост
# 730
Джъстин Бийбър... Наскоро го хванаха да се лигави и да плюе по фенките под терасата   Rolling Eyes
Ох, детска радост, шарени бонбонки baby_neutral Stop

Направо, а тинейджърите "припадат" по него....

Да припадат, като им е толкова самоуважението. Такава снимка ако не те откаже от идола ти, не знам какво може! Sick Родителите също къде блеят...

joy_r, да, разделени са Нина и Иън, стара е снимката. Embarassed
Виж целия пост
# 731
Друго имам предвид, a.l.e.n.a., благодаря че се включи Peace
Ще видиш по-долу.

тя си е глътнала корема , затова й стърчат ребрата , наистина може да положи повече грижи за себе си , след като така обича да позира ...
Тя така да си харесва тялото, а Вие да разправяте такива неща.  Mr. Green
При Сашо Диков нали беше казала, че само "крокодилите имат такива тела" hahaha
Вие си мислите, че е майтап тая работа, но изобщо не е.
Както винаги обаче, в БГ ни дай само да се надсмиваме над по-различните, но отдавна съм излязла от училище, та бях позабравила.
Дразнят ме и мен превземките на Антония в нета, но пък и знам колко е смачкано на моменти самочувствието на хора с подобен проблем, явно е било важно за нея да стане миска въпреки него, уважавам подобни битки.
Предлагам да спрем да обсъждаме, най-малкото не е етично, обаче се подразних много и не можах да се сдържа. Ако трябва, ще се редактирам после.
Тя си гълта и стяга корема.При талия 50см. няма как да не искочат ребрата,а и тя винаги е протегната на снимките,хубавичко да и се изпишат!Нищо и няма на жената,разглеждала съм и снимките и където не се е протегнала+глътнала корема+стегнала коремна стена си е супер жената.Както тук много от вас забелязват,тя зорлен се погрознява.Да,задника и е грозен,а това,че си вдига гащите толкова нависоко я прави толкова  Sick
Виж целия пост
# 732
http://www.youtube.com/watch?v=0Q4OTEbFRlY
Новата песен на Азис
Виж целия пост
# 733
Азис вече баш на циганин си е заприличал. Преди не беше ли по-бял? Сега с този тен му изпъкват ромските черти.
Виж целия пост
# 734
Лео с приятелката си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия