Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 701
  • 705
# 555

anito841 Добре ни дошла...Аз също най-вероятно ще хвръкна от работа,защото подписах договор а не са изтекли 6 месеца изпитателен срок...Аз още си трая ,но другата седмица ще им кажа пък да става каквото ще...Бебо ми е най-важен.
Виж целия пост
# 556
Желая ти успех MonikaBurmova  Hug, четох из форомите, че има и съвестни работодатели. Не е приятно чувството на съкращение. Аз лично първо ги уведомих като купих бонбони и на следващия ден, т.е. днес те ме освободиха, пък колегите сами ще си направят извода защо ме няма Simple Smile И както написа ти бебчо е по важен Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Здравейте, мина ФМ, доктора каза че всичко изглежда нормално! Милото ми то скачаше през цялото време Simple SmileПрегледа продължи около 10 минути та за това не съм очарована мислех че ще бъде по- дълъг, но в крайна сметка не е важно аз какво мисля, а всичко да е наред. Simple Smile И пола не ми каза Sad , след 2 седмици отново съм на преглед тогава ще му дам малко зор на доки да се постарае да го види Simple Smile
Добре дошла Ани
Виж целия пост
# 558
anito841 добре дошла, напиши ми на лично съобщение (или на мен или на tan4eto_bg) години, град, дата на термин и първа или втора бременност ти е това за да те нанесем на 1ва страничка.
Ако можеш да се заведеш някъде на работа, поне болнични да ти вървят ще е супер - аз така направих. Успех и помни, че всяко зло е за добро.
Пожелаваме ти леко бременеене и дано компанията ни да ти е приятна  Hug
ФМ не е задължителна, всеки лекар си решава според бременността и бременната кога да я пусне на ФМ, моят лекар не ме е пуснал на ранната защото така си е преценил, вече едвам се сдържам, но само от любопитство иначе имам огромно доверие на следящия ми бременността лекар. Знам, че е хубаво да се отиде на ранната ФМ, но и да не отидеш не е кой знае каква беля. Лекаря ти си знае работата, отпусни се и се наслаждавай на бременността си   bouquet


Виж целия пост
# 559
Благодаря за топлото посрещане момичета  Hug
Значи да не се притеснявам за това "ФМ", защото мислех чак да звъня на докторката да я питам.
Относно пола и на мен ми каза, че е рано, можело да ме подведе, иска чак на 20гс да ми каже, ама аз все се надявам на следващия преглед да се види. Въпреки, че за мен няма значение, важното е да ми е живо и здраво Simple Smile
Иначе намерих човек, който да ме води на работа и вече съм спокойна и гледам само положително.
Виж целия пост
# 560
anito841 честито майче, вече си една от нас и на 1ва страничка. Още веднъж добре дошла
(zlati_baikova)
Виж целия пост
# 561
Ани, това е лично мое мнение, но мисля, че няма нищо притеснително, не сме първите нито последните, които не правят ФМ в ранните седмици. Моят лекар ми обясни, че една от причините е, че много пъти ранната фетална морфология дава погрешни резултати и шашкат майките, а на следващата ФМ всичко е ок, за това и не ме пусна. Пак казвам, че това е мое мнение и съм спокойна и напълно доверена в лекаря си.
Виж целия пост
# 562
anito841, добре дошла Simple Smile

Аз се записах на ФМ от любопитство да го видя пак, а не чак  на 15ти септември, когато ми е следващия преглед. Иначе лекаря ми го оглежда 20минути на прегледа в неделя и чак тогава ми каза, че няма смисъл да ходя на ранната. Пък и  му вярвам, човека е с много опит. Все едно някой лекар да ми се бърка на мен в инженерната специалност...Даде ми контактите на Марковс да се запиша за 20-та седмица.
злати, да не сме при един и същи лекар....на мен ми каза същото + това, че в повечето случай е просто поредната машина за смучене на пари от семействата, които очакват рожба и искат всичко да е наред Simple Smile

Така, че отивам другата седмица да си начешам крастата, въпреки че ММ малко ми се разсърди май...той е командировка в чужбина др. седмица и няма да дойде с мен..иначе аз бях приятно изненадата от местонахождениято на клиниката..бъдещия ни нов дом ще е точно на тази улица.
Виж целия пост
# 563
Честно казано, за първи път прочетох от вас за това ФМ. Моята докторка като отидох във втория месец ми пусна изследвания и това беше. Онзи ден ходих на преглед само видяхме бебчо как е и не ми пусна нищо. Аз се зачутих и тя каза, че чак другият месец ще пусне изследвания. Но в крайна сметка тя трябва да си знае работата.
Виж целия пост
# 564
Десинце, може мила хихи. Аз ходя в частната АГ болница Св. Ана (Ева) в Сливен при др. Делян Йорданов, този човек за мен е Светия.
Мен ако ме питате всеки ден ще съм в Сливен или Ст. Загора на лекар за да го гледам и да знам, че всичко е наред, но се надявам Бог да ни пази. Слушам лекаря си и това е Simple Smile
Аз отивам да се поразкрася малко момичета   love001
Виж целия пост
# 565
хихи, Танче, не сме...

Приятно разкрасяване Simple Smile
Виж целия пост
# 566
anito841 добре дошла и от мен. Hug Щом си намерила къде да се водиш на работа,тегли му една на предишния работодател и си гледай кефа. Grinning
Аз също съм от тези,които не са ходили на ранна ФМ. Моя АГ взе такова решение.И смятам,че трябва да му имам пълно доверие.Просто ако нямаш доверие на АГ-то си,как може да го избереш за водещ бременноста ти!?А аз съм сигурна,че всички тук сме си избрали АГ-тата и ги одобравяме (повечето поне).Така че не се шашкайте тези,които не сте изпратени на ранна ФМ.Може би вашия доки не е преценил за нужно. WinkСпоред мен това говори за вашия лекар,че не ви гледа като "банкомат". Grinning Съвсем различно е,ако ние си решим сами да отидем,за наше успокоение.Което аз бих направила,но не го направих.сега малко съжалявам,но свърши вече.Чакам си прегледа на 22 Август.Дано всичко е наред.
desideskata стискам палци всичко да е наред,но да ти кажа,вярвам,че всичко е наред. Wink
Мони моя приятелка също забременя в изпитателния си 6 месечен срок.Но янмаше проблеми.Роди си,два години майчинство,после тръгна на работа и все още си работи във фирмата.Така си е до работодател. Grinning Пък и смятам,че голямо значение има как ще поднесеш новината.Ако шефа ти е готин човек,ще се зарадва на новината.Стискам палци да мине безаварийно. Laughing
Виж целия пост
# 567
ходихме вчера на ФМ и ми взеха и кръв за БХС, одраха ми кожата 135 лева във Фемината. не е истина поне ми каза че всичко е наред и само резултат от кръвта в събота ще науча, може да си имаме  stork-girl за ментова са много пари, не знам на вас колко са ви взели, ужас
Виж целия пост
# 568
desideskata аз няма да се разкрасявам, това е дело на zlati_baikova Вече започнахте да ни бъркате  Joy

Добре дошла на анито841. Да ви разкажа как я улових тази сутрин  Laughing Гледам аз едно моме наблюдава темата, гледам и профила и...какво да видиш...ми то в 12 седмица....та така...прилъгах я да пише и ей я на  Hug
Виж целия пост
# 569
desideskata аз няма да се разкрасявам, това е дело на zlati_baikova Вече започнахте да ни бъркате  Joy

Добре дошла на анито841. Да ви разкажа как я улових тази сутрин  Laughing Гледам аз едно моме наблюдава темата, гледам и профила и...какво да видиш...ми то в 12 седмица....та така...прилъгах я да пише и ей я на  Hug

хихих  hahahaи аз от срам ведна се включвам, имало е ефект tan4eto_bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия