Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 700
  • 705
# 585

Мили момичета почерпете се с моето момче днес имаме годишнина
Виж целия пост
# 586
Добро утро   food010 !
  bouquet честита годишнина MonikaBurmova ! Много любов и сем. щастие ви пожелавам  Hug
Не съм те приела като приятал във фейсбук, защото си мисля че ако те приема всички ще виждат това което публикуваш и името на група, а има доста хора които незнаят още. Ако не е така моля  някоя мама да каже как стоят нещата.  Embarassed извинете за невежеството  Embarassed

Добре дошла  anito841 !

 Хубав и успешен петък от мен   bouquet
Виж целия пост
# 587
Честит празник, MonikaBurmova! Да сте живи и здрави и много години заедно!
Да ви питам има някой от вас, който да се подува в областта на корема от следобед нататък? Аз започвам да се подувам и така вечерта е балон, на сутринта пак си е ок. Вероятно са газове или и аз не знам какво, неприятна работа. Почвам да отпускам дрехите на работа, един ден излязох с разкопчана пола  Grinning при началник.
Вече не знам какво да обличам, корема голям, дрехите не ми стават. Бермудите за бременни ме сваряват и само слагам ластици по полите, хич не ми харесва така. Като знам още какво ни чака, направо ще стана хипопотам пак
Виж целия пост
# 588
Добро утро, момичета!
MonikaBurmova, честита ви годишнина! Много здраве и любов ви желая!
Красе и при мен понякога е така с корема и докато ходех до миналата седмица на работа, вечно се разкопчавах докато седя на стола. И на мен веднъж ми се случи да си ходя с разкопчано копче на панталона  Joy
Обаче стегнатите трехи не са добре и трябва да се помисли за други дрехи, май е най-добре рокли без талия, за да е най-свободно. Иначе е вредно за коремчето, а и може да се появят болки. Аз мислех да не купувам много дрехи за бременни, ама май ще си е наложително да се снабдим с някоя друга дреха.
Хубав ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 589
Добро утро!
Красе мойте панталони също ме стягат и е доста неприятно и некомфортно.Мисля да си купя една от по-свободните роклички,а за зимата имам от първата бременност един-два панталона.Но определено ако нямаш,взимай нещо по-широко,че както каза Джи-Джи,може да се появи болка в коремчето. Wink
Мони честита годишнина!Желая ви много любов,щастие и разбирателство.  bouquet
Виж целия пост
# 590
guerry, вземи ме на работа Simple Smile
И за мен темата за работодателите е много болна Sad Аз съм без работа. От няколко месеца си търся, но като кажа, че имам дете иии... край! Просто не знам къде са онези готини работодатели, за които пишете, които подканват жените да имат деца. Много ми се ще някой ден да попадна на такъв човек. Но... са много голяма рядкост, за съжаление Sad
Сега живеем само от заплатата на мъжа ми, да ми е жив и здрав и едва се оправяме, защото работи като общ работник. Исках първо да започна работа и тогава да правим второ дете, но... нещата се промениха. Аз затова и късно разбрах, че съм бременна, защото не очаквах. Мислех и за аборт, но просто сърце не ми дава Cry Не знам дали ще има къде да ме назначат на работа. И честно казано съм адски отчаяна и не знам какво да правя. Просто е някакъв кошмар да имаш дете в БГ. Но както казвам - най-важното е да сме живи и здрави пък другото... се надявам, че ще се нареди!!!
Е, излях си мъката  Tired
Виж целия пост
# 591
Добро утро, дами  Hug

Мони, честита годишнина! Много да се обичате, уважавате и да се радвате един на друг и на малкото човече!

Красе, и аз съм така..но беше най-зле в 4-5-6 г.с. Тогава и то WC ходях на два дни. Сега е доста добре, но докато жегите не минат според мен няма да е кой знае колко по-добре. Пий много вода, за да не я задържаш.
А аз смених панталоните с поли и рокли. Само един ми става и си го обличам от време на време, а не съм качила кг все още.

ММка, горе главата. Не всички от нас от отгледани в раскош от родителите ни, но виж ни сега. Дори и сега да си добре финансово, незнаеш след 1-2 години какво ще се случи и дали няма да се окажеш в кофти положение.
Знам, че някой ще ме упрекне, че деца не се гледат с надежди, но радостта която то ще донесе не може да се замени с нищо. Аз лично с нетърпение очаквам да се сблъскам с тази радост. И евала за решението да го задържиш!

Лекичка на всички !
Виж целия пост
# 592
Добро утро момичета.
iucka може да се приемате във фейсбук, групата си е група и никой нищо не вида освен нас, аз се сприятелих с няколко мамчета Simple Smile
Отностно темата с финансите... мамка им и пари! Не можем да се израдваме на момента на бременността си заради тея хартийки, без които не можем да живеем. Но горе главите момичета, всичко ще се нареди, за всички ни ще има и слънчеви и мрачни дни. Важното е да се научим да се нагаждаме към положението. Целувки на всички   bouquet Hug
Виж целия пост
# 593
Моника, честита годишнина !

Красе и на мен така ми се подува корема, все едно съм се наяла с череши. Вече трябва да се ориентирам към по-удобни дрехи.

Аз днес съм на скининг и изследвания за Даун и ми е леко притеснено. А и не можеха да ми кажат със точност цената, ще е изненада окол 200 евро... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 594
Добро утро, гледам от сутринта сте го захванали със сериозни теми за пари и работодатели.

Някой спомена БХС за 135 лв. - какво е това място и защо е толкова скъпо там? Нещо специално ли ти правят? На мен в "Щерев" ми взеха 90 лв. вчера.

Иначе на мен панталоните още си ми стават, само вече се лиших от колана като екстра.  Laughing
Виж целия пост
# 595
Моника честита годишнина!   bouquet

И на мен ми се подува корема Красе!

Какви са тези цени  Shocked на мен ми казаха че БХСто е около 25 лв.  newsm78 Иначе четох някъде че 40-50 да си приготвя...явно всеки сам си решава колко да ти одере кожата  ooooh! Това с включен ехогарф ли е?
Виж целия пост
# 596
Здравейте момичета!  Hug
Честита годишнина, Мони! Simple Smile Желая ви с всяка следваща година да се обичате и уважавате все повече!  Hug
Аз от снощи в лек ужас, като разбрах колко майчински ще получавам... Да, най-важното е децата ни да са живи и здрави! Безспорно е така! Но..., както каза Злати, наистина заради тези хартийки не можем да се нарадваме на бременността си, както в нормалните държави...  Sad
Както и да е... Да сме живи и здрави... пари се изкарват! Simple Smile
Хубав ден от мен, мамита!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 597
Момичета много ви благодаря за красивите пожелание,да ви се връщат и нека всички имаме дълго семейно щастие с мъжете и бебоците ни...Света е гаден.но Февруари 2014 г ние ще го озарим с красота и ще се справим по 1 или друг начин Simple Smile

iucka Спокойно можеш да ни приемаш във ФБ...Групата ни е заключена и никой освен нас не вижда...Твоите приятели ще виждат само аз си кача някоя снимка на стената или някой текст и ти харесаш или коментираш...Аз си имам такава заключена група с ММ и там само двамата си пишем и до сега за 3 години никой не е заподозрял дори за съществуването на тази група,имам си и с няколко приятели друга заключена група и никой нищо не вижда...Бъди спокойна и за мен никой все още не знае освен най-близките роднини,познати и близки нямат идея,че съм бременна Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Момичета много ви благодаря за красивите пожелание,да ви се връщат и нека всички имаме дълго семейно щастие с мъжете и бебоците ни...Света е гаден.но Февруари 2014 г ние ще го озарим с красота и ще се справим по 1 или друг начин Simple Smile

iucka Спокойно можеш да ни приемаш във ФБ...Групата ни е заключена и никой освен нас не вижда...Твоите приятели ще виждат само аз си кача някоя снимка на стената или някой текст и ти харесаш или коментираш...Аз си имам такава заключена група с ММ и там само двамата си пишем и до сега за 3 години никой не е заподозрял дори за съществуването на тази група,имам си и с няколко приятели друга заключена група и никой нищо не вижда...Бъди спокойна и за мен никой все още не знае освен най-близките роднини,познати и близки нямат идея,че съм бременна Simple Smile

Как изчисли колко майчинство ще взимаш...Първата 1 година са 310 след това се изчислява предишните 2 години осигуровки и заплати
Виж целия пост
# 599
mimi_jobnoto, при мен цената на БХС включваше ранния скрийнинг и кръвта. На частно май толкова се движи цената, четох по-назад в темата, че и в "Надежда" е 90 лв.

Иначе по ЗК не знам как е БХС-то и има ли го изобщо по ЗК, аз още в началото реших, че ще си карам всичко на частно.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия