
Преди и след кафето


Ъ, е у работътъ, къде
Нали съм слънце и огрявам навсякъде
ама най-вечи ашкъма Ама много ти е готяно авчето
Малии ама вие при всяко бръснене баня ли правите после бе сис?



Нали съм слънце и огрявам навсякъде
ама най-вечи ашкъма
Малии ама вие при всяко бръснене баня ли правите после бе сис?



и тук.... 

Ни моИм откъснем очи от него....


и аз дЪ сЪ цопна в новата темичка
чи днес ми е последното плажче и гит към Сливен :travel




айфет олсун


гледам че и ти си наш'та диагноза




кво да го правя и с перчем си го ловкам


Вяра
Ивва
Жана
Фергис 




кЪк ли шЪ си джанъм......................


Браво жива и здрава 
Тази торта е за теб

за хубавата тема
и успешна седмица на всички 
Благодаря и за кафенцата 

Явно Абдулах си харесва Ча и го подкрепя.Дано има успех сериала му. Очаквам с нетърпение следващата статия 


Препоръчани теми