докато намеря новата тема .......Не мога и не мога да вляза тук събота и неделя
Изпуснах ли нещо интересно? 
Рени

Лек ден на всички, а аз се потапям в тръстиката
докато намеря новата тема .......
Изпуснах ли нещо интересно? 









добре си се появила
в града и затова
и на
. два дни сред природата.



колажа е мноу готин
па сега ти убав бил яяяяя гид бурда
за едната размазана снимка го набедихме
ама се върна към стара визия,значи има надежда и да се обръсне скоро време 






радвам се, че си починала добре и ние чакаме с нетърпение да дойде време за моренце.
и на появилите се след мен.

никому рак, това е... 
а и не само, подкрепям те напълно, така хубаво ми стана да видя някой да подкрепи Хазал, щото в 1 сезон Чачко си беше едно красиво момченце. Как мина в Загадор /не знам правилно ли го написах/, отчете ли темата на дансинга, 
аз те подкрепих, споко знаем, че Ча си ти е на сърцето


Зизу, добре дошла, радвам се, че ще прочета и друга гледна точка, ама да знаеш отсега аз съм от другия отбор /подкрепям Хазал и Ферия/, и ще имаш сериозен опонент в мое лице, относно ПЕ, не съм го гледала, а и нямам намерение, ама някой беше постнал една снимка в миналата тема, хвърли и едно око, и сравнявай Фери и Рижата


знам, че нещо се въртят в кръг, нещо гюбечета, ама е веселба, после да разкажеш, интересен ми е ритуалът, весело изкарване 



Бибони 
па сега ти убав бил яяяяя гид бурда
за едната размазана снимка го набедихме
ама се върна към стара визия,значи има надежда и да се обръсне скоро време 






и аз бе мила те ловкам,да видите,че не съм пристрастна само към мъжо,просто в дадени епизоди ми дигаше много адреналина на нервната система,не си гледа да е щастлива,ами само мисли за тия лумпени баща си и брат си,и покрай много размисли,страсти йок 
благодаря ти мила 


аз моя мъж не съм ти го дала,къде ги слушаш там другите,те само със снимки разполагат,а снимки давам колко искате да си ги гледате
освен в портиерския дом е и Шизофреничка
Препоръчани теми