Бял списък на туристическите агенции

  • 563 831
  • 1 681
# 885
Профи турс от много години работят Испания, не се притеснявайте ако Ви хареса тяхна програма.Други със соствена програма за Испания е Бохемия
Виж целия пост
# 886
коя е агенцията за канарските острови?
Виж целия пост
# 887
"Профи турс" са добри за Испания, имат и оферта за Канарите.
Виж целия пост
# 888
коя е агенцията за канарските острови?
Тенерифе - Бохемия, Профи
Виж целия пост
# 889
Здравейте! Няколко пъти вече ми излиза във Facebook оферти от тур-агенция Luxury-discounts. Дали някой си е запазвал стая в хотел през тях?
Пускам линк към сайта им: https://www.luxury-discounts.com/bg/
Виж целия пост
# 890
Здравейте,
Моля,препоръчайте ТА за екскурзия в Рим,Кампания,Пулия.
Имам много горчив опит с ТО АБАКС и всички ТА ,свързани с тях.
Затова се обръщам тук.Надявам се ,че има и обективни положителни оценки за ТА .
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 891
А не са ли всички туристически агенции, предлагащи Италия, свързани с Абакс. Ако ли пък все пак има някоя самостоятелна, цените при нея ще бъдат в пъти по-високи по съвсем обективни причини.
Виж целия пост
# 892
А не са ли всички туристически агенции, предлагащи Италия, свързани с Абакс. Ако ли пък все пак има някоя самостоятелна, цените при нея ще бъдат в пъти по-високи по съвсем обективни причини.

Ако наистина е така-УЖАС....
И все пак ,ако има някоя ,която не е свързана с Абакс,бих искала да знам.
Виж целия пост
# 893
А не са ли всички туристически агенции, предлагащи Италия, свързани с Абакс. Ако ли пък все пак има някоя самостоятелна, цените при нея ще бъдат в пъти по-високи по съвсем обективни причини.

Ако наистина е така-УЖАС....
И все пак ,ако има някоя ,която не е свързана с Абакс,бих искала да знам.

https://www.bohemia.bg/%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B … 0%BB%D0%B8%D1%8F/
Виж целия пост
# 894
Здравейте,
Моля,препоръчайте ТА за екскурзия в Рим,Кампания,Пулия.
Имам много горчив опит с ТО АБАКС и всички ТА ,свързани с тях.
Затова се обръщам тук.Надявам се ,че има и обективни положителни оценки за ТА .
Благодаря предварително!
Мондел травел
http://mondel-travel.com/
Много точни  и сериозни. Пътуваме от години с тях!
Виж целия пост
# 895
Без да посочвам нито една от последните цитирани фирми по отношение на почивки в Пулия, пак не е сигурно дали и те не продават пакети на Абакс. Когато те се появиха на туристическия пазар, бяха нещо като "платформа", както и Тез тур - те правеха програмите, по-скоро сключваха основните договори за хотели, посрещащи фирми и т.н. /общо казано, защото все пак не съм била и не съм в "кухнята" на нещата/, а някои ТА, по-малки /или не/, продаваха техните пакети. Сега, май са започнали и самостоятелно да продават, но не съм на 100% убедена в това, защото не съм се интересувала в детайли.

Мисля, че Бохемия и Мондел имат техни собствени пакети, но все пак казвам "мисля". Има начин да се разбере донякъде, но изисква време, а и пак не се наемам да гарантирам за прецизност - ако за една оферта сте сигурни, че е на Абакс, просто се сравняват с другите фирми дали предлагат същите хотели.

Освен това, все пак, всичко е индивидуално. Скоро бях в ТА, с която пътувам редовно по други дестинации и набързо коментирахме точно почивка в Пулия, която те също предлагат, но е на Абакс. Възникна малък спор - една от служителките беше много доволна от почивката си в един хотел по тази програма миналата година, друг - каза - не мога да ТИ гарантирам нищо.

От друга страна, тази дестинация се предлага поне от 2-3 години, не съм чела чак толкова много оплаквания, но, да не забравяме, че ние, като потребители, не обичаме много-много да споделяме, от мързел може би, или пък... знам ли защо, манталитет, може би...
Виж целия пост
# 896
Не е от мързел несподелянето, вижте в темата за Черния списък, една дама се осмели да сподели негативни впечатления и я изкараха виновна едва ли не.
Виж целия пост
# 897
Мисля, че в онази тема се разрази по-негативна дискусия заради мнението на Мишо Иванов, а не от споделеното от съфорумката. Ние сме странни хора, ако някой се опита логично да обясни, защо една услуга може да не е много качествена заради цената /не визирам хигиената, тя трябва да бъде на приемливо ниво винаги/, веднага се обиждаме, но това е друга тема и не е за тази.

След месец и половина ще се подложа или на изпитание, или пък на удоволствие чрез една обиколна екскурзия на Сицилия с фирма, която е утвърдена на пазара, но, маршрутът е доста амбициозен, та не знам как ще бъде изпълнен. Но, ако съм доволна, веднага ще споделя името й, защото имат доста добри маршрути, които могат да представляват интерес за някои.
Виж целия пост
# 898
Ще чакам с интерес, аз не съм ходила в Сицилия
Виж целия пост
# 899
Момичета, аз мога да се изкажа за почивката в Пулия, специално. Почивахме там септември месец с програма на Бохемия. Тяхна е, сигурна съм. Профи турс предлагат същата почивка, която е на бохемия. На летището в София имаше двама посрещачи, един с табелка на Бохемия, един с табелка на Профи. От там нататък всички бяхме заедно с един водач - от Бохемия.
Става въпрос за Grand Hotel Dei Cavallieri. Тази година са намалили цената с около 90-100 лв.
Хотелът е на ниво, може би най-чистия хотел, в който съм била. Всичко светеше - всеки ден се сменят спално бельо и хавлии. Закуската - прекрасна, вечерята - еднообразна, но вкусна. Няма включен обяд в пакета, няма и от къде да си вземеш нищо за ядене, понеже ресторантът не работи на обяд, на лобито има само шоколад и чипс. Можеш да ядеш от заведението, което е на собствения плаж на хотела, който е на около 900м. и се предлага кухня само до 15:00ч. Това беше наистина най-неприятното от всичко. Хотелът е във вилна зона, на около 1.5км от градчето, което на пешеходно разстояние е около 30-40 мин., но там не работи НИЩО. Всички заведения отварят след 20:00ч. Имаше и други неща, от които не бяхме доволни цялата група, но все пак това е белият списък.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия