Бял списък на туристическите агенции

  • 563 885
  • 1 681
# 990
Здравейте, някой дали има отзиви за “Холидей Планет” ,никъде не откривам писано?
За трета или четвърта поредна година резервирам лятната си почивка по родното черноморие чрез тях, всичко е било коректно 👍
Виж целия пост
# 991
Благодаря!!!
Виж целия пост
# 992
Здравейте! Бихте ли препоръчли фирма, която организира хубави екскурзии до Истанбул?
Виж целия пост
# 993
ходихме миналата година на тази и беше супер, някои от нещата ги пропуснахме, защото сме ги посещавали и ходихме сами по моловете, така че всеки има избор

http://www.chaikatravel.com/excursionbg/11
Виж целия пост
# 994
Благодаря много за предложението, но за жалост ми трябва фирма, която тръгва от София
Виж целия пост
# 995
Благодаря много за предложението, но за жалост ми трябва фирма, която тръгва от София
https://www.eliros.eu/
Виж целия пост
# 996
Благодаря, ще разгледам! А видях и екскурзии от Бохемия, какво мислите за тях?
Виж целия пост
# 997
Ориент 99
Виж целия пост
# 998
Аз Бохемия много ги харесвам. Ходихме на екскурзия с тях до Охрид и Албания. Толкова организирани , а екскурзоводката перфектна. Съжалявам, че не предлагат почивки до Турция. Пак щяхме да сме с тях...
Виж целия пост
# 999
Здравейте! Бихте ли препоръчли фирма, която организира хубави екскурзии до Истанбул?
http://mondel-travel.com/ekskurzia/11596/529/81/%D1%84%D0%B5%D1% … D0%B1%D1%83%D0%BB!.html

Ето ти една проверена фирма!!
Виж целия пост
# 1 000
Във връзка с Истанбул, Глобус турс предлагат екскурзии, дали някой е ползвал услугите им?
Виж целия пост
# 1 001
Аполо, миналата година бях с тях, много добра организация и само дневни преходи в двете посоки
Виж целия пост
# 1 002
Във връзка с Истанбул, Глобус турс предлагат екскурзии, дали някой е ползвал услугите им?
Аз съм доволна от тях. Дестинацията беше друга но са корекни.
Виж целия пост
# 1 003
Пътувала съм с Бохемия в Истанбул-перфектни бяха,чисто нов автобус ,хотела също ...без забележки съм!Препоръчвам ги !
Виж целия пост
# 1 004
Преди време пътувах с "Бохемия" в Истанбул. Добре организирана и осъществена програма, добри екскурзоводи и комфортен автобус. Надявам се, че не са свалили нивото.
*Програмата се казваше "Истанбул - вълшебният свят на Ориента"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия