Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
-
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
-
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
-
Какви са причините за дискомфорта в гърдите?
-
Какви са причините за тревожното състояние на бъдещите майки?

4 месеца ти казвам ми остават на мен

Като нямах нет и само готвих , подреждах и т.н., а сега си полежавам пред компютъра повечко май 


. Аз понеже съм си вкъщи и мога да си го позволя, преобувам се понякога по 3-4 пъти на ден, ама ако сте си на работа или в постоянно движение не знам как без превръзки, вероятно и аз щях да слагам.

. А за прегледите през 2 месеца ми се струва несериозно, веднага казвам защо - от мой личен опит без да имам оплаквания или каквито и да е неразположения се оказа, че ако бях на преглед след такъв дълъг период вероятно щях да си загубя децата. Това е горчивият ми опит с рязкото скъсяване на шийката. Никого не обвинявам или защитавам, всеки си преценява за себе си, а и клкото по - малко мами изпадат в такива ситуации, толкова по - добре
.
Обаче не помага и вечерно време повръщам и то доста. Лекаря ми е в отпуска и се чудя да отида ли до спешното или не
Много неприятно чувство.В началото беше ок гледахме филм,но после до 4сутринта съм се въртяла
Иначе той всичко си има.. 
не знам дали това ти помага за идеи, но романтичен уикенд някъде за последен път двамата сигурно би му харесало