Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за стерилната среда при отглеждането на бебета?
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за стерилната среда при отглеждането на бебета?
Форумът съдържа различни мнения относно стерилната среда при отглеждането на бебета. Някои майки са предпазливи по отношение на стерилността, вярвайки, че чистотата е важна, но не трябва да се вманиачават. Други споделят опита си, че децата, израснали на село, рядко страдат от алергии, което ги кара да не се притесняват толкова за стерилната среда. Важно е да се отбележи обаче, че мнозина са съгласни, че чистотата е важна, но не трябва да се прекалява и бебето трябва постепенно да свикне с околната среда.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са препоръките за излизане след раждането?
-
Какви са потенциалните странични ефекти от приемането на желязо?










. Ще ви кажа една гатанка. Ни пере, ни чисти, ни търка, нито на главата ми хърка а мъжлето й почти се побърква ЩО Е ТО? Ще ви напиша и отговора. От събота е в болница защото имаше прокървяване едното от бебочетата се е обърнало с главата на горе. Докторите казват, трябва да спечелим поне 10 дена още да натрупат тегло. Всичко е нормално при нея лежи си в болничното креватче и само командори:
много прегръдки
от нас стиснати палци,на нея да стиска кълки,че направо не остана
Като, почнат с тези акъли от преди 30 години, аман! Нямало, още грам имунитет, как съм щяла да я изведа...? Викам, точно навън ще си изгради бързо имунитет...
Дано, нямате такива ядове със вашите свекърви, че е ужас просто.