Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви преживявания споделят участниците във форума?
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, като гадене, хранене, косопад, бъдещи планове и споделяне на лични преживявания и съвети. Форумът обсъжда гадене, умора, косопад, планове за бъдещето и предизвикателствата на бременността и родителството. Участниците споделят лични преживявания и предлагат взаимна подкрепа.
-
Какви преживявания споделят участниците във форума?
-
Кога може да се определи полът на бебето по време на бременността?
Половината от майките получават информация за пола на бебето около 13-та седмица, но това може да варира в зависимост от лекаря, оборудването и позицията на бебето. Някои са получили информация по-рано, но потвърждението е дошло по време на втория фетален морфологичен преглед. Полът на бебето може да бъде определен чрез ултразвук около 18-та седмица от бременността. Въпреки това, има случаи, когато бебето не показва пола си по-рано и се крие почти до края на бременността.
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка за новороден?
-
Какви са препоръките за шофиране с кола по време на бременност?

Лекарката каза, всичко е прекрасно, няма притеснения за нищо. Дадох кръв за биохимичения скрининг и във вторник ще е готов резултатът. За пола ...май ще си имаме пак момиченце

Завърших магистратура, две години работа и чак тогава бебче
Но....какво да се прави, всичко да е наред с бебчета, пък все ще изтраем още две години
и то за два месеца - претренирах жестоко и направих грешката да не пия витамини, поради което изпаднах в жестока депресия и.... яко тъпкане, бях ежечасно свирепа от глад