Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

  • 56 218
  • 737
# 15
Уау,значи Кони е ''виновницата'' за разкритието,супер. Laughing Недоумявам как продуцентите решиха да махнат този диаманд от сериала,дано някой ден я върнат все пак.
Четейки за злобната жена с акцент с която е говорила Брит,си мисля,че говориш за нейната майка.Сабрина е много добричка и мила,не вярвам да говориш за нея освен ако пък сценаристите не са решили да направят Брит добра,а Сабрина лоша,но не вярвам. Joy Ето това е Сабрина на снимката,която публикувам.
Виж целия пост
# 16
Тази мацка не ми е позната, определено съм гледала майката на Брит.

Много силни моменти в последната серия между Кони, Ей Джей и Сони  Peace
Виж целия пост
# 17
Виж ти  какви ги вършат в GH  Shocked Определено и на мен ми стана интересно и аз ще подновя гледанията Simple Smile като ми се махнат тъмните облаци от хоризонта, че сега почти нямам възможност за сериали - ни за GH, ни за B&B и за У&В ... за нищо  Cry. Оставила съм си само удоволствието да надниквам тук и чрез вас да съм в час със събитията и да не изостана съвсем.

А някои освен мен интересува ли се още от ''Богати и жестоки'' или си останах само аз? Laughing
Как така - не си сам - аз съм си все така върл фен на ''Богатите и жестоки'' - завинаги в душата и в сърцето  Laughing  Разкажи нещо за там? Да не ни зарадваш, че са почнали да го дават пак по някоя БГ телевизия Praynig
Аз не можах да гледам повторенията рано сутринта като теб и си останах само с надничане в новите серии в САЩ по нета и въздишки по старите. Но напоследък и там съм се ограничила, че ... сега не ми е добър момента за развлечения  Cry
Виж целия пост
# 18
Много ми е интересно какво защитниците на Брук бихте казали тези дни? Laughing Някои въобще не вярвахте, че ще има Брил, а то какво стана- не само ги имаше, не само имаше и тяхно бебе и жалки опити на Брук да се измъкне от кашата като подгони чужд мъж... ами и сега най-накрая двамката се събират официално, заобиколени от красотата на Монако. А ако се съди по някои спойлери, скоро ще се оженят и ще си имат ново бебе.
Моля ви, без "Кейти е виновна", "Тейлър е виновна", "Баба Яга е виновна" и т.н... Grinning Брук и Бил не са деца на по 5 годинки и би трябвало да знаят какви ги вършат, въпреки евентуално чуждо влияние отстрани...
Аз лично, от позицията си на харесващ Бил като 'мъжката Стефани' бих могъл да кажа, че съм разочарован от насоката, в която отиде този персонаж. Не виждам как сега може да е като Стефани при положение, че е лудо влюбен в ку*вата на сериала, която преди оплюваше без да му мигне окото, а сега заради нея (или причината, в която той си вярва- заради камерите на Кейти) загърби идеята за жена си и детето си и отиде на другия край на света да я намери и да се събере с нея официално.
Виж целия пост
# 19
Аз съм втрещена от тъпотата на Бил. Брук поне се опита да се държи на разстояние от него. Не ги харесвам двамата и това е. Исках, надявах се, Брук да му набива канчето на този всеки път като го види заради това, което направи на дъщеря й. Това, което се случва  #2gunfire

Хареса ми тим Хоуп-Лиъм срещу Брук-Бил. Искрено се надявам Кейти да спре да мрънка, да се вземе в ръце и да го вземи този полуидиот, който точи лиги не там където трябва Crossing Arms
Виж целия пост
# 20
Ауу, Лиъм бил мъж мечта, кой да предположи  Grinning Първо не яде месо, после пие главно бира, а сега се оказва, че и йога практикува, и то не къде да е, ами в офиса на $Бил. Още по-странното беше, че $Бил бил запалил Лиъм по йогата, ох не мога Joy това просто ме довърши  Mr. Green
Виж целия пост
# 21
Уаят започва да става лоооооош Grinning
Виж целия пост
# 22
Не е истина как нещата се извъртяха дотам горката Кейти да се извинява, да се моли за прошка и да умолява Бил да се върне при нея... Shocked Тази сцена беше една от онези, които са ме карали най-много да я съжалявам- животът й бе съсипан, а накрая даже й бе втълпено, че тя е виновната и че тя е тази която трябва да пада на колене...
От трейлъра за следващата седмица виждам, че най-накрая ще гледаме Секс №2. След цялото 'неудобство' което Брук уж изпитваше в тази ситуация, тя отново не изглежда въобще притеснена да е в леглото с мъжа на сестра си...

И мен ме накефи Уайът... В последния епизод май добре ги показаха в черно и бяло двамата с Лиъм, за да видим може би кой какъв ще е в предстоящата война. Laughing И определено Уайът повече ще прилича на наследник на Бил.
Най-накрая ще видим отново и Куин в следващия епизод... Хайде да вземат малко повечко да ни я показват, нали уж е на постоянен статус...
Виж целия пост
# 23
И аз не мога да разбера малоумието на Брук, нито глупакът Бил. Кейти да спре да реве и да се вземе в ръце, по дяволите!!!!!!!
Виж целия пост
# 24
Ето какво бих предложил за развитието на сериала оттук нататък:
-Кейти да престане да реве и да продължи да върви по пътя на властна бивша съпруга и по-малка сестра. Да се съюзи с Куин и двете да са в тандем срещу Бил и Брук. Или с други думи- новите Стефани и Тейлър.
-Хоуп съвсем да излее чувствата си към Уайът и триъгълникът да стане много по-разчупен и разгорещен. Лиъм и Уайът да се борят за по-висока длъжност и в компанията. По някое време Стефи да се върне и да стане четириъгълник.
-Торн да се надигне и този път да победи. Той и Ерик да работят рамо до рамо както бяха Ридж и Ерик, а Рик да се опитва да се пребори за предишната си власт, но да не успява. Мая да е до него, макар и вече да не са същите. По някое време да се върне Амбър и тя да е тази, която да се бута между тях, а не Каралайн. А на Торн да му върнат Мейси и двамата да са новите атриарх и матриарх на Форестър (а Ерик да е отстрани като старейшината на семейството). Али да порастне и също да се замеси сериозно в сюжетите.
-Каралайн да зареже идеята за Рик и да се пренасочи към Томас. Триъгълник/четириъгълник с Тереса/Оливър.
-Развитие на Рафаел в любовен план- мисля, че този персонаж има доста потенциал.
-Въвеждане на чисто ново семейство, по възможност с фурия като Сали в него.

Мисля, че за около година Бел би могъл да въведе тези промени и така догодина по това време ДиК да е един още по-интересен, разчупен и разнообразен сериал, готов да продължи още много, много време...
Виж целия пост
# 25
Като гледам няма шанс Хоуп да излее чувства към Уаят. Тя е просто изцяло отдадена на Лиъм. Препъни камъка би било проточването на развода от страна на Стефи и Хоуп вече окончателно да й писне. От друга страна Уаят май няма да чака изобщо, ами ще напада по всички фронтове срещу Лиъм и ще се опита да вземе всичко - компанията и парите.

Торн колкото и да е в правото си да иска да управлява не мисля, че ще се справи. Когато беше в Спектра направи успех защото открадна моделите на баща си и брат си и те решиха, че му ги дължат и не повдигнаха обвинение. Припомнете ми един успех от него. От друга страна той е администратор, който има на своя страна само Томас, който също не се доказа. Успехът на Томас беше в голяма степен зависим от Брук. Така че, Рик също е основно администратор, но зад гърба си има Карълайн, Хоуп и Брук, а те са доказали, че могат да постигнат много.

Кейти... Тя трябва да е с Бил и този като си начеше крастата с Брук, да вземе да я зареже и да се прибере при жена си и тримата си сина, че там нещата ще загрубеят.

А Брук да си потърси Ридж. Време е. И без това ги разделиха като недорасли пубери.

Мая не виждам какво толкова е жертвала по отношение на Рик, че да изисква от него нон-стоп присъствие за някаква си премиера. Хубаво де, това е някакъв тъп сит ком, а той се бори за оцеляването си на върха на Форестър. Все пак той отиде, макар и късно и ако не беше Рафаел щеше да си я вземе и да си празнуват заедно. Това, че на тази й е слаб ангелът, Рик не е виновен. Май ще съм тим Рик и новата Карълайн /т.е. старата преди да падне от терасата/.
Виж целия пост
# 26
Според мен единственият начин Хоуп се обърне към Уаят е, ако Лиъм стъпи за пореден път накриво. При положение, че Стефи в момента не е на хоризонта, не виждам коя друга би го нападнала с ча-ча-ча  Laughing

Уаят ще се окаже супер използвач и нагаждач  Rolling Eyes  И вместо да преследва Хоуп, да вземе да се хване със Стефи, ще си ходят много  Grinning

Виж целия пост
# 27
Е как коя друга- на Брук и без ча-ча-ча й е в кърпа вързан, стига да го пожелае. Joy Но в момента тя е ангажирана с баща му, така че Лиъмчо ще трябва да почака. Joy
И аз съм навит Уайът и Стефи да се хванат. По всичко личи, че HOTT съвсем няма да са това, което очаквах да са, но пък Styatt (да ги наречем така Laughing) си ги представям много горещи и разчупени заедно. И със сигурност по-интересни от Хоуп и Лиъм.
Но, естествено, в такъв случай пак няма да има нов мъж за Стефи, а пореден мъж на Хоуп... smile3507 Сценаристите трябва да направят нещо по този въпрос, не става все Лоугън да получават чисто нови мъже, а Хейс- огризките (и оплюванията, че са подгонили мъжа на еди кого си).
Виж целия пост
# 28
Ако нещо може да прекрачи всякакви граници - това ще е Брук-Лиъм или пък Хоуп-Бил история - абсолютна гнусотия  Sick  Не мисля, че Бел би отишъл толкова далече, понеже това би означавало край на Lоpe и абсолютно пропадане на Хоуп или пък Лиъм съответно.

А за Брил, MUTE действа отлично при мен  Peace
Виж целия пост
# 29
Аз направо пропускам Брил сцените така, както правих и с Лиъм-Стефи сцените
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия