Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

  • 56 220
  • 737
# 660
Оф, е каква тази история с Ридж сега...Всички, които пишат ДиК да ходят на уроци при тези от GH Grinning Там от доста време има гей история, но нещата са поднесени много добре, не Ридж,който сума ти години скача от жена на жена, сега изведнъж да спекулират, че е гей.  ooooh! В крайна сметка всеки може да участва на тези паради  Peace
Супер че Джоана Джонсън ще се появи отново, аз Дарла не съм я гледала, така че не ме вълнува много, че се връща.
А Долара къде го слагате за Стефка, тя нали щяла с Лиъмчо да се събира  Laughing освен ако не удари главата някъде и да го разлюби набързо  Laughing

Рик, триъгълника май ще го провлачат, сега уж Лулу се връща при Данте...Ти гледа ли серията с Джулиън и Алексис  Mr. Green  Бяха уникални, много много добре изиграха положението Laughing Ейва стресна Сам днес, а Оберхт раздразни почти всички в болницата с нетактичността си. Не ми е много ясно как Джулиън е убил бебето на Ана и Дюк  newsm78 Карлос се загуби някъде, липсва ми на екрана, както и Ей Джей. Не мога да разбера защо от известно време Ей Джей почти не се появява...На 28 Януари GH отбелязаха 13 000 епизода  Peace
Виж целия пост
# 661
Роя, не знам, може всичко е да в болния мозък на $ Бил. Да си е внушил идеята, че Ридж е гей и да го покаже пред Брук такъв на снимките, които може да показват едно, но да не са това което излгеждат. Peace Може Ридж да се е срещнал със свой стар приятел от студентските години, но Бил да иска да използва това за да очерни Ридж в очите на Брук с цел да си я върне обратно.  Peace Я се сетете какво беше правил великия $ в миналито, за да раздели Хоуп и гламовеца. Peace
Хоуп и Уайът се разделиха Cry Cry и то заради оня идиот Лиъм. Сега предполагам, че Хоуп ще се събере с гламчото, ще преспят, Хоуп ще забременее и ще се чуди кой ли е бащата Crazy Sad  Сега разбрах, че курвентията Стефи наистина ще се завърне отново. Sick Sick Sick #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire Това е списание, което предстои да излезе сега през февруари Peace Wink

Може Стефка да се възползва от това, че Хоуп не е сигурна кой е бащата на детето й, и пак да си впие ноктите в гламовеца... Peace Whistling Sick Sick #Crazy
Виж целия пост
# 662
Всъщност едни скорошни спойлери ме карат да вярвам, че Хоуп няма мигновенно да скочи с Лиъм в леглото, а ще се помотае малко и накрая все пак ще прости на Уайът и ще си продължи с него откъдето спряха.
Hope believes Wyatt's promise that he won't ever again break her trust, much to Liam's dismay.
Wyatt and Hope have to try to ignore all the negative energy surrounding them as they go and have a special day together.

Всичко това ме подсеща... Лиъм като толкова знае, защо най-накрая не вземе да признае на Хоуп за случая със скъсаните бракоразводни документи? Тогава той и Хоуп уж толкова искаха час по-скоро да се оженят и Стефи в крайна сметка взе, че им го даде... но Лиъмчо се разнежи от думите й и захвърли това, което можеше най-накрая да даде някакво спокойствие на него и уж голямата му любов. Joy
Радвам се, че Стефи се връща- дано този път е за постоянно. Peace

Роя, GH още не е стигнал епизод 13,000- ще бъде излъчен в края на февруари, а не на 28-ми януари. Peace Много ми е интересно какво ще направят послучай тази гигантска годишнина- те стават едва третия американски сериал, достигнал до 13,000 епизода...
Също така четох, че и тази година се задава Бал на Сестрите в болницата!

А гейската история на Ридж ме разбива... Joy
Виж целия пост
# 663
 Shocked Странна и забавна  е ситуацията с Ридж . Нищо няма  да ме учуди , все пак нали е дизайнер...
 newsm78 По скоро  може да е "двупистов" - да не прощава както на жени , така и на "нежни" мъже .
    Запознавали се две  гейчета и единият казал : Петров - дизайнер , а другият  отговорил : Иванов  - обикновен педе-аст .
   От всичко около Хоуп  най-гадно е ,че сигурно няма да знае от кой щъркел и е бебето  ooooh!
   Колкото до Бил , той се бори  за жената ,която обича  Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
Ели-фен, качих още две серии на "Завръщане в Рая" Hug
http://vbox7.com/play:3b2a81ea81
http://vbox7.com/play:2243d69a4e
Ако искаш да си ги коментираме тук, много ще се радвам Grinning
Виж целия пост
# 665
Ако е вярна новината,за завръщането на Стефи,стискам палци този път да е с дългосрочен договор,както и това на Тейлър.Нека Хоуп си остане с Уайът,а Стефи да си върне Лиъм,защото след положителната промяна на Стефи смятам,че са си един за друг.Със Стефи Лиъм наистина е по-забавен и е себе си,не прави странни и конфузни мимики както когато е с Хоуп.
Фалшивият ''Ридж'' не го коментирам...
Нямам търпение да разбера подробности около появата на Дарла,дали ще е само в тези три епизода или може да последват и още по-натам във времето.
Роя,не съм гледал още епизода със Алексис и Джулиън,в момента съм на сериите около 20.01. след появата на д-р Олбрект.От теб чувам,че Ана и Люк са имали бебе. Shocked Явно е било края на 80-е,началото на 90-те преди да изчезнат от сериала по онова време.
Ей Джей наистина рядко се появява напоследък,май нещо зацикли историята около убийството на Кони.Дали пък скоро Дийкън няма пак да изгрее в B&B ако Ей Джей замине някъде?
На мен Карлос не ми липсва особено,защото не съм впечатлен от него.Искам Макси да се върне по-скоро.Хвърлих едно око на последният епизод от вчера докато си го свалях,учуди ме краят му,защо Люк е в някаква килия с перука приличаща на косата на Хедър Уебър? Shocked
Виж целия пост
# 666
Дейвид ,гледала съм филма отдавна  , а сега  качените серии са без субтитри . С моя  училищен немски  Blush и няколкото часа английски  мога да следя  по-елементарни  интриги  - като ДиК Laughing и то във варианта със субтитрите .
В руския сайт намерих това   
http://bigcinema.tv/series/vozvraschenie-v-edem-mini-serial-return-to-eden.html  качени са сериите от сезон 2 до еп. 22 . Тука мога да поглеждам понякога . Ти до кой епизод си /сезон 2 ,еп. 8 / ?
Виж целия пост
# 667
Ели-фен, мерси много за линка!  Hug  bouquet  bouquet Хич ме няма по руски обаче, тук там някоя думичка знам и това си е. Confused Като втори език в училище съм учил немски, но него сега изобщо не го помня; пак някоя думичка ми е останала... Аз горе долу поназнайвам английския и ги разбирам какво говорят. Peace  Да, сега съм стигнал до 2-ри сезон, 8-ми епизод Peace Wink
Виж целия пост
# 668
Значи си в разгара на интригата - Джил и Сандърс  отмъкват компанията на  Стеф  с измама , в която манипулират секретарката и  сина и . Джил по начало  манипулира всички - такова зло  Mr. Green под слънцето рядко се ражда  Shocked .
Виж целия пост
# 669
Да, Джили ми е най-омразната героиня. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не знам има ли по-лоша от нея другаде?  Thinking Laughing Tи смятай, Джили на няколко пъти се опита да убие горката Стефани, собствената й сестра. Sick Sick Sick #Crazy Първо с пистолет, после с крокодила в басейна, а сега и с експлозията на лодката.  Confused Да беше взела Джили $5 милиона долара и да остави всички на мира, но къде ти Whistling Джейк и него не го харесвам.  Naughty Хем мрази Стефани и иска да я унищожи, хем е влюбен в нея Crossing Arms

Обаче много се кефя на епизода, в който Стефани се завръща триумфално, след като всички, включително и Джили я смятат за мъртва. Това е малко по-нататък, към края на сериала. Стеф пак ще изчезне, но е жива. Wink
Виж целия пост
# 670
Малко ХОТ моменти Hug, нека да оцелее тази двойка. Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 671
    Simple Smile  Май желанието на Дейвид  за  дует Хоуп-Уаят  ще се сбъдне .След  разкритието за кражбата на диаманта  Хоуп  все пак уговори    Praynig Рик да не дават гласност. После  доста смачкано отиде при Лиъм  и  с много  влажни  очи също  го молеше  да не  продължава  с обвиненията .
   Двата  койота  щяха да се изпохапят , готвеха  тактики как да оцелеят  Sick . Дъртият  койот  замисля  нещо  пъклено  Twisted Evil  за Лиъм .
   Кейти  беше  на пикник с Ридж и  децата  - там се гледаха мазно и се  "сближаваха"  Heart Eyes . Кейти  вече е здраво  клъвнала  , защото  като е сама  непрекъснато  мисли за пикника и се хили . Интересно  дали  двамата  "светци"  ще устоят  на  това  сближаване  newsm78 .  Кейти /Х.Т./ ме  дразнеше  с физиономията си  като  ревеше , мяташе  слюнка и изискваше  , но сега  с тъпото си хилене  не ми е по-симпатична .
   От   няколко дни съм в пълна  зависимост  Rolling Eyes  от филмчето " Братя и сестри" - почти  преполових и последния  сезон , но страшно ми пречи  на другите задължения  ooooh! .
   "Касъл" пък го пуснаха  по няколко телевизии -сезон 5 и 6 , направо се ненавиждам  Sad .
Виж целия пост
# 672
Аз се радвам, че Хоуп прости на Уайът Hug Наистина той допусна грешка с вземането на диаманта, но поне не я е наранявал по 100 пъти като идиота Лиъм. Не е бил, или пък се е натискал с друга Peace  Wink Гледах вчера епизода, в който той умоляваше Хоуп да му прости и да остави него и Куин да работят за "Форестър Криейшънс". Наистина изглеждаше искрен и съжаляваше. Обаче после видях във фейсбук снимка с него и мама хиенка с текст над нея. Там Уайът й казва: "От сега нататък трбява да бъдем пример за подражание за гражданите." Обаче ама хиена май няма страх от нищо и от никой и обича да поема рискове Whistling, гледах че се обажда на някого и явно наистина планира нещо пъклено за Лиъмчо. Twisted Evil Imp

И аз не харесвам Ридж и Кейти заедно Peace Особено пък като се усмихва Кейти, поне да не я дават в близък план, че зъбките й... Sick Sick Sick Гледах сцените с тях и  Crazy Crazy Сякаш са семейство ooooh! ooooh! ooooh! А къде остава Брук в картинката?  Whistling Crossing Arms

Ели-фен, качих 9-ти епизод на "Завръщане в Рая" Hug
http://vbox7.com/play:78f256a73f
http://vbox7.com/play:40bc4e8469

Ще кача и другите скоро. Peace Wink Ето и един мой колаж Hug
Виж целия пост
# 673
И аз не харесвам Кейти и Ридж заедно както не харесвах и Брук и Бил.Не ми се ще да се случи нещо повече между Кридж Joy ,но все пак аз поне смятам за редно и честно да има малко флиртче - все пак Брук и Бил без притеснение смачкаха чаршафите  Sick без да мислят за Кейти.Редно е и Брук сега да се поизпоти малко преди да си върне Ридж(защото съм сигурен,че ще се съберат отново).Така е честно все пак,трябва да е на мястото на Кейти за малко,за да види какво й е причинила и да си вземе поука. Peace Все пак се моля Кейти да не мине границата както тя го направи и да не спи с Ридж.
Хоуп и Уайът са сладки,но като че ли не мога да ги приема сериозно като двойка за сега,твърде им е кратка историята.Все си мисля,че пак ще се съберат с Лиъм,но може и да греша,май Али ще си проправя път към него,поне така си мисля след като  гледах един тийзър...
СуперГеорги,греша ли или май в GH този новопоявилият се Касадайн намеква,че Джейсън е жив? Shocked Ако е така дали пък Робин затова няма да замине,за да го търси? newsm78 Нямам търпение да разбера,броени серии остават до 13 000 епизод.
Виж целия пост
# 674
Малко спойлери за утрешния епизод на "ДиК" Hug



Хоуп прекарва романтично време с Уайът. Той носи шампанско и запалва свещи в къщата на плажа и й се извинява отново за това, че скрил от нея за откраднатия диамант и й обещава, че никога повече няма да я нарани, или да крие нещо от нея. Хоуп му казва, че по-рано се е видяла с Лиъм и му е казва му, че двамата имат връзка. Тя казва на Уайът, че с него, защото той я кара да е щастлива, но го предупреждава, че няма да му прости, ако я излъже отново, независимо колко секси е момчето, което й се извинява. Уайът я пита: "Значи ме намираш секси?" Уайът обещава на Хоуп, че никога не е искал да я нарани. Двамата се целуват.

Оливър и Лиъм обаче смятат, че Уайът отново ще нарани Хоуп; Лиъм казва, че ще бъде нащрек, но Оливър му казва да остави нещата сами да си дойдат на мястото.

Куин смята да използва Али, за да я накара да държи Лиъм далече от Хоуп и Уайът. Казва й, че Лиъм в момента се нуждае от приятел, който да го подкрепя. Куин й казва, че е нясно, че е луда по Лиъм и ще й помогне той да я хареса, слага й грим и й променя косата. Пременената Али се появява в бара, Лиъм я кани на вечеря, тя му казва, че ще го накара да се почувства по-добре.


Ели-фен, качих и 10-ти епизод на 2-ри сезон на "Завръщане в Рая" Peace  Hug
http://vbox7.com/play:07524d2e61

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия