Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

  • 56 218
  • 737
# 720
Малко снимки от новите серии на "ДиК" Hug Дали Кейти ще спре сватбата на Брук и Ридж? Най-вероятно, както спря сватбата на Ник и Бриджит преди години Peace Wink



Тук обаче нещо ще се случи; моите предположения са: Кейти или получава нов сърдечен удар след като Брук и Ридж се бракосъчетават, или припада, вследствие на което се оказва, че е бременна от мъжа на сестра си. Crazy Crazy Crazy Laughing Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 721
Ох, мале! Кейти нали е много добричка?! Защо все между мъжете на Лаугън се намесва? Само на Ерик май не е налетяла още. Я разкажете с няколко думи историята с Бриджит. Единствено знам, че е имала връзка с Ник и беше бременна.
Виж целия пост
# 722
Това беше в сериите от 2008 ако не се лъжа когато Кейти и Ник си мислеха,че тя умира.Не че е оправдание разбира се,не трябваше да спи с него при положение,че той беше или щеше да се жени за племенницата й Бриджит.Това си й остава черна точка в списъка,но пък си е само тази. Wink
След това Кейти си беше обвързана само с Бил,не е спала с други мъже,няма други провинения.Първо не вярвам да е спала с Ридж,за да е бременна от него,но дори и да стане така няма да е нещо ново - все пак Брук първа прелъсти нейният мъж и забременя от него. Sick
Това с тия провалени сватби взе да става от банално по-банално. ooooh!
Мириел,кога Кейти се е намесвала все между мъжете на Лоугън?Освен с Ник не е била с друг мъж преди.И сега нямаше да има нищо общо с Ридж ако Брук не се беше намесила между нея и Бил. Peace
 Тейлър и особено Хоуп са си вечните пишман-булки,дано не стане и с Брук така сега. Confused
Лоугън систърс и дъщери направо ме убиват  - как се свършиха мъжете,та взеха да се бият и скубят за един. Joy Преди години и трите минаха Ник включително и Бриджит,сега явно и на Бил и Ридж няма да им се прости. JoyПосле за капак изскача Тейлър и обира останките. hahaha
Аз искам Брук с Ридж,Бил с Кейти,а Дона с Торн.Биха били чудесни двойки така.
Виж целия пост
# 723
Може да не е съгрешила с Ридж, но натам отиват нещата. Била е бременна от мъж, който беше безумно влюбен в Брук, а после в Бриджит. Сега пък залита по мъж, който допреди дни се върна от Париж, за да бъде с голямата си любов, а сега "хлътва" по нея. А Ридж имаше време, когато за малко гледаше с "други" очи и Бриджит. Независимо какво ще стане Кейти не трябваше да допуска да се стига до подобно положение, след като знае какво точно на нея й струваше подобно предателство.

Искам Брук сама в момента. Без мъже, без съжаления, без драми и обвинения. Имам чувството, че Тейлър достатъчно ще й мели на главата.

Има обявен нов каст за млад бял мъж.
Виж целия пост
# 724
Тя не е тръгнала да залита по Ридж за отмъщение,нито пък той щеше да гледа на Кейти с ''други'' очи ако Брук и Бил нямаха афера.Той се върна от Париж за да е с голямата си любов,но след като откри истината за Брил тогава се разочарова и се сближи с Кейти.И макар тя винаги да си прощаваше на тъпия Бил,нормално е,все пак и тя иска да е щастлива.А Ридж я разбира най-добре и затова се сближиха.Но все пак тя е благородна и дори и да се е зародило чувство в нея към Ридж,все пак когато Брук искаше да му надене пръстен,а той се двоумеше,Кейти сама му даде пръстена и каза,че това е най-правилното.Обаче той каза на Брук,че му трябва време за тази крачка.При това положение Ридж не е мъж на сестра й,дори и да стане нещо между тях,не виждам нищо лошо - и той и тя са свободни.ОК,Ридж постъпи гадно като остави Брук сама за цяла година,но свободата на Кейти е в следствие от грешките на Брук и Бил,нормално е сега и двамата да си търпят последствията ако Кейти и Ридж се сближат и влюбят.Щом е позволено на едните,позволено е и на другите.
Иначе съм съгласен с теб - и аз предпочитам поне за малко Брук да устои и да бъде сама - да си чака и да се бори търпеливо за Ридж без да прави повече глупости.Искам и Кейти да е сама - нито с мюхльото Бил,който не я заслужава,нито с Ридж,не ги харесвам заедно поне за сега.Аз си ги харесвам и двете и искам и двете да са щастливи,но в този случай съм на страната на Кейти,нормално е - колкото и да съм фен на Брук,не съм заслепен и няма как да й прощавам до безкрай и да оправдавам постъпките й,този път ме разочарова.Не може сестра ти да е в следродилна депресия и ти да свалиш мъжът,да го гледаш по хавлия и да му се усмихваш,да му викаш жребецо. Sick
Виж целия пост
# 725
Много благородно - да бе. Това е "спасение" за нея, за да не се поддава на изкушението. Кейти насърчи Ридж от гузна съвест, защото има привличане към него, което не е добре нито за нея, нито за Ридж, а още по-малко за Брук. А накрая и ще припадне на сватбата и няма да има сватба. Шокиращо направо. И да престанат да се оправдават с Брил.
Виж целия пост
# 726
Ок,дори и да има привличане към него,тя не му се поддаде както направи Брук, Кейти мислеше с главата си. PeaceКакто казах,те не са женени,дори и да стане нещо между тях,няма лошо,защото и двамата са свободни.Аз мисля,че по-скоро Брил имат гузна съвест и точно заради това нападат Кейти - видиш ли,тя ги тласнала един към друг. Joy А това,че тя беше болна и че в здраво състояние не би го направила,не се брои.Бил като един сериозен и загрижен мъж към жена си не трябваше да го допуска,а Брук като една по-голяма сестра трябваше да прозре какво се опитва да направи Кейти и вместо да се сближаваше толкова съмнително с Бил,трябваше да се тревожи повече за малката си болна сестра. Peace
Но всичкото това - в нормалният живот,в ''Дързост и красота'' къде съм тръгнал да търся логика,зрялост и разум и аз. Joy
Виж целия пост
# 727
Напротив. Кейти се поддава иначе изобщо нямаше да мисли за Ридж, нито да припада на сватбата му.
Виж целия пост
# 728
Не казвам,че няма да се поддаде и че не мисли за него - казах,че първоначално все пак постъпи редно и благородно,първо мислейки за Брук като виждаше колко отчаяно тя се опитва да накара Ридж да се оженят отново - самата тя му сложи пръстенът в ръката и му каза,че така е редно.
След като той не го направи и не е женен за Брук,не виждам нищо лошо дори и да се зароди нещо между тях.А защо ще припадне на сватбата предстои да разберем,излишно е да се спекулира с това. Peace
В крайна сметка сватба няма да има - Брук и Хоуп ще заминат на бизнеспътуване в Париж.
Виж целия пост
# 729
     Според мен няма значение  дали  един път или пет пъти  си се завряла  при  съпруг  на роднина  и си забременяла от него - просто нямаш   Naughty думата  да  съдиш другите и да се правиш  на "девственица" .
     Ето го и моето предложение и предположение за сценария  Joy hahaha :  
     -Тейлър преминава за един епизод и като много почтена  съобщава ,че Кейти и Ридж са влюбени и сватба не трябва да има  Crossing Arms ,
     - Кейти  припада  Embarassed , Брук и Хоуп  заминават  нанякъде , а Ридж остава да се грижи  за  Кейти ,
     - Кейти  /понеже умира/  изиграва  онзи коз за последното съешаване  Heart Eyes  и по навик  
        забременява ,
     - Тейлър  утешава Бил , но той бързо се съвзема  и я чупи  #2gunfire ,
       - следва продължение  hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 730
Ели-фен, супер предположение/предложение за сюжет!!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Аз изгледах 20-ти, 21-ви и 22-ри епизод на "Завръщане в Рая" и ги качвам в момента във вибокс-а Peace Wink
Виж целия пост
# 731
   Дейвид , хареса ли ти  финала ? На мен ми стои някак   прибързано  - претупаха  доста неща  Thinking.   
   Изгубеният син  първо  беше  доста злонамерен , а после изведнъж се появи и  спаси майка си със снимките на Джили . Хубавото е ,че  Стеф  оцеля и намери  сина си  Party . Горката  проклетница  Джили я очаква  пълна лудница -бременна и пак в затвора  #Crazy .
   Както  завърши - Стеф на брега на океана  с двамата си  синове и  с надежда   за нещо  хубаво  , което предстои ,  можеше  да спретнат  още   епизоди  , но щом до сега  не са направили  , едва ли  ще има продължение . Припомних си  доста  приятно  филмче  Grinning .
   
   
Виж целия пост
# 732
Ели-фен, нещо недоизпипано ми се видя всичко. Да, изгубеният син уж търсеше мъст срещу родната си майка, отвлече законния й син, а после премина на страната на добрите и им стана съюзник и сътрудничи на полицията Shocked Crazy Crazy Crazy #Crazy newsm78 Единствено ми хареса, че оневиниха Стефани и злата леля Джили си получи заслуженото: върнаха я обратно в пандиза, където й е мястото.  Party Мислех си за това, че след като тя е бременна от Джейк, че би могло да продължат сериала и да направят така, че минават години и той да се появи и да иска да си отмъсти на Стефани... Peace
Виж целия пост
# 733
 Laughing До тогава ще гледаме в ДиК  как леля Кейти  вместо  да си пази  крехкото здраве  , за да  се порадва  на бебока си , от инат  се прави  на супер шеф  на  фирмата  , която  отмъкна от  Бил .
 newsm78 Интересно  сега , като получи кризата  ,на кого ще си завещае  детето - на Бил и Куин  hahaha ?
   Аз се запалих  по "Скандал" , наваксах си всичко  пропуснато и съм до еп. 8 на  трети сезон /от руския сайт/ . У нас днес по Фокс Лайф повтарят  май  последните  епизоди  от втори сезон .
   Подготвих си и трети  сезон на "Шерлок" . Видях  ,че е качен и " Вълкат от Уолтстрийт" - като е толкова прехвален  не знам дали ще ми хареса .
    Приятна  почивка  след  Трифон  зарезан  Joy .
Виж целия пост
# 734
Най-вероятно Бил и Куин да вземат бебето на Кейти и мама хиена да има кого да възпитава и направи като себе си Laughing Joy Joy Joy hahaha

Aз смятам да гледам един филм Jersey Devil / Дяволът от Джърси (2012)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=326342&hit=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия