
.
И нас това ни чака януари...
Иначе си има едно приятелче с половин година по-малко, което много обича да гушка, ама толкова силно го стиска, че едвам успявам да го откъсна
.Плаче и вика "къщи,стах децката".Утре ще е почивка и без това сополите тръгнаха
.Плаче и вика "къщи,стах децката".Утре ще е почивка и без това сополите тръгнаха
. И аз да се включа по темата с отбиването. Моят юнак толкова е пристрастен към кърменето, че не иска да яде нищо друго, освен кърма. Трябва да го отбия, за да прояде отново, но не става. Плаче, докато не получи кърма. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо, как да постъпя?
. И аз да се включа по темата с отбиването. Моят юнак толкова е пристрастен към кърменето, че не иска да яде нищо друго, освен кърма. Трябва да го отбия, за да прояде отново, но не става. Плаче, докато не получи кърма. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо, как да постъпя? 
не става дума за коренна промяна,но сякаш с една идея по-различно
....
Препоръчани теми