
Аз бях притеснена,че Лекси казва много Английски думички,но сега дръпна много с българския,но голямо значение има и това да го събираш с други деца.
Не излизате ли по площадки,вярно е ,че там ще започне да повтаря повече немски думи като слуша децата,но теб май повече те притеснява,че не казва думички,а не ,че са на друг език. 

о често идва да ме гушне и пак изчезва.Просто се оглежда за мен и ме търси.Не виждам как ще го оставя на този етап,а и не ми се налага.
Тази събота я заведохме на концерт класическа музика за деца. Много й хареса и мисля другия месец пак да ходим. С батко голям мерак съм имала за всякакви такива занимания, но в Козлодуй просто нямаше. Ако на някого е интересно, ето тук повече информация (и не е скъпо): Фортисимо Фамилия
Днес водих малката а консултация и помолих и баткото да премерят и претегля. Много дребничък това моето момче
83 см. и 11 кг. Килограмите не ме притесниха колкото ръста му. В градинката имаше едно момче на 2 г. и в сравнение с Йоан, онова беше ехее ... Знам, че не трябва да сравнявам децата, но нещо ме човръкна отвътре за моето момче. Предстои ни много важна седмица и се надявам да приключи добре.
Препоръчани теми