Лято в Албена 2013г. - (Тема 4)

  • 29 626
  • 385
# 345
Огромен и шумен. Предимно чужденци има там.
Е, не е толкова шумен, били сме в Добротица, този до Калиакра и такъв голям шум нямаше.Но наистина и за мен са надути цените не само в Калиакра, а като цяло в Албена.Иначе Калиакра е един от най-добрите хотели в Албена.
Виж целия пост
# 346
Тази година изкарахме няколко дена там.Доволна съм.Наистина е скъп.Но храната поне не беше развалена и гадна като в другите хотели.
Чудно ми е как реши, че храната в другите хотели е развалена (хайде за гадна си зависи от готвачите), при положение, че хотелите в цяла Албена се снабдяват централизирано, просто в по-скъпите хотели има по-голямо разнообразие. Ама салатите, месото, картофите и ориза са еднакви.
Виж целия пост
# 347
Тази година изкарахме няколко дена там.Доволна съм.Наистина е скъп.Но храната поне не беше развалена и гадна като в другите хотели.
Чудно ми е как реши, че храната в другите хотели е развалена (хайде за гадна си зависи от готвачите), при положение, че хотелите в цяла Албена се снабдяват централизирано, просто в по-скъпите хотели има по-голямо разнообразие. Ама салатите, месото, картофите и ориза са еднакви.

Точно така,подкрепям!
Даже точно в Калиакра сме яли най-скапаните пържени картофки.И пици също,по другите хотели са били по-добри.
Виж целия пост
# 348
Тази година изкарахме няколко дена там.Доволна съм.Наистина е скъп.Но храната поне не беше развалена и гадна като в другите хотели.
Чудно ми е как реши, че храната в другите хотели е развалена (хайде за гадна си зависи от готвачите), при положение, че хотелите в цяла Албена се снабдяват централизирано, просто в по-скъпите хотели има по-голямо разнообразие. Ама салатите, месото, картофите и ориза са еднакви.
Ами четейки от коментарите в темата. почти всяко трето мнение беше, че хранат е била отврат. Може да се върнеш и прочетеш. А иначе тя може да се доставя централизирано, но да бъде приготвена по много различен начин ......
Виж целия пост
# 349
Ами четейки от коментарите в темата. почти всяко трето мнение беше, че хранат е била отврат. Може да се върнеш и прочетеш. А иначе тя може да се доставя централизирано, но да бъде приготвена по много различен начин ......
От "безвкусна", "еднообразна", "зле приготвена", "беден избор" до "развалена" има съществена разлика. Претенции много, но не съм прочела някой да се оплаква от развалена храна.
Виж целия пост
# 350
Огромен и шумен. Предимно чужденци има там.
Е, не е толкова шумен, били сме в Добротица, този до Калиакра и такъв голям шум нямаше.Но наистина и за мен са надути цените не само в Калиакра, а като цяло в Албена.Иначе Калиакра е един от най-добрите хотели в Албена.
Именно, защото и ние сме били в Добротица няколко лета подред.
Виж целия пост
# 351
Ами четейки от коментарите в темата. почти всяко трето мнение беше, че хранат е била отврат. Може да се върнеш и прочетеш. А иначе тя може да се доставя централизирано, но да бъде приготвена по много различен начин ......
От "безвкусна", "еднообразна", "зле приготвена", "беден избор" до "развалена" има съществена разлика. Претенции много, но не съм прочела някой да се оплаква от развалена храна.
Ами очевидно не четеш внимателно Wink
Нямам намерение да влизам в излишни спорове. Написах лични впечатления от лятото на 2013г.
Виж целия пост
# 352
Албена вече са пуснали оферти за Великден 2014г.  Тая година много отрано започнаха.

Роси, най-накрая те послушаха за аквапарка. Май още преди 2 години ти бяха обещали че ще помислят за изграждането на аквапарк. И то доста голям ще бъде,поне по това което са показали на снимки. Аз нещо не им вярвам точно така да стане но... ще видим.

http://albena.bg/bg/news/view/id/580
Виж целия пост
# 353
Албена вече са пуснали оферти за Великден 2014г.  Тая година много отрано започнаха.

Роси, най-накрая те послушаха за аквапарка. Май още преди 2 години ти бяха обещали че ще помислят за изграждането на аквапарк. И то доста голям ще бъде,поне по това което са показали на снимки. Аз нещо не им вярвам точно така да стане но... ще видим.

http://albena.bg/bg/news/view/id/580


Да, наистина.... Grinning, но за съжаление и тази година няма да сме там.Вече ни излиза много солено.Големия вече ще го таксуват като възрастен,  и най-вероятно ще ни наложат да резервираме две двойни стаи, което като сума излиза наистина много.Аквапарка ще е свободен само за хотелите Вита Парк и Ралица Супериор и много ме съмнява, че ще ги предложат предимно на чужденци.Предполагам, че ще е построен точно покрай тези два хотела, там има повече свободна зона.Входа не се знае колко ще е за другите хотели, но предполагам от порядъка на 40-50лв. за цял ден.Дано да съм лош пророк.Пързалките ще са уникални, до сега в България не е имало такива.Браво на Албена, но ако си намалят малко цените и да са достъпни за повечето български семейства ще е още по-добре. Simple Smile

Пробвах да проверя за свободни стаи за края на август за хотел Панорама и ми изписа, че няма свободни стаи. Simple Smile)
Пробвах и за Вита Парк и ми дава цена с отстъпката 10%-   
1 452.60 лв, а без отстъпка - 1 614.00 лв .........абсурд...и това са цени за последната седмица на август.
Виж целия пост
# 354
моля, ако може да дадете мнение за ралица супериор -Албена
Виж целия пост
# 355
Здравейте.Благодаря за отзивите за хотел Калиакра.А може ли да ми дадете мнения за Лагуна Бийч?Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 356
Уфф сега прочетох че анимацията е на френски език ама тези полудяха ли?човек вече да се чуди къде да почива на бълг.черноморие.Ами като не разбираме френски (а иначе си държат цени) Cryвместо да превличат повече българи те какво правят ...нямам думи....
Виж целия пост
# 357
Момичета, някой има ли спомен през кои немски сайтове можеше да се резервира за Албена?
Виж целия пост
# 358
Момичета, някой има ли спомен през кои немски сайтове можеше да се резервира за Албена?
www.byebye.de
www.der.de

Много харесвам Албена, но отношението спрямо клиента-българин е ужасно и затова вече 5 години им изневерявам с Гърция, а следващото лято ще пробваме и Турция Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Миналата година Боряна нали не беше ол инклузив?Тази година тъкмо се бяхме оринтирали към него,че ни омръзна все ол инклузив и те взели,че му променили изхранването ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия