Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 60 613
  • 738
# 165
Привет момичета !  Hug

Аз почитам от време на време, но не ми остава време да пиша ! Радвам се много на бременилките и с радост чакам да пишат нещо !

Танче, не се тормози, дръж се!  Hug Sad Като си мисля, че и нас ни предстои същото другата седмица. Нямам думи да опиша Диманка колко много говори и се обяснява и съм сигурна, че ще се чуди какво да каже, какви преговори да говори само и само да не ходи. Тайно в мен живее надежда, че ще й хареса от раз, ама едва ли. То ще се чуе де.

Аз работя на мах, научавам и мога да правя нови неща, които ме радват, но с това работно време, не ми остава време почти за нищо. Sad

Пухи, много е готина Сиската!
Юху, Мяу, разкошни снимки правите на вашите девойки !   bouquet

Хубав уикенд от мен ! За мен ще е работен.....
Виж целия пост
# 166

 smile3507
Виж целия пост
# 167
Привет, момичета!
Почерпете се за мое здраве, пък макар и виртуално. Smile






По–стара – да, но по–умна – хич. Mr. Green
Виж целия пост
# 168
Коте, да си здрава и щастлива!!! И да поумнееш  Joy


Виж целия пост
# 169
Честит рожден ден, Котич! Бъди много здрава и щастлива, пък за умна... не знам. Не ти го пожелавам, защото, нали знаеш, който трупа мъдрост, трупа пИчал.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Айде, наздраве (довечера - до дъно)!!
Виж целия пост
# 170
Честит рожден ден, адаш !  Hug Много здраве, късмет и поводи за усмивки !

Виж целия пост
# 171
Честит рожден ден, Коте! Бъди здрaвa, късметлийкa, обичaнa и сбъдвaй мечтите си с лекотa! newsm59 newsm38 newsm59
Виж целия пост
# 172


Честит рожден ден, Коте! Бъди здрава, енергична, устремена! С усмивка и ирония гледай на живота, щото така е по-хубаво, особено на дърти години.  smile3533

Виж целия пост
# 173
ДВ!  Hug
Коте, честит рожден ден! Много здраве, любов и спокойствие ти желая!   bouquet

Ние сме добре, днес /надявам се  Mr. Green Twisted Evil/, приключихме с покупките за ученика. Дойдоха поръчаните учебници /нали мамин сладък още първия учебен ден наводни цялата си раница  Mr. Green/, купихме му уникални нови диоптрични очила, есенно яке и разни други дреболии.
Ся вече обръщам поглед към близкото бъдеще и с нетърпение чакам една страхотна сватба, на която сме канени.  Crazy Което ме подсеща, че требе да намаля шокилада и леба вечер, че нещо пак съм почнала да редя по два реда шкембета и паласки, а роклята ми е с гол гръб.  Animal Pig #Silly

Виж целия пост
# 174
Коте, Честит Рожден Ден   bouquet ! От всичко хубаво по много ти желая !

Айде пак развалих диетата  Grinning , ама тортичка , мога ли да не се почерпя  Blush!
Виж целия пост
# 175
Благодаря, момичета! lovekiss

Никич, Крива, Зла и Хапе, ще борим освинването, няма как. Mr. Green

И честита независимост на който се чувства независим! bg
Виж целия пост
# 176
Котич, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива и нека всичките  ти мечти да се сбъднат!  bouquet
Никич... колко познато ми звучи това с наводнението  Mr. Green Софи беше загубила две учебни тетрадки. А тази сутрин и се сервира, че си е загубила чисто новото есенно яке - подарих ѝ го във вторник за именния ден.  ooooh! Дано се намери...
Моля преборете и моето освинване  Crazy

Хубав ден ви желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета.Направо ви изгубих дирите,бяхме си за повече от месец в Добрич,без нет,а после като се върнахме в Пловдив бях сама с двете деца и направо ви изгубих.
Коте честит рожден ден.Да си много здрава и щастлива.  bouquet
Ла вида гледам и при теб има новини,за което много се радвам.Лека и безпроблемна бременност ти желая. Hug
Нашият батко започна на градина но ходи точно 3 дни и от четвъртък е болен и си е в къщи,покрай него и малчо взе да се сополиви,та е цяло чудо при нас. #Cussing out
Сега ще се върна да ви попрочета,та да вляза в час.Приятен неделен ден.
Виж целия пост
# 178
Коте,Честит Рожден Ден!Бъди много здрава и щастлива!

Като говорим за освинване и аз съм в групата,нещо съм много несериозна в опитите да стопя някое и друго кило,вчера на трета сватба бях от май месец насам,ама и това не ме стимулира Crazy
Марти,снощи го прибра свекървата,ние да поостанем и днес цял ден мързелувам Mr. Green Отново той беше във вихъра си , търкаляше се по пода на ресторанта,лазеше под масите и ме дърпаше да танцуваме,оставих го да прави каквото си иска,без да ме интересува какво ще си помислят хората.На предната сватба си намери компания-едно сладко малко по-голямо момиченце и се изяви с игрите по пода,само с правене на кълбета пред ди джея Laughing
Аз пък тази сутрин се събудих с подути,зачервени и сърбящи  долни клепачи,знаех си че така ще стане,че вчера бяха леко зачервени и сърбящи,но може ли на сватба без да съм подобаващо намазана в очите 4470 И друг път ми се е случвало,но днес е върхът,смених спиралата за очи,но не смених фон дьо тена,който го ползвам в ежедневието като коректор за сенки под очите,най-вероятно той е причината Rolling Eyes
Камбанчо,то с едно дете не е лесно,особено като е болно,а какво става като са и две CrazyБързо оздравяване на бебо и батко Hug
Виж целия пост
# 179


Камбанчо, оправяйте се!  Hug

Малвина, дребният сватбар е страхотен, няма такава чаровна усмивка!  Heart Eyes

Слънчи, Ника, много ме кефят вашите ученици какви са приятно разсеяни.  Twisted Evil

Диди няколко пъти вече ходи съвсем сама до тоалетна (помагам само с миенето на ръце и то защото аз не позволявам да пуска чешмата, не че не може сама Crazy) и изведнъж я виждам една пораснала...  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия